82116580-70804164[1]

فرهاد پورغلامی که قرار بود امروز طی جلسه رسمی بعنوان سرمربی جدید ملوان معرفی شود از پذیرفتن هدایت ملوان ها خود داری کرد.
در حالیکه قرار بود ساعت ۱۱ صبح امروز (شنبه،۲۹ خرداد) پورغلامی در مراسمی با حضور رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان به طور رسمی معارفه شود، وی اعلام انصراف داد .
این در حالی است که بنا به اعلام باشگاه فرهاد پورغلامی روز گذشته در جلسه هیات مدیره حضور پیدا کرد و در آخرین جلسه اش با مسئولان باشگاه حتی دقیقترین برنامه های تمرینی تا شروع فصل، برنامه اردو، جذب بازیکن، کادرفنی و زمان پرداخت پول به بازیکنان جدید مورد توافق قرار گرفت .
قرار بر این بود صبح امروز پورغلامی در جلسه ای با حضور دکتر دنیامالی (رئیس هیات مدیره باشگاه) به طور رسمی به بازیکنان و اهالی رسانه معارفه شود اما به طور ناگهانی صبح امروز در تماسی با مهندس رضاییان (مدیر عامل باشگاه) به دلیل آنچه مشکلات خانوادگی عنوان کرد از پذیرفتن هدایت تیم بزرگسالان انصراف داد.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از ۱۵ سال حضور مستمر در لیگ برتر به دسته اول سقوط کرد ولی بر اساس اطلاعات باشگاه ملوان مسئولان با خرید امتیاز لیگ برتری تیم نفت تهران امکان حضور مجدد این تیم در لیگ شانزدهم را فراهم کردند.

سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *