photo_2015-10-31_19-06-091

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، با گذشت بیش از دو هفته از نامه تهدیدآمیز فیفا به باشگاه ملوان و تعیین ضرب الاجل مبنی بر کسر امتیاز – و حتی سقوط به لیگهای پایین تر – در صورت پرداخت نکردن طلب ۳۰۰ هزار دلاری زوران زلاتکوفسکی بازیکن سابق این تیم، هنوز هیچ شخص یا ارگانی مسوولیت این بدهی را برعهده نگرفته و خبری از تهیه و پرداخت این مبلغ و کسب رضایت این بازیکن مخابره نشده است.

به همین دلیل امروز پژمان نوری کاپیتان سابق و کماکان محبوب انزلیچی ها در باشگاه ملوان حضور یافت و ضمن مذاکره با مسعود رضاییان مدیرعامل باشگاه؛ طلب دو فصل اخیر خود را در جهت حل و فصل مساله زوران زلاتکوفسکی به باشگاه ملوان بخشید.
نوری که در این دو فصل کمتر از ۱۸ درصد از قرارداد خود را از باشگاه دریافت کرده بود، بیش از یک میلیارد تومن از طلب خود رو برای حل پرونده زوران به باشگاه بخشید.

گفتنی است وی در فصل گذشته نیز ۱۰۰ میلیون تومان از دریافتی خود را برای جلوگیری از تعطیلی تمرینات میان سایر بازیکنان تقسیم کرده بود.
پیش از این مسعود رضاییان خواهان مساعدت مسوولان و بویژه مدیریت منطقه آزاد انزلی برای پرداخت طلب این بازیکن شده و خبرهایی نیز از استمداد باشگاه ملوان از فرماندهی کل نیروی دریایی به گوش رسیده بود.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۳ آبان ۱۳۹۵

آیا این کار ارزشمند آقا پژمان نوری نیاز به تشکر و قدردانی ندارد؟ در شرایط سخت اقنصادی امروز که خیلیها به حق خودشان هم راضی نیستند و دست در جیب دیگران می کنند این مبلغ کلان را به باشگاه بخشیده اند. ۵ روز پیش این خبر در انزلی کلاب گذاشته شده و تا امروز حتی یک کامنت هم برایش داده نشده است !!! آقا پژمان در عمل بارها ثابت کرده اند که عشق واقعی به ملوان و مردم ورزشدوست انزلی دارند.عملا به ما گفتند که به آبرو و حیثیت و خواسته های مردم ما اهمیت می دهند.نسبت به من هوادار سمپات که فقط داد و بیداد می کنم و کار دیگری بلد نیستم هزار پله جلوترند.بنده بعنوان یک هوادار قدیمی ملوان از ایشان خاضعانه متشکرم.ایکاش ذره ای از غیرت و عشق ملوان و انزلی در وجود بعضیها بود.

پاسخ

Amir پاسخ در تاريخ آبان ۹ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸:

کاملا” با شما موافقم، کارارزشمندی کرده پژمان دوست داشتنی،
اما دریغ و افسوس که زمین و زمان در ملوان به نااهلش سپرده شده….