IMG_2493

به گزارش سامانه تحلیلی خبری انزلی کلاب، دیدار تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و سایپای البرز در هفته هشتم لیگ برتر با نتیجه دو بر صفر به نفع سایپا خاتمه یافت که پویا نزهتی بازیکن مکتب ملوان که اکنون در خدمت تیم سایپا است نقش تاثیر گذاری در این پیروزی داشت و به بهانه اتفاقات و مصاحبه هایی که به نقل از او در هنگام جدایی از ملوان منتشر شده بود با او مصاحبه ای داشتیم که در ادامه مطالعه خواهید نمود.

نزهتی در رابطه با این بازی به خبرنگار انزلی کلاب گفت: بازی خوبی بود و به اهدافی که داشتیم رسیدیم و بعد از زدن دو گل به خوبی مقابل فشار ملوان دفاع کردیم.

وی در رابطه با اینکه هنوز هم یک پنالتی گیر ماهر است، افزود: در صحنه پنالتی من در موقعیت گل قرار داشتم و می توانستم دروازه را باز کنم اما با خطای حریف متوقف شدم و خدا را شکر می کنم برای تیمی که به آن تعهد دارم مثمر ثمر بودم.

بازیکن سابق ملوان در رابطه با تشویق هواداران ملوان در زمان تعویض شدنش گفت: من عاشق هواداران ملوان هستم و هر چه دارم از آنهاست، شما اگر به آرشیو گلهای من در ملوان دقت کنید می بینید همیشه در شادی گل هایم به سمت هواداران ملوان رفتم و گلم را به آنها تقدیم کرده ام و شادی هایم را با آنها تقسیم کردم، من با این مردم زندگی کرده ام و در شادی ها و غمهایم آنها در کنار من بوده اند.

پویا نزهتی در رابطه با مصاحبه هایی که به نقل از او در رابطه با ملوان و هوادارانش منتشر شده بود، گفت: من چگونه می توانم آن حرفها را در مورد این تیم و این مردم بزنم؟ من ۱۳ سال در این تیم بازی کردم و پرورش یافته در مکتب ملوان هستم، باور کنید آن مصاحبه ها جعلی بودند و من هرگز آن حرفها را نزده ام و برای برخورد با افرادی که بین من و هواداران تفرقه ایجاد کردند پیگیری هایی انجام دادم که متاسفانه دستم به جایی بند نبود و موفق نشدم.

وی در جواب این سوال که آیا دوباره می توانیم او را در لباس ملوان ببینیم، گفت: من اکنون بازیکن تیم سایپا هستم و همه توان خود را برای این تیم می گذارم، اما پوشیدن پیراهن ملوان برای من افتخار است و مطمئن باشید اگر در آینده شرایط فراهم شود حتما به این تیم باز خواهم گشت.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sinaclub

sinaclub

۲۲ شهریور ۱۳۹۳

پویای آتیش پاره.یادش بخیر.کاش امسال میگرفتنش واقعاً بازیکن خوب و تاثیر گذاریه.

پاسخ

3eyedAli

۲۲ شهریور ۱۳۹۳

ولی هیچ وقت هم اون مصاحبه ات با روزنامه نود رو تکذیب نکردی

پاسخ

majid

majid

۲۲ شهریور ۱۳۹۳

پویای آتیش پاره اتیش پاره*****تور رو کن پاره تور رو کن پاره
پویای رشت سوراخ کن

پاسخ