saheli

عصر امروز (دوشنبه ۱۰ تیر) از ساعت ۱۸ تیم فوتبال ساحلی ملوان بندر انزلی در زمین شهدای بشمن میزبان ویژن تهران صدر نشین گروه شمال بود که موفق شد این تیم را در وقت اضافه با نتیجه ۵ بر ۴ شکست دهد.

فرید بلوکباشی در این دیدار دو گل به ثمر رساند و تعداد گلهای زده خود را به عدد ۱۱ رساند تا همچنان در صدر جدول گلزنان لیگ برتر باشد، وحید کنفدوست، حامد قربانپور(دروازبان) و بازیکن حریف(گل به خودی) گلهای دیگر ملوان را به ثمر رساندند.

فرید بلوکباشی سرمربی و بازیکن ملی پوش تیم ملوان در پایان این دیدار به خبرنگار انزلی کلاب گفت:در حالی که امروز می توانستیم در وقتهای معمول بازی به راحتی پیروز شویم در ۳۰ ثانیه پایانی  گل تساوی را دریافت کردیم اما در یک جدال نفسگیر در وقتهای اضافه تیم صدر نشین ویژن را مغلوب نموده و ضمن کسب دو امتیاز باعث شادی هواداران خوبمان شدیم.

در دیگر دیدار تیم فوتبال ساحلی لسمان موفق شد با نتیجه ۴ بر ۱ تیم ایرمان سمنان را شکست دهد.

گلهای لسمان در این دیدار را ساسان پور سعادت (دروازبان) ، سید سینا حسینی، رضا رستگاری و امین دانایی به ثمر رساندند.

آقایان عزیز اسپندار، نصرت ایراندوست و علی نیاکانی پیشکسوتان باشگاه ملوان از نزدیک این بازی را تماشا کردند و قبل از شروع بازی با بازیکنان لسمان دیدار کردند و به آنها روحیه دادند.

محمد نیک سرمربی و بازیکن ملی پوش تیم لسمان در پایان این دیدار به خبرنگار انزلی کلاب گفت: امروز تماشاگران یک فوتبال زیبا و منطقی از تیم لسمان دیدند و خدا را شکر میکنم که تمرینات سخت ما نتیجه داد، البته نباید زحمات آقای ویشگاهی را نادیده بگیریم که امکانات لازم برای برگزاری مسابقه را فراهم کردند و ما توانستیم با تمرکز لازم کارمان را انجام دهیم.

این بازیکن تیم ملی در پایان از نصرت ایراندوست، عزیز اسپندار و علی نیاکانی تشکر کرد و گفت: بازی کردن در حضور این بزرگان خیلی سخت است، اما بازیکنان ما با دیدن بزرگان فوتبال استان گیلان انگیزه فراوانی گرفته و بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

همراه

۱۰ تیر ۱۳۹۲

ای ول ملوان

پاسخ