مدیرعامل ملوان: صادق درودگر

مدیرعامل ملوان: صادق درودگر

سلام به مردم خوب انزلی، سلام به نوروز، سلام به فوتبال پاک و زاینده بندر انزلی

سلام و تبریک و تهنیت خود را به شما مردم کم توقع، خونگرم ، صادق وفوتبال دوست انزلی تقدیم میکنم.

شمایی که بهترین زیبایی های طبیعت و نعمت های خداوند در این شهر بندری، کمبود خدمت رسانی و امکانات به بندر زیبای قوی خزر را پوشانده است.

خرداد سال ۱۳۹۱ نقطه عطفی بود در زندگی این حقیر که با سابقه نسبتاً طولانی در فوتبال برای اولین بار حسی را که شما از فوتبال میگیرید و عشقی راکه به آن میدهید، درک نمودم، حسی که از سر وظیفه است برای نتیجه نیست .

فراموش نخواهم نمود آنگاه که بر اثر برخی بی برنامه گی ها و کمبود حمایت ها ، شما را در استادیوم آزادی با شکست سخت تیم شهرتان شکسته دیدم، لیکن با آن غم بزرگ مردانه به حمایت از تیم خود بر خواستید و هنرمند جوان شهرتان ملوان را اسپارتاکوس نامید ، و شهادت داد که این قوی در هم شکسته باز برمیخیزد و بزرگی آغاز میکند.

آنگاه که با درکی عمیق پس از هر ناکامی ، تیم خود را باز مورد لطف و عنایت قراردادید و هیچگاه او را تنها نگذاشتید.

بی شک تاریخ فوتبال ایران این روحیه انسانی ، ژرف وپهنا نگر شما را خواهد ستود، با شما و برای شما تلاش نمودن یک افتخار است که همه ما از مالک ، تا کادر فنی و بازیکنان محترم میبایست قدردان آن باشیم و در این راستا هر کدام به وظیفه خود عمل ننماییم تقصیر کار خواهیم بود وفوتبال و اخلاق ما را نخواهد بخشید ، شهادت میدهم که اعضاء باشگاه تمامی مساعی خود را برای شاد نمودن شما عزیزان به کار بسته اند لیکن شرایط و مشکلاتی وجود دارد که ما را از رسیدن به آرزوی دیرینه مان باز داشت .

هواداران گرامی :

مدتی است که ملوان آنچه میخواستید و میخواستیم نیست ، آنچه شایسته شماست ، اگر چه دیر زمانی است که به سبب دل خوش ننمودن بد خواهان ملوان سکوت نموده ام، لیکن مطمئن باشید ، در زمان خود به علل اصلی این ناکامی ها که موجبات رنجش شما بزرگواران را فراهم ساخته است اشاره خواهم نمود ، دانستن حق شماست و هر آنچه بر ملوان گذشت را با شما در میان خواهم گذاشت ، بار دیگر صمیمانه ترین تبریک ها و شاد باشها را به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی ، حلول سال نو وشکوفایی بهار طبیعت به شما گرانقدر هواداران قوی سپید خزر تقدیم داشته وبهترین آرزو ها را برای یکایک شما از در گاه ایزد متعال مسئلت مینمایم.

محمد صادق درودگر

بهار ۱۳۹۲

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۲۹ اسفند ۱۳۹۱

ضمن تشکر از زحمات برادر بزگوار جناب اقای درودگر فرا رسیدن نوروز را حضور ایشان و خانواده محترم و اعضای تیم ملوان تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

پاسخ

مژگان

mojshekan

۲۹ اسفند ۱۳۹۱

مد شده همه میخوان به وقتش حقیقت رو بگن، مده آقا مد :-X

پاسخ