farhadpoorgholami

مربی سابق ملوان درباره وضعیت وخیم این باشگاه تاکید کرد: متاسفم که ملوان اصلا شرایط خوبی ندارد. طرفدار ملوان ارزش بسیار بالایی دارد و من از آنها می خواهم به حمایت خود از تیم شهرمان ادامه دهند. تیم ملوان اکنون فقط نیاز به حمایت دارد. متاسفانه در باشگاه ملوان اتفاقاتی می افتد که چندان جالب نیست. پیشکسوتان ملوان همگی جزو بهترین ها هستند اما اکنون خیلی از آنها بیرون نشسته اند. خود من زمانی از استقلال، سپاهان وپرسپولیس گذشتم تا در ملوان بمانم. الان هم بیکار نیستم که این حرفها را می زنم. مربی سایپا هستم. من دلم به حال مردم و تیم شهرم می سوزد.

پورغلامی تاکید کرد: ملوان با نیروی دریایی زیبا بود، ثبات داشت، قدرت تصمیم گیری داشت، تصمیم های درست گرفته میشد. اکنون مدیران باشگاه نمی دانند باید چه کنند. یک نفر از قدیمی های ملوان در هیات مدیره بود که او را هم کنار گذاشتند. بهمن صالح نیا با آن همه سابقه چرا نباید جایی در هیات مدیره ملوان داشته باشد؟

وی در پایان افزود: امیدوارم در ادامه شرایطی رقم بخورد که ملوان به روزهای خوبش برگردد. من نه دنبال این هستم که بیایم و مربی ملوان شوم و نه چیز دیگر. فقظ دلم برای این تیم می سوزد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

3eyedAli

۱۲ مهر ۱۳۹۳

منبع خبر که یادتون رفت هرچند خودم می دونم

پاسخ