entekhabat

در حالی که اهالی بندر انزلی همانند سراسر کشور گام در عرصه انتخابات گذاشتند تا در خلق حماسه سیاسی نقشی پررنگ ایفا کرده باشند و در این بین حضور جوانان بعنوان کاندیدهای شورای اسلامی شهر، حس و حالی تازه به انتخابات بخشیده بود متاسفانه عده ای با بر هم زدن جو انتخابات، انزلی را با تگزاس اشتباه گرفتند.

از خسارت وارد کرد به ماشین یکی از کاندیداهای مستقل جوان شورای شهر که با تبلیغات خوب و حضور پررنگ از شانس بالایی برای رسیدن به کرسی شورای شهر نیز برخوردار است تا چاقو کشی و ضرب و شتم و مجروح ساختن برخی چهره های سیاسی شناخته شده بندر انزلی و تهدید یکی دیگر از کاندیدهای جوان شورای شهر که مجبور به خانه نشینی گردیده است.

دوستان عزیز لازم به ذکر است، اینجا تگزاس نیست، اینجا دیار ۴۰۸ شهید گلگون کفن دیار باران است، اینجا دیار نامجوها، هادیان ها، فلاحتی ها، رجبی مقدم ها، و …و … است که برای آسایش و سربلندی امروز ایران اسلامی جان خویش را تقدیم کرده اند.

تنها پاسخ ما به این اتفاقات تلخ زیر پوست شهر بندر انزلی یک جمله دو کلمه ایست: شهدا شرمنده ایم

 

IMAG0404

 

IMAG0403

 

IMAG0411

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

لعنت خدا بر شیطان
این نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی چیکار دارن میکنند؟
چرا کسی جلوی زمین خواری ها ، ایجاد رعب و وحشت ، ایجاد باند های قدرت و ثروت که در انزلی تشکیل شده رو نمیگیره
به خدا از این همه بی عرضگی خسته شدیم

پاسخ

آريان

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

وقتی چهره های شاخص ودر راس همه نماینده شهرستان به جای ایجاد آرامش به افراد معلوم الحالی که به بهانه اینکه زمانی رزمنده بودند اجازه تاخت و تاز میدهد و باعث کدورت شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و اسباب مزاحمت برای مردم صبورمان میشود باید به آنها پیغام داد که دوره این قبیل آشوبگریها به سر آمده و خریداری ندارد.فقط باید به حال و روز شهر مظلوممان که ملعبه دست یک مشت افراد تمامیت خواه شده تاسف خورد.همین!!

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

واقعا باعث تاسفه و امیدوارم که مسئولین برخورد شایسته در این خصوص صورت دهند.

پاسخ

آبای در تاریکی

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

یکی از دلایل اصلی عقب افتادگی انزلی این فرد معلوم الحال و دار و دسته اش هست ، از مدیریت انزلی کلاب و برادر مجید لاهوری و کسانی که قلبشون برای انزلی میتپه در خواست میکنیم تا با رایزنی با خانواده محترم شهدا و ایجاد ارتباط با دفتر مقام معظم رهبری برای همیشه این غده چرکین را ازدامان انزلی پاک کنند .

پاسخ

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

همه میدونن راس این اوباش گری کیه.ولی متاسفانه همه ازش میترسن
خدا ظلم رو ریشه کن کنه

پاسخ

يك شهروند

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

از ما است که بر ما است وقتی به عده ای اجازه بدهیم در شهر باند تشکیل داده و خودسرانه به هر کاری از زمین خواری گرفته تا مردم آزاری و تعیین تکلیف برای دیگران و تغییر مسئولان و …. دست بزنند این می شود دیگر . تا وقتی یاد نگیریم از طریق ابزار قانونی حقمان را دنبال و درخواست کنیم افراد فرصت طلب سرنوشتمان را در دست می گیرند !!!
امیدوارم یک بار برای همیشه مسئولان به خودسری های این دار و دسته خاتمه دهند!

پاسخ

carisma

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

سلام دوستان خیلی ناراحت هستیم هرچند در انتخابات ریاست جمهوری حماسه سیاسی شکل گرفت اما در انتخابات شورای شهر آبروی انقلاب رفت
انتخابات شورای شهر در انزلی کاملا ناسالم بود حالا هرچه می خواهند بگویند ، عدم کفایت مسئولین اجرایی هم …
آقای فرماندار آیا نباید این انتخابات را باطل اعلام کنید ؟ آیا این حجم خرید آرا را دیدید ؟ چرا با اوباشگری مماشات کردید ؟

پاسخ

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

من با کاریزما و آبای در تاریکی موافقم
متاسفانه اینقدر ناراحت هستم که حلاوت و شیرینی حماسه سیاسی به تلخی مبدل شده به مانند فتنه ۸۸
دوستان عزیز شما دیروز هرچقدر تلخی دیدید ما صد برابر شما مشاهده کردیم ، حتی شاهد کتک خوردن نماینده دوره هفتم جناب آقای حق شناس بودیم ، شاهد خرید شدید آرا بودیم .
ان شاء الله به کمک دوستان جوان کاندید و همچنین مردم شریفی که رای خود را نفروختند این مساله را از مجاری قانونی پیگیری می کنیم .
فرماندار محترم که دیروز جوابگو نبودند امیدواریم در آینده پاسخگو باشند.

پاسخ

بهاره مهدیزاده پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۴۲:

آقای لاهوری شما خودتون میدونید که این روزها بر من چه گذشت چه حرفها و تهمت ها شنیدم و رفتار غیر منطقی از مسئولین دیدم حتی به ما حمله شد اینهم نتیجه ارا شمارش تمام نشده اسامی منتشر میشه و معلوم نیست… واقعا برای خودمان متاسفم من و امثال من برای نیت پاک خدمت قدم به این عرصه گذاشتیم اما چیزها دیدیم من شرمنده لطف مردم هستم و پاک ترین و سالم ترین رای را دارم این در حالی است که آقایان برای رسیدن به صندلی شورا چه کارها که نکردند خوشحالم این تعداد رای که کم هم نیست را از خود مردم گرفتم نه با زور و پول و قدرت

همشهری1 پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۳۳:

خانم مهدیزاره شما و خانم محبعلی زاده جزء خانم هایی بودید که رأی خوبی مردم بهتتون دادن اما افسوس

بهاره مهدیزاده پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۴۸:

در مورد من مطمئن باشید ایشونو نمیدونم؟؟؟؟؟؟

سید مهدی سعیدی پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۹:۱۳:

با سلام بر شما خانم بزرگوار از اینکه مثل یک مرد در کنار مردان ترسو و زور گیر ایستادید تشکر میکنم هرچند ۴۰۰۰ رای کم نیست به خودتان افتخار کنید حتی یک رای خلاف در آرای شما وجود نداشت من میدانم شما پیروز و برنده شدید شما بدون هیچ نوع فعالیت توانستید اینقدر رای بیاورید شما نفر اول هستید چون مردم به شما رای داد نه مثل ….

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۹:۲۱:

احسنت بر این زوج فرهیخته

سید مهدی سعیدی پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۹:۳۲:

اینجانب سید مهدی سعیدی رئیس ستاد انتخاباتی خانم مهندس بهاره مهدیزاده از تمام مردم انزلی بابت شرکت در انتخابات تشکر میکنم ودست تمام مردمی که به خانم مهندس مهدیزاده اطمینان کردن ورای دادن را میفشارم خداوند نگهدارتان دست علی یاورتان
انشاالله چیزی که من در روز انتخابات دیدم اشتباه باشد .
و متاسفم …

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۹:۳۵:

مهندس من هم به نوبه خودم به شما خسته نباشید می گم و این پیروزی را به شما و خانم مهندس مهدی زاده تبریک می گم ، رای های شما سالم و پاک بود ، امیدوارم با انگیزه بیشتری کمک به ساختن شهرمان انزلی و گرفتن مطالبات مردم شریف انزلی ، باشید.
امیدوارم از دانش شما در سایت انزلی کلاب استفاده کنیم.

آیسان

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

کاملا با نظر کاریزما موافقم علنه خودم شاهد این خرید و فروشات بودم به نظر منم این انتخابات شورا از پایه فاسده آقایون و خانومهایی که با اعتبار اومدید واقعا واستون متاسفم که با پول دارید جز اعضای شورا می شید آقای فرماندار یعنی واقعا شما ندیدید و نشنیدید این همه خرید رای ها رو؟واقعا وجدان چیز خوبیه

پاسخ

احسان

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

از فرماندار خواهش دارم که پیگیری کنند دوره قبل مجلس کلی رای خریدند این دوره شورای شهر آقای ….. ج….. تا دلش خواست کیلو کیلو رای خرید آخه تا کی باید این موضوع ادامه داشته باشه

پاسخ

آزاد پاسخ در تاريخ خرداد ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲:

هاهاها . . . :) منظورت همون آقای بی مخه دیگه :)

آیسان

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

کاندیدای جوان بیشترین رای رو آوردن این و همه میدونن نیازی به گفتن نیست نماینده ای که با پول میخواد نماینده بشه پست ترین نماینده هستن همونطور که اسم ۲نفرشون الان میگن که اعلام شده و خودم از پنجشنبه بارها از طرف این کاندیدها شاهد خرید بودم

پاسخ

همشهری

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

دوستان عزیز و همشهری چرا این و اونو هی مقصر میدونید؟در حالیکه تقصیر اصلی گردن خودمونه.اگه ماها به اون درک و فرهنگ می رسیدیم که ارزش خودمون رو حفظ می کردیم و رایمون رو که حق مسلممون بود را بخاطر ۱۰۰۰۰ تومان نمی فروختیم،الان این آقایون و خانومها به خودشون اجازه نمیدادن که تو روز روشن نقض قوانین کنند و حق جوونایی که ب هزر امید و آرزو،با هزار طرح و برنامه مدون پا به عرصه نتخبت گذاشته بودند رو بخورن.بهتره برای خودمون اول متاسف باشیم بعد به فرماندار و شهردار گیر بدیم.وقتی ما با ۱۰۰۰۰ تومان خریده میشیم چه انتظاری داریم که اونا ………………….؟

پاسخ

مینو

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

آقایان شما با چی کارهایی میخواهید وارد شورا شوید متاسفم برای مردم انزلی که بخاطر ۱۰۰۰۰ تومان خود را میفروشند دیروز در کنار مسجد قائم چیزهای فراوانی دیدم اقایان که با پول خود را فروختن مطمئن باشید ۱۰ برابر این پول را از شما میکشند متاسفم متاسفم…

پاسخ

مینو

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

خواهشن با موبایل فروشی …. در کنار مسجد …… برخورد جدی شود از مسئول سایت خواهش میکنم اصلاح نکند
====
انزلی کلاب: با توجه به بار حقوقی قادر به تایید کامل نظرات شما دوست گرامی نیستیم. عذر خواهی ما را پذیرا باشید .

پاسخ

مینو

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

خواهشن با مرغ فروشی غل… در غازیان برخورد جدی شود از مسئول سایت خواهش میکنم اصلاح نکند

پاسخ

مینو

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

اقای …. اقای …. اقای …. وعده ما تا قیامت اینقدر میز ارزش داشت که اینهمه هزینه کردی

پاسخ

مینو

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

مطمئن شدم که داخل شورا خبرهایی است ما تا اخر هستیم و دنبال کارهایتان را میگیریم ماجرای هتل کادوس رو فراموش نکنید

پاسخ

مینو

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

اقای ف…. هنوز پیراهن سیاه برادرت را از تنت در نیاوردی که جلوی سیده ا… با ماشین در حال خرید رای برای اقای ….. بودی

پاسخ

مینو

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

انشاالله مسئولین شهر از این ماجرا براحتی نگذرند و دنبال کار مهندس حق شناس را بگیرنند تا در اینده کسی جرات این جسارتهارو نکنند

پاسخ

آبای در تاریکی

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

آقای داوودی ! رای خری شدید توسط کاندیدادهای فاسد که به پدر خوانده مفسد الارض انزلی وصلند ، حضور م…. ، ش…. در یکی از مکان های مخفی خرید رای !!!!! آوردن اتوبوسی افراد از شهرهای اطراف و حتی خالخال برای رای خری را ندیدید؟! ؟!؟! متاسفانه شما دین و دنیای خود را به باند فساد در انزلی فروختید … همه می دانیم که ن… و ش… و بسیاری از …. با مفسدالارض انزلی همکاسه اند ، که با سکوت فرماندار ، او نیز به جمع تشنگان قدرت و پایمال کنندگان خون شهدا اضافه شد .
همشهریان برای اعاده حیثیت و ناکامی فتنه گران خرداد ۹۲ در انتخابات شورای شهر انزلی باید با جمع آوری طومار و ارسال آن به استانداری و سپس وزارت کشور و دفتر مقام معظم رهبری اقدام کنیم . از سربازان گمنام امام زمان (ع) در انزلی و گیلان می خواهیم سکوت نکنند که سکوت ایشان ضربه به حیثیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود …

پاسخ

همشهری1

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

کاش عرصه رو واسه جوونا باز تر میزاشتیم تا اینکه بخاطر مقام دلشونو نسبت به این شهر سرد کنیم اونا به عشق خدمت به مردمشون اومده بودن همین و بس

پاسخ

بهاره مهدیزاده

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

همه می گن شورا سیاسی نسیت اما تا دلت بخواد سیاسیش می کنن

پاسخ

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

خانم مهدی زاده و دیگر دوستان جوان همچون نریمان یوسفی ، یاسر کریم بخش ، سعید آفتابی ، حمید عاشوری و محمد اصغریان و … که با داشتن رای های سالم و پاک برنده واقعی انتخابات هستید، متاسفانه دیروز برای دوستداران انقلاب در شهرستان بسیار تلخ بود و حوادث بسیار ناراحت کننده ای اتفاق افتاد.
هر چند امید هیچ گونه پیگیری از مسئولین نداریم اما شاد هستیم که شهرمن ، شهر باران ، شهر دلاورانی همچون شهید بهرام گل آور و شهید رجبی مقدم و شهید فلاحتی و شهید نامجو و … جوانانی متخصص و پاکی همچون شما دارد.
شاد باشید که از شما برنده واقعی انتخابات هستید.
اما ما نگران چهار سال آتی شورای شهر ، با این حجم خرید آراء هستیم.
به تمامی مردم عزیز و دوستداشتنی شهرم خلق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک عرض می نماییم.

پاسخ

بهاره مهدیزاده پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۵۱:

خدا را شکر با خبر شدم مهندس آفتابی نفر ۱۱ شدند به ایشان تبریک گفته و خوشحالم که به حق خودشان رسیدند

علیرضا اسدی

علی رضا اسدی

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

به من صبح جمعه زنگ از فرمانداری برو رای بده بیا خونه بشین بیرون نرو من هم که نه پوستر روی مدارس زده بودم نه پوستر کسی رو کنده بودیم (و چقدر بعضی ها تا میتونستند پوستر های من رو کندند ) خلاصه سعی کردیم یه پسر خوب تابع قانون باشیم
حتی پسر بیمارم را که در تب میسوخت خودم به بیمارستان نبردم که خلاف قولم بیرون از خونه نرفته باشم !!!
اما از پنجره خونه که نزدیک یکی از محل های اخذ رای بود بیرون را نگاه می کردم چند تا از کاندیداها مثل س . ر – و م . ع را دیدم که اون بیرون بودن . طرفداراشون شب قبلش تا میتونستن پوستر پاره کردن و بنر زدن ( مثلا ممنوع بود !!)
هیچی ساعت ۱۰ شب به بعد از بیرون صحبت بخر بخر شنیدم …. گفتم علی زیادی پاستوریزه ای بچسب به همون کار فرهنگی اما دیگر در هیچ انتخاباتی کاندید نشو چون هوا بس ناجوانمردانه آلودست

پاسخ

همشهری1

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

آخه پس چرا اسم و آرای کامل کاندیدا تو هیچ سایتی نیست؟

پاسخ

a.n.z

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

همواره گفتم رای من فقط جوانان بوده و هست
با افتخار به جوونا رای دادم
اما باید گفت که این جوونا در رای گیری شکست نخوردند بلکه از زورگیری و پولگیری شکست خوردن
بسیار متاسفم…

پاسخ

بهاره مهدیزاده پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۳۲:

ازت ممنونم ولی عزیزم مسئله چیز دیگه ای است …..

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

از مسئولین سایت تقاضا دارم یه پست ایجاد کنند که معترضان به انتخابات شورا در اون پست نظراتشون رو بگن
با تشکر

پاسخ

نوروزی

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

آقا این که میگی واقعا توی ایران اتفاق افتاده؟

پاسخ

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

اگه انزلی رو جزء ایران به حساب بیارن ، بله

پاسخ

مهدي

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

باسلام خدمت همه نامزدهای محترمی که با شرافت شرکت کردند و تا آخر ایستادند
بعضی وقتا آدم متاسف میشه واسه خودش که داره در کنار کسایی زندگی میکنه که نون انقلاب و میخورن وبه انقلاب خیانت میکنن.
کسایی که دم از جبهه و جنگ میزنن و واسه خودشون آزادانه توی شهر حکومت میکنن،اگه واقعا اینکار ( تخریب ماشین و ضرب وشتم )کار این دسته از افراده،پس هیچی از جنگ و شرافت جنگ نمیدونن.آقایی که خیلی راحت به بهانه رزمنده بودن هر کاری دلت میخواد میکنی از هم قطارات خجالت بکش اونا الان کجانو تو کجایی؟؟؟؟؟

پاسخ

guilak

گیلک

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

در بیشه شیران همیشه کفتارهایی هم بوده اند و هستند.اصلا اینها چه نسبتی می توانند با ان شیرمردان داشته باشند.امکان ندارد همرزم انان بوده باشند.

پاسخ

آیدین

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

با سلام خدمت محترم مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان توریست پذیر بندر انزلی

امروز به سمت محل کار خود میرفتم که چشمم به یک مغازه ی طبخ غذا افتاد که عکس کله پاچه به روی شیشه زده بودند(عکس سر گوسفند)
در افکارم مسائل دیروز شهرم را تحلیل میکردم، به ذهنم خطور کرد از صاحب آن مغازه سوالی پرسیدم:
حاجی، قیمت یک سر گوسفند (یک دست کله پاچه) چند است؟
حاجی فرمودند ۲۵ تا ۳۰ هزار تومن
تشکر کردم و آمدم بیرون
با خودم فکر کردم که چرا دیروز قیمت سر یک انسان ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان معامله میشد؟
گوسفند ۳۰تومن ≠ سر انسان ۱۰ هزار تومن
خواهشا مرا هم راهنمایی بفرمائید
قبلا از همکاری شما کمال امتنان را دارم.

پاسخ

امیر محبعلی زاده

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

بنام خدا

آیدین جان ؛ بهتر نبود طوری می نوشتید که از حالت کلی گویی خارج می کردید؟منظورم اینکه قشر تحصیلکرده ناراحت نشوند؟

پاسخ

امیر محبعلی زاده

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

کجایید ای شهیدان خدایی بلاجویان دشت کربلایی
کجایید ای سبک روحان عاشق پرنده‌تر ز مرغان هوایی
کجایید ای شهان آسمانی بدانسته فلک را درگشایی
کجایید ای ز جان و جا رهیده کسی مر عقل را گوید کجایی
کجایید ای در زندان شکسته بداده وام داران را رهایی
کجایید ای در مخزن گشاده کجایید ای نوای بی‌نوایی
در آن بحرید کاین عالم کف او است زمانی بیش دارید آشنایی
کف دریاست صورت‌های عالم ز کف بگذر اگر اهل صفایی
دلم کف کرد کاین نقش سخن شد بهل نقش و به دل رو گر ز مایی
برآ ای شمس تبریزی ز مشرق که اصل اصل اصل هر ضیایی

پاسخ

امیر محبعلی زاده

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

کجایید ای مردان بی ادعا

پاسخ

از دوستان باک الف

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

آقای مهندس شجاع
با سلام
اول از همه به مردم ایران زمین و علی الخصوص مردم دوست داشتنی شهر بندرانزلی پیروزی جناب آقای روحانی را در انتخابات ریاست جمهوری تبریک عرض می نمایم.
جناب مهندس شجاع بشما هم تبریک مخصوص عرض مینمایم ؛ و از شما وبرادر حق شناس عاجزانه درخواست دارم زمانی که جناب ریئس جمهور آقای روحانی خواستند از شما بزرگواران در اداره امور استان گیلان و خصوصا بندرانزلی استفاده نمایند؛ عاجزانه تقاضا دارم دریغ نفرمائید. متشکرم
تهران .. سازمان ….. 

پاسخ

علیرضا پاسخ در تاريخ خرداد ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲:

ما در سالهای گذشته شاهد کارایی این …. عزیز نیز بوده ایم که کلا شهر ما هیچ گونه پیشرفتی در زمان هیچ کدام از این عزیزان نداشته امیدواریم بعد از گرفتن مسئولیت دوباره همان برنامه های گذشته و باند بازی و جمع کردن مال به سود خود و اطرافیانمان تکرار نشود . امیدواریم اگر خودمان هم سود زیاد می بریم حداقل نیم نگاهی نیز به مردم ، و شهرمان داشته باشیم تا از همه شهرهای استان گیلان با این همه امکانات بالقوه عقب نمانیم . واقعا باعث تاسف است هر که می آید فقط به فکر خود است .

شهید فرشید محبعلی زاده پاسخ در تاريخ خرداد ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹:

بنام خدا
با درود فراوان خدمت محترم مردم شهرم بندرانزلی
به: فرماندار محترم شهرستان بندرانزلی
از:امیر محبعلی زاده
احتراما و کاملا دوستانه بعنوان شهروند این شهر باسحضار می رساند اگر به اداره ثبت شرکتها جهت ثبت شرکت به قسمت مربوطه مراجعه بفرمائید مسئول محترم آن بخش بعلت کثرت شرکتهای ثبت شده عنوان می فرمایند که,یکی از شروط ثبت, انتخاب یک نام برای شرکت باید حتما ۴ سیلابی بوده و پس از تائید از تهران قابل استفاده برای نام شرکت خواهد بود.
جناب آقای فرماندار پس اگر به تاریخچه انزلی پس از انقلاب اسلامی مراجعه بفرمائید کاملا مشهود است که نام این شهر بندرانزلی بوده و بعد از انقلاب اسلامی کاملا بنام مردم(شهروند و توریست) عزیز این شهر سند خورده است و دو سیلابی میباشد .
پس باید تمام سرمایه های معنوی , انسانی , مالی نمایان و پنهان! کاملا بنام مردم ,برای مردم و درخدمت مردم دوست داشتنی و با فرهنگ این شهر باشند.
فلذا بعلت حساس بودن مسائل قبل و پس از انتخابات و دوست داشتن شهرم بهمین گفته ها بسنده کرده ؛ ودر نامه های بعدی اگر اجازه بفرمائید بیشتر توضیح خواهم داد, وبرداشت شخصی خودرا به عرض آن مقام بالای اجرائی شهر خواهم رسانید.
با تشکر
شهروند قانونی این شهر امیر محب علیزاده

امیر محبعلی زاده

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

عکس شهدا را می بینیم،عکس شهدا عمل می کنیم

پاسخ

مهدی

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

******آیدین
۰۳/۲۶/۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ق.ظ
با سلام خدمت محترم مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان توریست پذیر بندر انزلی
امروز به سمت محل کار خود میرفتم که چشمم به یک مغازه ی طبخ غذا افتاد که عکس کله پاچه به روی شیشه زده بودند(عکس سر گوسفند)
در افکارم مسائل دیروز شهرم را تحلیل میکردم، به ذهنم خطور کرد از صاحب آن مغازه سوالی پرسیدم:
حاجی، قیمت یک سر گوسفند (یک دست کله پاچه) چند است؟
حاجی فرمودند ۲۵ تا ۳۰ هزار تومن
تشکر کردم و آمدم بیرون
با خودم فکر کردم که چرا دیروز قیمت سر یک انسان ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان معامله میشد؟
گوسفند ۳۰تومن ≠ سر انسان ۱۰ هزار تومن
خواهشا مرا هم راهنمایی بفرمائید
قبلا از همکاری شما کمال امتنان را دارم.*

۰واضح تر از این عکس؟)

پاسخ

علیرضا

حامیان آفتاب

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

آفتاب آمد دلیل آفتاب
انتخابی با تدبیر و امید در شهر بندرانزلی
۵ هزار رای قاطع ،حلال و پاکمان را به رخ ناپاکان کشیدیم .
پیروزی قاطعانه ی مردی از جنس آفتاب جوان ترین کاندیدای این شهر مهندس سعید آفتابی در انتخابات شورای شهر بندرانزلی
پیروزی صاحب کلید تدبیر هم مبارک سپاس بسیار از همدلیتان.

پاسخ

آبای در تاریکی

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

ضمن تبریک به مهندس عبدالغفار شجاع رییس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان گیلان و جناب مهندس هادی حق شناس که متاسفانه روز جمعه از سوی چماقداران …. و …. بندرانزلی روز به روز دچار پسرفت شده و جمع زیادی از جوانان نخبه انزلیچی ترک شهر و کشور کردند. استان گیلان هم بر خلاف سر سبزی دلفریبش از محروم ترین استان های کشور به شمار میره . موفق و پاینده باشید .

پاسخ

guilak

گیلک

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

با سلام به ایدین عزیز.به موضوع جالبی اشاره داشتید یعنی مقایسه قیمت کله گوسفند و کله انسان. بنده معتقدم قدر و قیمت انسانها پس از اینکه در قالبها و چهار چوبهای مختلف اجتماعی جهت تعلیم و تربیت عمومی و اموزشهای مدنی و شهروندی و اعتقادی و غیره قرار گرفتند و شکل و فرم مناسب را پیدا کردند معلوم و مشخص می گردد.وگرنه کله با کله توفیری نداردچه بسا کله گوسفند بدلیل خوردنی بودن با ارزش تر باشد.وقتیکه کله بعضی از مردمان محروم و عقب مانده فرهنگی و اقتصادی جامعه ما که غریبه و خارجی هم نیستند میتوانند دوست و همسایه و از اعضای خانواده و اقوام هر یک از ما باشند هرگز رنگ ان قالب را که عرض کردم ندیده باشند چگونه می توان انتظار بی مورد و فراتر از توان از انها داشت؟.این افراد عزیزی که خود و اجدادشان از هرگونه اموزش و زندگی معمولی و طبیعی به دلایل گوناگون محروم مانده اند نقطه ضعف پیکره به ظاهر ستبر و باصلابت جامعه ما هستند.و زالوهای جامعه به این موضوع واقفند .به عبارت دیگر اگر احاد جامعه را همانند حلقه های زنجیر متصل به همدیگر فرض کنیم که برایند ان وحدت و همبستگی جامعه را بوجود می اورد.حتما این ادمها و یا این حلقه های ضعیف و اسیب پذیر هم تعدادی از انها را تشکیل خواهند داد .چنانکه میدانیم قدرت یک زنجیر به اندازه ضعیف ترین حلقه ان خواهد بود.چه رسد به زنجیر ما که از این حلقه های ضعیف فراوان دارد.بنابراین باید با سعه صدر و ارامش بپذیریم که برای رسیدن به یک جامعه متشکل از شهروندان با درک و شعور اجتماعی و سیاسی ایده ال هنوز خیلی فاصله داریم و راه بسیار طولانی و نا هموار در پیش است.امیدوارم توانسته باشم منظورم را بیان کنم .به امید فردایی روشن برای ایران عزیز و گیلانیان سرافراز.

پاسخ

حسین

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

از مدیریت کلاب درخواست دارم تا یک کمپین جهت ابراز مخالفت همگانی با این نوع وحشی گری راه اندازی کنن .تنها راه مبارزه با این نوع اوباشگری (فارغ ازنوع نگرش سیاسیشون که به اعتقاد من هیچ اعتقادی به هیچ چیز ندارن و تنها منافع شخصی شون رو در نظر می گیرن ) انتشار اعمال خلافشون در سطح رسانه های عمومی و استمرار بر خواسته اهالی شهر مبنی بر جمع آوری شونه.گرنه این انتخابات به اون انتخابات اینا و امثالهم میان و با هزار جور ترفند به خواسته شون می رسن و شهر رو قبضه میکنن .باید انسانهای شریف ودرستکارکه صاحب فطرتهای پاک واصیلند و درتعداد هم کم نیستندهمدیگر رو پیدا کنن و با هم افزایی در مقابل این گونه تفکرات منحط و قرون وسطایی _که به هیچ وجه مورد قبول دین اسلام هم نیستند _ایستادگی کنن ….

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۴۷:

حسین عزیز، فضای فساد و اربده کشی ریشه در فقر فرهنگی و فقدان سواد سیاسی و قانونی در شهر انزلی دارد، با آگاهی بخشیدن به دیگران آینده انزلی را خواهیم ساخت و از مسیر قانونی مطلبات به حق مردم را پیگیری خواهیم کرد. مطمئنا اصلاح فرد اصلاح جامعه است و بالاتر رفتن شناخت هر فرد تاثیر بسزایی در اطرافیانش خواهد داشت و نباید خود را جدای از جامعه تصور کنیم که جامعه ما با همه کمبودهایش از جمع همه ماست.

bahar

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

همه حرف خوب میزنن،اما کی خوبه این وسط
بد و خوبش به شما،ما که رسیدیم ته خط….
خدایا عاقبتمونو ختم به خیر و سرفرازی کن.امین

پاسخ

baran

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

به امید بهتر شدن اوضاع

تاسف تاسف
از کاندیدا های جوان متشکر و زنده باد میگیم به جراتشان
حق انزلی این نیست که بهش بنازیم و زیر پا لهش کنیم

پاسخ

AMIR0181.BLOG.COM

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

امیر۰۱۸۱.بلوگ.COM

پاسخ

مهسا

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

چرا نوشته های ما رو پاک میکنید و منتشر نمیکنید؟
======
انزلی کلاب: مهسا عزیز، لحن گفتار شما با افرادی که با اسم حقیقی در سایت نظر میگذارند مناسب تشخیص داده نشد و به علت عدم کشیده شدن قسمت نظرات به جایگاه بحث های بیهوده از درج آن خودداری کردیم. عذرخواهی ما را پذیرا باشید.

پاسخ

مهسا

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

خب ایشون هم خوب صحبت نکردن
====
انزلی کلاب: ما از شما به جای ایشان هم عذر خواهی میکنیم ولی کمک کنید که جو نظرات سایت به جای کل و کری های بیهوده به مباحث مهمتر اختصاص یابد. fb.anzaliclub.ir شبکه اجتماعی هم به منظور ارتباط ساده تر همراهان انزلی کلاب راه اندازی گردیده است. با تشکر از شما

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۳۸:

fb.anzaliclub.ir

مهسا

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

ممنون از لطفتون

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۰۳:

خواهش میکنم

نیکی زندی

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

من فقط نمیفهمم این شورای شهر چی داره که این گروه که سالهاست عضو شورا هستن دل ندارن ازش دست بکشن.شما رو خدا به این گروه معروف بگین انزلی دیگه جایی برای ….. نداره شما و دارو دستتون تمام شهر رو ……. رو ….کردین… دیگه بسه.بخدا از بس اسم اینا رو به عنوان اعضا شورا شنیدم وقتی این دوره هم انتخاب شدن حس فوق العاده چندش آوری بهم دست داد.وقتی ما این همه جوون تحصیلکرده با فهم و شعور به عنوان کاندید داشتیم چرا باید این انسانهای حال و مال معلوم اعضای شورای ما می شدند.ولی می دونم چرا چون افراد خانواده یکی از همین زمین خاورهای به ظاهر رزمنده جانباز که جانبازی منبع درآمدوعشق و حال خانواده اش شده هر رایی رو ۵۰۰۰۰ تومان ………… ملت هم که از لحاظ اقتصادی تحت فشار از خدا خواسته شناسنامه میفروختند …بعد همین گروه اسم این انتخابات شوراهارو گذاشتن رقابت سالم..فقط می خوام بدونم ناسالمش دیگه چی می تونه باشه..

پاسخ

AMIR0181.BLOG.COM

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

حق پدید است از میا ن دیگران
همچو ماه اندر میان اختران

گر نبینی این جهان معدوم نیست
عیب جز انگشت نفس شوم نیست

دو سر انگشت خود بر دو چشم نه
هیچ بینی از جهان انصاف ده

روسر در جامه ها پیچیده ای
لاجرم با دیده و نا دیده ای

پاسخ

guilak

گیلک

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

با توجه به اینکه بعضی از عاشقان خدمت به خلق الله وقتی به پست و مقامی می رسند دیگر دل کندن از ان برایشان محال است و فقط خدای باریتعالی توسط مامور مقرب خود حضرت عزرائیل میتواند این کار را انجام دهد.از نظرات دوستان برداشت میشود که انگار محدودیتی نیست. اگر محدودیت قانونی ایجاد می شد بهتر بود . البته نمیدانم شاید مثل انتخابات مجلس باشد!!!

پاسخ

علی

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

این است شهر ما

پاسخ

علی

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

بدون شرح

پاسخ

علی

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

اینها کیستند که باعث وحشت در شهر شده اند

پاسخ

علی

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

اغلب جلسات شورای شهر انزلی به اذعان خود اعضای شورا به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا (چهار نفر از هفت نفر) برگزار نمی‌شود و تاکنون هیچ یک از جلسات به صورت علنی و با حضور خبرنگاران رسانه‌ها تشکیل نشده است.

پاسخ

ابکنار دوست داشتنی

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

مطمین باشید کسی جواب گو نخواهد بود مثل اب خوردن در حق این ملت جفا میشه ولی امان از کسی یا کسانی که حق این ملت بگیرند تا باند باند بازی و پول هست کاری از دست ما ها بر نمیاد
ما هم در ابکنار شاهد خرید فروش بالای رای از طرف یه گروه اتلافی بودیم ن………….. با اونا همکاری لازم انجام میداد حتی شب قبل از انتخابات ساعت ۲ بامداد یعنی ۶ ساعت ماند ه به زمان رای گیری دیده شده بود که ر…………………. با ریس اتلاف در حال صحبت درباره پ….. هستند

پاسخ

علی

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

شام و ناهار دادن بی حد و حصر برای تطمیع مردم و تحریک به رأی دادن به کاندیداهای خاص نیز در راستای همین جنگ نابرابر “دارا و ندار” بود که نمونه بارز آن حتی در روز انتخابات مشاهده شد.

پاسخ

سید مهدی سعیدی

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

فاصله بین۲۰۰ و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه تبلیغاتی برخی کاندیداها با هزینه های شفاف و قابل رؤیت ۵ تا ۷ میلیونی برخی از کاندیداهای با برنامه و مورد وثوق خواص شهرستان، قابل قیاس نیست اما متأسفانه جنگ پول و بی پولی یا همان “دارا و ندار” در این انتخابات حرف اول را زد.

سئوال مهم مردم نیز این است که به راستی هزینه های ۲۰۰ و ۳۰۰ میلیونی برخی کاندیداها، چگونه در دوران چهار ساله شورای شهر باز می گردد و هدف از این همه ریخت و پاش چیست؟

پاسخ

سید مهدی سعیدی

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

خرید و فروش آرای انتخاباتی، شاید منفورترین معضل این انتخابات بود که متأسفانه توسط برخی کاندیداهای عضویت در شورای قانونگذاری شهر(!!) به وفور یافت شد و تأسفبارتر اینکه چند تن از ۱۱ نفر اول معرفی شده به عنوان منتخبان و اعضای علی البدل، با اسناد و مدارک متقن و بدون خدشه بازرسی انتخابات، هیئتهای نظارت و اجرایی و کاندیداهای معترض، در میان خرید و فروش کنندگان آرای مردم بوده اند.

پاسخ

پویان

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

دیگه همه دلیل کثیف بودن انتخابات انزلی را میدونن…من پسر خاله ام کاندید بو که اسمش رو نمیگم و یکی از جوونای این شهر بود اما ما دیدیم که چطور حق و ناحق شد..ننگ بر همه نامردا که از روستا و دهات اومدن و گند زدن به اسم انزلی بزرگ…

پاسخ

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

فکر می کنم با توجه به مطالبات مخاطبین عزیز و شهروندان ، باید انزلی کلاب روند انجام این پدیده شوم را پیگیری کنه ، تا ان شاء الله در جامعه اسلامی خود شاهد وقوع مجدد همچنین وقایع تلخی نباشیم ، آقای نویدی باید یه گزارش خوب از دادستان محترم انزلی تهیه کنه

پاسخ

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

سلام
سری هم به ما بزنید تا از پشت پرده این اتفاقات آگاه شوید

پاسخ

carisma

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

نامه ای خدمت دادستان محترم شهرستان
در http://carismaaa.com/ بخوانید !!!

پاسخ