IMG_4993

 

به گزارش سامانه تحلیلی خبری انزلی کلاب، دیدار تیمهای ملوان بندرانزلی و پیکان تهران در هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس عصر امروز (جمعه) از ساعت ۱۸:۳۰ با برتری یک بر صفر پیکان خاتمه یافت.

 

تک گل این دیدار در دقیقه ۹۰ روی ارسال یک ضربه کرنر به ثمر رسید.

 

مازیار زارع و سید جلال رافخایی به دلیل اعتراض به داور کارت زرد دریافت کردند، آنها معتقد بودند در دو صحنه روی بازیکنان ملوان خطای پنالتی اتفاق افتاده است.

 

حدود ۳۰۰ نفر از انزلیچی ها برای حمایت از ملوان در ورزشگاه حضور داشتند و ۹۰ دقیقه تیم محبوب خود را تشویق کردند.

 

محمد مایلی کهن نیز در ورزشگاه حضور داشت و با ملوانیها دیدار کرد.

 

ملوان از ۹ بازی ۷ امتیاز کسب کرده است و در جدول لیگ برتر از آخر دوم است.

 

معمولا مشکلات مالی دلیل عدم نتیجه گیری ملوان در ادوار گذشته لیگ برتر بوده است، اما ملوان در این فصل به هیچ عنوان این مشکل را احساس نمی کند و با این وجود یکی از بدترین نتایج تاریخ این باشگاه تا این هفته رقم خورده است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

امید

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

اقای ایراندوست تو ما رو جیگر فرض کردی قبل از شروع فصل ترکیدیم گفتیم که این تیمی که بستی واسه لیگ برتر نیستا گفتی نه این چه حرفیه ما اسکلت تیمو حفظ کردیمو …
الان بعد چند هفته تازه به حرف ما رسیدی میگی بضاعت تیم همینه

پاسخ

شهرمن انزلی پاسخ در تاريخ شهریور ۳۰ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۳۴:

با هم نگاهی می اندازیم به لیست بازیکنهای بومی !! که توسط اقای ایراندوست و کادر فنی ایشان ، برای ملوان به خدمت گرفته شدن
ابوالحسن جعفری متولد نورآباد
آرمان رمضانی متولد رشت
ایمان صادقی متولد تهران
سهیل رحمانی متولد فومن
سید احمد آهی متولد تهران
صادق محرمی متولد هشتپر
محسن یوسفی متولد آمل
محمد حسین کنعانی زادگان متولد آبادان
مهرداد اولادی قائمشهر
محمد هادی یعقوبی متولد رشت
نیما دلاوری متولد تالش
حمید گلزاری متولد لاله جین
محمد دارابی متولد یاسوج
محمد رضی پور متولد بابل
رضا اعتمادی متولد رامسر
عزت الله پورقاز متولدبندر ترکمن
سید حسین حسینی متولد شیراز
با تشکر فراوان از جناب ایراندوست و همراهان

حمید

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

معمولا مشکلات مالی دلیل عدم نتیجه گیری ملوان در ادوار گذشته لیگ برتر بوده است، اما ملوان در این فصل به هیچ عنوان این مشکل را احساس نمی کند و با این وجود یکی از بدترین نتایج تاریخ این باشگاه تا این هفته رقم خورده است.

در متن بالا اشاره شده که مشکل مالی دلیل عدم نتیجه گیری ملوان نیست اما من قاطعانه میگویم که مشکل دقیقا مالیاست زیرا کاملا واضح است که مالک باشگاه تقریبا هیچ هزینه ایی رامتحمل نشده و برای اینکه هزینه ها را پایین بیاورد از بازیکنان و مربیان ارزان استفاده کرده است که پول اینها را هم از درآمد حاصل از تبلیغات که از فداراسیون به تیمها تعلق میگیردجبران میکند.در صورت سقوط تیم ایشان تیم را رها کرده و به ولایتش میرود و در صورتی هم که تیم نتیجه گرفت و احیانا از بازیکنان جوان این تیم کسی توانست خودی نشان داده مشتری داشته باشد از فروشش آنها نیز بنفع خود استفاده خواهد کرد.پس به اعتقاد ایشان گور پدر ملوان و هوادارانش مهم درامد است و فعالیت اقتصادی.

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۲۶:

دوست عزیز ممنون از توجه شما، منظور از مشکلات مالی بدهکاری به بازیکنان و وعده های عملی نشده در فصول گذشته بود.
شاید باید بهتر منظورمان را بیان می کردیم.
با تشکر از تذکر شما…

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹:

:yes:

عمران حیدرپور

عمران حیدرپور

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

خداحافظ مــــلــــــــــوانـــــــــ

با نهایت تاسف و تاثر درگذشت مرحوم مغفور شادروان مــــلــــوانــــ بندرانزلی را به اطلاع کلیه بندرنشینان و پیشکسوتان بازیکنان و کادر فنی و بخصوص مالک باشگاه می رسانیم!!!!!!!!!

بله ما اشتباه میکنیم آقای ایراندوست!
سوابق شما هفتمی لیگ برتر را نشان میدهد متاسفانه ما یک چیز را بسیار بزرگـــــــ میکنیم.
ما علیه شما شمشیر گرفته ایم

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

قبلا هم گفته بودم خدا کنه ملوان فقط توی لیگ برتر بمونه :weep: :cry:

پاسخ

ایران ملوان

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

مایلی کهن یا دیگران؛ نیمکت ملوان دستخوش تغییر می شود؟
http://malavanclub.net/malavan-news/interviews/item/5124-%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%84%DB%8C-%DA%A9%D9%87%D9%86-%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%9B-%D9%86%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%AA-%D9%85%D9%84%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%B4-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF%D8%9F
هرکی میاد بیاد حتی “ممد علی زیتون” ولی مایلی کهن هرگز
آقای محجوب با این کار ملوان بیچاره میشه Devil
[پاسخ]

پاسخ

عمران پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵:

و دلیلش؟

nabid.port

Navid

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

خدایش بدجور دلم به حاله مردم این شهر میسوزه در همه زمینه ها افراد نالایق تو پست های مهم هستن تو این شهر دیگه هیچ چیز برای دلخوشی نداریم
سکوت و احترام بیجای ما باعث همه مشکلات شهرمونه ما عاشق قوی سفیدیم و اونا عاشق کباب قو….

پاسخ

nabid.port

نگار

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

ما با نفت مسجد سلیمان هم بازی کنیم بالاخره اونم نجات می دیم….

پاسخ

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

احترام آقای مایلی کهن برای همه ما واجب است .ولی در این چند مدت با دادن نظرات مختلف اندکی به سمت خراب شدن می باشد .اگر به اشتباهات اش پی نبرد به ضرر اش تمام خواهد شد.

جالب آقای مایلی کهن طی این چند سال به فکر ملوان نبود .او هم مثل بسیاری دیگر که جای در دل پایتخت نشینان ندارند وتاریخ مصرفشان در پایتخت تمام می شود به یاد ملوان می افتند.
آوردن او هم اشتباهی بیش نیست. اشتبا ه مالکین باشگاه های کشور ما این است زمانی که یک باشگاه جان می گیرد .سریع دست به تحولات می زنند که باعث نابودی باشگاه می شوند .
مثل سال قبل رفتن اسکوچیچ وتعدای بازیکن خوب حدود ۱۰ ال پانزده نفر.
ولی اگر آقای محجوب ومسئولین درست نیاندیشند وضه ملوان مثل داماش وبسیاری از باشگاه های دیگر کشور مان می شود.
جالب اینجاست مشگل ملوان۱۰ در صد بیشتر نیست ۱۰ درصدی که با زدن چند گل رفع خواهد شد ..ای کاش مالک ملوان به دنبال یک فوروارد گل زن ویا یک هافبک طراح وبازیساز بود وسریعا دست به چنین حرکتی می زد حتی برای یک فصل زیرا اگر زیر سازی باشگاه حساب شده باشد در فصل های آینده نباید مشکلی داشته باشیم یعنی اگر فکری برای پایه ملوان داشته باشند.
ولی برای این فصل برای بدست آورذدن جایگاه در میان این تیم ها باید تعقیراتی جزئ ای به باشگاه داده شود وگرنه وضع باشگاه ومشکل باشگاه از۱۰ در صد به صد در صد خواهد رسید .ودیگر اینکه مربی های بومی برای ملوان خوب است ولی نه برای تیم بزرگی مثل ملوان ویا استقلال ویا سپاهان ویا فولاد .زیرا برای باشگاه های بزرگ مربی های بزرگ هم باید تهیه نمود .
ولی اگر آقای محجوب دلش برای پول وزحت های که کشیده می سوزد ویا عاشق ملوان می باشد بایداندکی حزینه بیشتری نماید .اگر می خواهیم با ارزش دست حزینه نمائیم .هر چه بگزرد مشکل بیشتر خواهد شد.
یعنی در کنار ملوان یک مربی خارجی با تجربه باشد .زیرا ملوان همه مصالح را دارد ولی بایداندکی مشکلات جزئی که مثل راح خوب ویا یک مربی خوب را پیگیر ی نمود.
ودیگر اینکه مربی های داخلی ما معیارشان همه در سطح هم هستند .فقط چند مربی اندکی از دیگران برتری دارند آن هم نه آنقدر زیاد.
۱-فرکی۲-قله نوعی ۳-جلالی و۳فرهاد پور غلامی ۴-دائی وگل محمدی.۵خطیبی.
اگر اقای محجوب می خواهدباز با ریسک ویا با حزینه های جزئی پیش برود .بهتر است این دفعه .یعنی این چند بازی نیم فصل اول را با فرهاد پوغلامی دنبال نماید تا بتواند یک مربی خارجی خوب برای باشگاه ملوان تهیه نماید.زیرا شرایط فلی ملوان مثل شرایط گذشته داماش می باشد یعنی از دست دادن بازیکن های خوب وجوانگرایی کلی در باشگاه .
ن

پاسخ

sari

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

مشکل مربی های داخلی ما این است نداشتن مهره را در آواخریا زمان شکست بیان می کند نه در اوایل فصل آقای محجوب …..اگر تصمیمی برای نجات ملوان دارید.اگر مربی ویا حتی بازیکن می باشد.سه چهار جلسه بگذارید در کنار اقای نصرت .آرنج ویا تمرین ویا نظریه بدهد.آن وقت با آن شخص قرارداد ببندید…زیراخدایاکر وضع ملوان آنقدر هم خراب نیست .که نتوانیم برای نجات اش کاری بکنیم.زیرا باشگاه های دیگر فکرشان از بابت گل خوردن راحت است .زیرا جلال واقعا تنهاست .ایکاش آقای نصرت بجای مهره های سوخته یکی دو بازیکن پخته برای این فصل انتخاب می کرد .تا نه ملوان گرفتار شود ونه خودش.

پاسخ

محمد (فعال محیط زیست)

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

مشکلات مالی همیشه بهانه خوبی برای نتیجه نگرفتن و بازی ضعیف تیم های فوتبال بوده و ملوان هم ازین قاعده مستثنی نبوده است. ولی هه اهالی فوتبالدوست ملوان باید برای نگه داشتن این تیم در لیگ تلاش کنند…

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

چرا دیگه نمیشه عکس گذاشت؟

پاسخ

nabid.port

نگار

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

منبع خبر:انزلی شهر باران
*فوری*
خودکشی از روی پل جدید غازیان!
دقایقی پیش فردی از روی پل بزرگ غازیان خود را به داخل آب پرت کرده و اقدام به خودکشی کرد.
بر طبق گزارشات آتش نشانی در محل حاضر است ولی تا کنون ناموفق بوده!

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۴۸:

جدی؟ لینک خبر رو بذارید لطفا” اگه صحت داره

بچه کلویر(شناسی؟)

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

مدیر عامل فصل گذشته با تمام بدی هایی که داشت بزرگترین کارش جسارتش بود که در مکتب ملوان تونست یه مربی خارجی بیاره و موفق شد. یکی از بزرگترین اشتباهات اون هم انتخاب مدیر *** نابلد بود که همین آدم یکی از کسایی بود که که علیه اش موضع گرفت. خدا عاقبت تیمی که عاشقش هستیم رو بخیر کنه
حالا رشتی ها دارهن واسمن کری میخونن ***
:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

پاسخ

nabid.port

نگار

۲۸ شهریور ۱۳۹۳

منبع خبر رو گذاشتم خودم از فیس بوک دیدم و کامنت گذاشته بودن یه دختر ١٨ ساله بود که نجاتش داده

پاسخ