13930418000597_PhotoA

به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب، به نقل از خبرگزاری فارس  محمود پیشگاه هادیان  در مورد شکایت اسکوچیچ از ملوان بخاطر طلب ۶۰ هزار دلاری‌، گفت: اسکوچیچ با ملوان در فوتبال ایران مطرح شد. باشگاه ملوان هم بازیکن به فوتبال ایران معرفی می‌کند و هم مربیان را مطرح می‌کند. این حرف‌ها از اسکوچیچ که یک مربی حرفه‌ای است بعید بود. اسکوچیچ اکنون عضوی از خانواده فوتبال ایران است و چرا یک باشگاه ایرانی را تهدید به شکایت می‌کند. من و سایر مربیان بومی ملوان هم فصل گذشته در کنارش بودیم و همه مدارج مربیگری را هم طی کرده‌ایم و بالاترین مدرک مربیگری در آسیا را هم داریم اما فقط ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد فصل گذشته خود را گرفته‌ایم.  وی ادامه داد: مربیان بومی ملوان که سال‌ها برای این باشگاه و فوتبال ایران زحمت کشیده‌اند همچنان در جا زده‌اند و خیلی کمتر از اسکوچیچ پول گرفتند. آیا مربیان و بازیکنان دیگر که از ملوان طلبکار بودند طلب‌های‌شان را گرفته‌اند که اکنون او تهدید به شکایت می‌کند؟  مدیر اجرایی باشگاه ملوان با اشاره به استفاده باشگاه‌ها از بودجه بیت‌المال، گفت: اکنون اسکوچیچ در فولاد پول بیت‌المال را می‌گیرد و آن پولی که او می‌گیرد پول ما هم هست. ما در ایران باشگاه خصوصی نداریم که بنابراین نباید او باشگاه ما را به شکایت تهدید کند. حبیبی، پورغلامی، احمدزاده و همه مربیان دیگر در ملوان بودند و این اقا چندین برابر مربیان بومی پول گرفت و برای باشگاه هم زحمت کشید اما همه عوامل باشگاه در کنار هم بودند. که نتایج خوبی گرفتیم.  وی با اشاره به مشکلات ملوان عنوان کرد: ۱۷ بازیکن از تیم ما در این فصل جدا شده‌اند با این حال ملوان دوباره یک تیم دیگر ساخت با هزینه‌ای کمتر و بازیکنان جوان تیم جدیدی درست کردیم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

آبای بندر

۱۲ شهریور ۱۳۹۳

:no:

پاسخ

آريان

۱۲ شهریور ۱۳۹۳

واقعا باید به حال شهرمان تاسف بخوریم که چه کسانی در سمتهای مختلف سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و ورزشی مشغول به کارند و با اظهار نظرهای سخیف و بی پایه شان فقط و فقط باعث حیرت بیگانگان و شرمساری همشهریانشانند.یکی نیست به این معاون ورزشی باشگاه ملوان یاد آوری کند که اگر شما و سایر کادر فنی حق و حقوقتان را نگرفته اید(که حتی ۱۰۰۰ تومان هم اگر بگیرید حقتان نیست)چه ارتباطی به آقای اسکوچیچ دارد که از یک کشور دیگر با رها کردن اهل و عیال به امید به دست اوردن روزی حلال به کشور دیگری نقل مکان کرده و با قیمت ناچیز ۱۲۰ هزار دلار این تیم را با دست خالی به بهترین مقام لیگ برتر رسانیده و بهترین خط حمله لیگ را ساخته و با رفتار و اخلاق حرفه ای خود همه بازیکنان و هواداران را شیفته خود نموده و تا همین حالا که در استانه هفتمین هفته لیگ جدید هستیم سکوت کرده و نتوانسته است که بیش از نیمی از همان مبلغ ناچیزش را بگیرد.شما با چه منطق واستدلالی از ایشان میخواهید که از حق و حقوق زن و فرزندانش بگذرد و بی خیال شود؟؟؟؟آنوقت خودتان را با او مقایسه میکنید؟مدرک A آسیایتان را به رخ او میکشید؟راستی با این مدرک آسیاییتان ایا تیم عقاب …….. بکنده را به شما میدهند که سرمربیش باشی عموجان؟!!اعتماد به نفس شما پیش کسوتان ملوان ما را کشته.آن از عمو نصرتتان که با آسانسور تیم دسته گل پارسال را به فنا داده و تا ملوان را پیش داماش نبرد مشمول ذمه انزلی چیهاست و این هم از جنابعالی که هم ابروی ملوان را بردی و هم تیم فولاد را تحریک به شکایت کردی چون باید ادعایت را ثابت کنی هرچند راست گفته باشی.خدایا :به کجای این شب تاریک بیاویزم قبای ژنده خود را؟!!!

پاسخ

فرهاد پاسخ در تاريخ شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۳۰:

یادش بخیر بعضی ها با یه کیسه برنج بازیکن میاوردن تو تیم :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

sinaclub پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۰۸:

:yes: :yes:

guilak

گیلک

۱۲ شهریور ۱۳۹۳

استدلال آقای پیشکاه هادیان بهیچ وجه منطقی و محکمه پسند نیست.اظهار نظر کردن یک مدیر باید سنجیده و دقیق و منطقی باشد.طوریکه نتوانند از فحوای کلامش بر علیه او و سازمان او استفاده کنند.اما درباره عملکرد آقای ایراندوست که خیلی از دوستان ابراز نارضایتی میکنند:ما وقتی حامی مطمئن و قدرتمندی در این وانفسای مالی ورزشی به اصطلاح حرفه ای کشور نداریم باید به داشته هایمان بسنده کنیم.وقتی در پایان هر فصل بازیکنان با تجربه تیم را بدلایل مالی نمیتوانیم حفظ کنیم چاره ای دیگری نداریم جز اینکه در حد توان مالی باشگاه از فرزندان جوانتر و کم تجربه تر انزلی بعنوان بازیکن و از بزرگترها بعنوان مربی بهره ببریم.آیا مربی و بازیکن مطرحی سراغ دارید با این مبلغ قرادادهای ملوان حاضر به همکاری باشد؟ بنابراین بهتره ما هم منطقی باشیم و حقیقت تلخ ضعف مالی و به تبع آن مدیریتی تیم را بپذیریم و در هر بخشی که میتوانیم دست کمک به مسئولان و کادر فنی تیم بدهیم تا به کوری چشم دشمنان ملوان همچنان پرچمش بالا باشد.ایران ملوان.انزلیچی سربلند.

پاسخ

fanoos624

حسین

۱۲ شهریور ۱۳۹۳

به کجای این شب تاریک بیاویزم قبای ژنده خود را؟ به جالباسی خونت عمو این کسی که داری راجع بهش اینطور صحبت می کنی سالها با تیم های پایه ملوان کار کرده و اونها رو به اوج رسونده و چندین سال متوالی قهرمان جوانان ایران شده اکثر بازیکنان ملوان شاگرد این مربی با اخلاق و کاردان بوده و مربیان این تیم هم همیشه از مشاوره های ارزنده ایشون استفاده می کنند حالا تو صحبت های ایشون ایراد می گیری . بدبختی ما اینه که هر کی که دو کلاس درس می خونه فکر می کنه همه چیز دانه و تو کار همه سرک می کشه کسی نیست بهش بگه آخه پسرجون برو یقل دوقلت رو بازی کن تو رو چه به این حرفها

پاسخ

آريان پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲:

آقا حسین عزیز بنده سالهاست که این آقای با اخلاق و کاردان را بهتر از شما میشناسم و لازم نیست که شما کاسه داغتر از آش بشوی و سنگش را به سینه بزنی.صحبت بنده این است که اگر ایشان بخواهد مجانی هم کار کند (که نمیکند)آیا از یک مربی خارجی اجنبی که نه از مکتب ملوان است و نه کشته و مرده چشم و ابروی کسی است میتواند انتظار داشته باشد که در کشور دیگربدون دریافت مطالبات به حقش کار کند و باید بی خیال شود و پس از گذشت یکسال هنوز دنبال معوقات سال گذشته اش باشد؟؟از این گذشته مطرح کردن نام تیم فولاد و اینکه این تیم پول بیت المال را دخل و خرج میکند تبعات حقوقی ندارد؟این موارد را که یک بچه پنج ساله هم تشخیص میدهد چه ارنباطی به دو کلاس درس خواندن بنده دارد؟؟سنگ کسی را به سینه بزن که برایت نخندند عمو!!!!!

بهرام پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷:

حسین خان ظاهرا شما هم مثل آقای پیشگاه هادیان بی منطق هستید و طرز جواب دادنت نشاندهنده این بی منطقی شماست.

نعیم

نعیم

۱۲ شهریور ۱۳۹۳

:no: :no:

پاسخ

fanoos624

حسین

۱۲ شهریور ۱۳۹۳

آقای بهرام خان تا شما منطق رو چی بدونی اگه کسی جواب توهین های شخصی رو که تمام زحمات پیشکسوتان ملوان و کسانی رو که سالهاست بدون چشم داشتی ،بده از منظر شما بی منطقه آره داداش ما بی منطق شما با منطق در ضمن آقای آریان صحبتی که در جواب من نوشتی به نقد منصفانه نزدیک تر بود تا مطلبی که در ابتدا آورده بودی بدون توهین هم میشه نقد کرد اما این که فرمودی اون آقای خارجی باید به حق و حقوقش برسه کسی منکرش نیست اما واقعا تمام کادر فنی و بازیکنان همه پولهاشون رو دریافت کردن که ایشون بحث مالی رو مطرح می کنه همه ما می دونیم ملوان با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنه و به زور در لیگ سرو پا وایستاده و داره مردانه می جنگه در حالی که تیم های دیگه واقعا از جیب بیت المال اداره می شوند از تیم های تهرانی گرفته تا امثال ذوب آهن ، فولاد و سپاهان در صورتی که ملوان هیچ حقی از این سفره نداره تازه با هزار دوز و کلک هم بازیکنان ملوان رو به سمت خودشون جذب می کنند اونقت درد و دلهای دلسوخته های ملوان میشه بیمنطقی و … عزیز من مگه غیر از اینه که فولاد از بیت المال برای تیمش هزینه می کنه اگه نیست اعلام کنند تا همه بدونن شکایت چی کشک چی تاکسی حرف حقی میزنه می گیم هیس بده اینجوری حرف نزنین لولو می خوردتون

پاسخ