amir_kamali_bashgah_nasaji

با خبر شدیم سرکار خانم زینب امیر کمالی به دنبال سرمایه گذاری در ورزش فوتبال هستند، از این رو یک پیشنهاد برای ایشان داریم تا هم در عرصه فعالیت خود موفق تر باشند و هم گام در مسیر درست تری بگذارند. پیشنهاد ما به این هنرمند کشورمان که در زمینه طراحی فعالیت دارند این است که از فوتبال آقایان فاصله بگیرند، جو ناپاک استادیوم ها، سیاست های جانبدارانه کمیته انظباتی در قبال تیم ها و عدم فعالیت های فرهنگی نزد باشگاههای کشور نه تنها از محیط ورزش و استادیوم ها جوی سالم نساخته بلکه ناهنجاری ها در محیط های ورزشی به یک عرف تبدیل شده است و به جای نزدیکی بیشتر و رقابت سالم نزد تیم ها شاهدیم که این رقابتها به میدان کار و زاری تبدیل شده از فقر فرهنگی و کارناوال ناهنجاری های اجتماعی.

DSC_0001

مطلعیم که ایشان به تازگی وارد ایران شده اند و در رشته طراحی مد و لباس که در کار خود نیز موفق و از درآمد مناسبی نیز برخوردارند. پیشنهاد ما به ایشان حضور در فوتبال بانوان است جایی که حداقل فعلا خبری از فحاشی نیست! با توجه به حضور ایشان در عرصه طراحی مد شاید با ارائه طرح های مناسب تر که با پوشش اسلامی همخوانی داشته باشد بتوانند فعالیت را برای این قشر از جامعه ورزشی کشورمان آسان تر کرده و به رشد و توسعه ورزش بانوان در کشور که به خاطر محدودیت های رسانه ای از جذب اسپانسر مناسب با مشکل مواجه هستند نیز کمک شود.

یکی از تفاوتهای ورزشی نظیر فوتبال در کشور ما کمک شایان به کسب شهرت است، حتی فارغ از معافیت های مالیاتی این شهرت کمکی متقابل به کار ایشان که یک کار هنری است و همانند سایر فعالیت های هنری نیازمند جلب توجه مخاطب خواهد کرد. شاید سرمایه گذاری در فوتبال بانوان به اندازه فوتبال آقایان بازخورد خبری نداشته باشد اما میتواند از ایشان چهره ای شناخته شده در فوتبال زنان کشور بسازد که با توجه به هزینه های غیر قابل مقایسه آن با فوتبال آقایان بسیار حرکتی نیکو و پسندیده محسوب میشود.

DSC_0859

بدون شک در فوتبالی که امثال آقای ع با ادبیات چاله میدانی و اعمال پشت پرده برای خود جایگاه میخرند جای هنرمندی نظیر شما نیست، پس مجددا پیشنهاد میکنیم به فوتبال بانوان بیشتر بیاندیشند. برای سرکار خانم زینب کمالی آرزوی موفقیت و کامیابی داریم…

عکس  اول از : ملت ایران

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲۰ دی ۱۳۹۱

این پیشنهاد فوق العاده هستش
باید یه جوری طی یه برنامه ای این پیشنهاد رو به خانم امیر کمالی بدیم
مطمئن باشید که خیلی می تونه موثر باشه

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۰ دی ۱۳۹۱

همین تیم بانوان ملوان که امروز به تیم میلیاردی بم باخت با کمترین هزینه در بالاترین جای جدول هستن و مطمئنا با توجه به فرمانده مقتدری چون مریم ایراندوست در ادامه هم موجب سربلندی انزلی میشن. خانم کمالی هم بهتره ااه قصد ورود به عرصه ورزش رو داره از فوتبال بانوان شروع کنه و چه تیمی بهتر از ملوان با لباس جذابش که بدون شک زیبا ترین لباس تیم های باشگاهی فوتبال ایرانه.

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۲۰ دی ۱۳۹۱

پیشنهاد بسیار خوبی است باید ایشان را از این پیشنهاد مطلع ساخت

پاسخ