پیشرفت ۳۵ درصدی کنارگذر انزلی

  • 5 سال پیش
  • بدون ديدگاه

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان گفت: پیشرفت تعهدات مهر ماندگار کنارگذر انزلی ۶۷ درصد و مجموع پیشرفت دو باند رفت و برگشت این پروژه حدود ۳۵ درصد است.

حجت شعبان‌پور با اشاره به وضعیت احداث پروژه کنار گذر انزلی اظهار کرد: پروژه کنار گذر انزلی در قالب دو قطعه طراحی شد و به مرحله اجرا درآمد.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی قطعه دوم کنارگذر انزلی از سال ۷۷ آغاز شد، افزود: این پروژه به دلیل مشکلات زیست‌محیطی و مخالفت‌های ناشی از آن سال‌ها متوقف بود و اکنون با برطرف شدن مشکلات در حال اجراست.

به گفته این مسئول، برای قطعه نخست کنارگذر انزلی تاکنون ۱۴ میلیارد تومان بابت ساخت و ۴٫۵ میلیارد تومان بابت ارزیابی هزینه شده است.

وی اذعان کرد: برای اتمام کامل قطعه نخست کنارگذر مبلغ ۴۰ میلیارد بابت ساخت و ۸ میلیارد تومان بابت ارزیابی نیاز است.

شعبان‌پور با تصریح بر اینکه برای قطعه دوم پروژه کنارگذر انزلی تاکنون ۱۶ میلیارد تومان بابت ساخت و یک میلیارد تومان بابت ارزیابی هزینه شده است، خاطرنشان کرد: برای اتمام این پروژه ۳۷ میلیارد تومان بابت ساخت و ۵ میلیارد تومان برای ارزیابی نیاز است.

وی با اشاره به وضعیت پیشرفت پروژه کنارگذر انزلی یادآور شد: پیشرفت تعهدات مهر ماندگار این پروژه ۶۷ درصد و مجموع پیشرفت دو باند رفت و برگشت ۳۵ درصد است.

منبع : خبرگزاری فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *