al6a911711

 

بازیکنان ملوان پیش از دیدار امروز مقابل پارس جنوبی با دریافت ١٠ درصد از قراردادشان شارژ مالی شدند تا با روحیه ای مناسب در این دیدار حساس حاضر شوند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی؛صبح امروز (پنجشنبه) و در فاصله چند ساعت مانده به دیدار خانگی ملوان مقابل پارس جنوبی جم، ۱۰ درصد دیگر از قرارداد تیم بزرگسالان و کادرفنی پرداخت شد تا با پرداخت این مبالغ میزان پرداختی فصل جاری پیش از اتمام نیم فصل رقابتهای لیگ دسته اول به ۴۵ درصد برسد.

بازیکنان ملوان پیش از اغاز فصل و برگزاری اولین مسابقه طبق توافقی که با مدیران باشگاه داشتند ٢۵ درصد از قراردادشان دریافت کردند و مقرر شده بود در پایان نیم فصل نیز ٢۵ درصد دیگر را دریافت کنند اما با توجه نتایج خوب شاگردان جوان محمد مایلی کهن و با نظر و تایید رئیس هیات مدیره باشگاه، ماه گذشته ۱۰ درصد و امروز نیز ١٠ درصد دیگر از قراردادهایشان را دریافت کردند تا مجموع دریافتی ملوانان در فاصله ٢ هفته مانده به پایان نیم فصل اول به ۴۵ درصد برسد.
شایان ذکر است تیم فوتبال ملوان با ترکیبی جوان و چهره ای جدید تحت هدایت مایلی کهن در لیگ حضور پیدا کرده و امیدواری بالایی نزد هوادارانش ایجاد کرده به همین دلیل باشگاه علیرغم کمبود بودجه و مشکلات مالی تا اینجای کار در اجرای تعهدات خود به تیم بزرگسالان جلوتر از برنامه ریزی توافق شده حرکت کرده است.
گفتنی است ملوانان امروز در دیدار خانگی میزبان پارس جنوبی هستند که این دیدار راس ساعت ١۴:١۵ در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مریم دریایی

۱۱ آذر ۱۳۹۵

حالا شارژ شدن به زور مساوی گرفتیم اونم دیگه خودمونیم پنالتی نبود که؟
حالا باماند به این افشین وهابی کلی بدو بیراه گفتن ولی خب انصاف داشته باشیم بازی که تموم شد نتیجه هم که تغییر نمی کنه
تموم شد و رفت
ولی پنالتی نبود
اصلا به من چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ