cccc anzali club02

خبرنگار انزلی کلاب از صبح جهت کسب اخبار موثق رهسپار دفتر فرمانداری شهرستان انزلی شده است، تعداد زیادی از افراد جهت کسب اطلاع درب فرمانداری انزلی حضور پیدا کرده اند.

تا کنون درب فرمانداری به روی اصحاب رسانه بسته است و طبق گفته راس ساعت ۱۴ درب فرمانداری باز خواهد شد. منتظر دریافت آخرین اطلاعات انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان انزلی در سامانه خبری انزلی کلاب باشید .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

آبای در تاریکی

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

آقای داوودی ! رای خری شدید توسط کاندیدادهای فاسد که به پدر خوانده مفسد الارض انزلی وصلند ، حضور م…. ، ش…. در یکی از مکان های مخفی خرید رای !!!!! آوردن اتوبوسی افراد از شهرهای اطراف و حتی خالخال برای رای خری را ندیدید؟! ؟!؟! متاسفانه شما دین و دنیای خود را به باند فساد در انزلی فروختید … همه می دانیم که ن… و ش… و بسیاری از …. با مفسدالارض انزلی همکاسه اند ، که با سکوت فرماندار ، او نیز به جمع تشنگان قدرت و پایمال کنندگان خون شهدا اضافه شد .
همشهریان برای اعاده حیثیت و ناکامی فتنه گران خرداد ۹۲ در انتخابات شورای شهر انزلی باید با جمع آوری طومار و ارسال آن به استانداری و سپس وزارت کشور و دفتر مقام معظم رهبری اقدام کنیم . از سربازان گمنام امام زمان (ع) در انزلی و گیلان می خواهیم سکوت نکنند که سکوت ایشان ضربه به حیثیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود …

پاسخ

بی نام

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

بدیعی فر – نواری – سفید روح- خاکپور – شعبان جعفری – احمدی فر -نصیری – مرتضوی – زنجانخواه – جلالوند و مینایی

واسه همه متاسفم
………
بعد میگید ما بیکاریم
بعد میگید چرا شهر ما عقب موندست
بعد میگید مسئولین بی … اند
خوب وقتی که خودتونو – رای تون رو یعنی ابتدایی ترین و شاخص ترین حق خودتون رو که حق انتخابه رو میفروشید حقتونه
واقعا متاسف و متاثرم

پاسخ

مینو

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

نمیدونید چرا بستست حتی نماینده کاندیدا هم اجازه ندارن برن معلومه چه خبره از این تابلو تر

پاسخ

شهروند

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

دیشب یکی از همسایه ها می گفت قبل از رای دادن یک خانم آمده و به وی پیشنهاد خرید رای به قیمت ۲۵ هزار تومان را داده و او هم در جواب گفته این کار غیرقانونی است و می توانم الان به نییروی انتظامی معرفی ات کنم. پرسیدم برای کی می خواست رای بخرد . گفت بماند . اصرار که کردم گفت : ن … بعد گفت اخر این آقا که تیلیاردر است پس دیگر چه اصراری برای ماندن در شورا آن هم به این قیمت دارد . ( قطعا کسی برای خدمت به شهر به این شیوه ها متوسل نمی شود ، می شود ؟!)

پاسخ

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

امیدوارم مسئولین مسئولانه پیگیری کنند تا شک و شبه برطرف شود ما که نفهمیدیم چی شد بهمون هم گفتند سکوت کنیم خدا را شکر که مردم میدونند چی شده؟

پاسخ

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۲۶:

ما همین روحیه رو از شما انتظار داریم.

مهران

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

هر که پولش بیش…رای اش بیشتر
فقط میشه متاسف بود
هم واسه اونا هم واسه مردمی که به خاطر پول شرافتشون رو میفروشند
و انزلی همچنان عقب افتاده تر از گذشته…

پاسخ

سحابه

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

چرا آرا با حضور خود کاندیدا شمارش نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ……. ظهر اومد فرمانداری ………….

پاسخ

مهسا

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

آرا بعده ۱روز تازه اومدش فرمانداری یعنی ۱شب بیرون از فرمانداری موندش

پاسخ

یاسر کریم بخش

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

دوستان بنده و عده ای از کاندیداها برای صیانت از آرای پاک شما عزیزان تا امروز مصرانه پیگیر موضوع هستیم و اعتراض خود را به گوش مراجع قضایی رسانده ایم و امیدوارم در فضایی توام با آرامش که نیاز امروز ایران عزیز ماست بتوانیم از حق شما دفاع نماییم، چراکه صاحبان اصلی انتخابات شما مردم انزلی هستید.
سربلند باشید

پاسخ