در دهمین روز از دهه مبارک فجر چند پروژه عمران روستایی با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان و مردم در شهرستان بندرانزلی به بهره برداری رسید.

پروژه برق رسانی به زمین های کشاورزی بخش ماهروزه آبکنار از مهمترین طرح های افتتاح شده روز ۲۱ بهمن بود.

فرماندار بندرانزلی در آیین بهره برداری از این پروژه گفت: در دهه فجر امسال بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال پروژه در شهرستان افتتاح شد.

ˈسعادتمند داوودیˈ اظهار کرد: شش میلیارد ریال از این مبلغ سهم اداره برق بود که چهار میلیارد ریال در روستای آبکنار صرف اجرای هفت کیلومتر برق فشار ضعیف شد.

وی با اشاره به این که عمران روستاها به منظور ماندگاری جمعیت در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: این امور نشان دهنده توجه به روستاهاست.

همچنین علاوه بر افتتاح این پروژه، پروژه آسفالت روستای کپورچال به طول یکهزار و ۳۰۰ متر با صرف ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار از محل درآمد دهیاری و کمک های استانداری مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین بهره برداری از پارک کودک به مساحت ۵۴۳ متر مربع با صرف بالغ بر ۴۵۳ میلیون ریال، زمین ورزشی ساحلی شهدای بشم با صرف ۱۳۰ میلیون ریال به مساحت هفت هزار متر مربع دو طرح بهره برداری شده دیگر امروز بود.

در ادامه پارک کودک در روستای علی آباد به مساحت یکهزار و ۲۰۰ متر مربع با صرف ۸۰ میلیون ریال از محل کمک های مردمی و دفتر امور روستایی عشایری استانداری گیلان گشایش یافت.

پارک ورزشی روستای کپورچال با صرف ۲۶۰ میلیون ریال یکی دیگر از طرح های افتتاح شده بود.

کلنگ پارک کودک به مساحت ۷۰۰ متر مربع نیز در آبکنار به زمین زده شد.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *