IMG_4188

مدافع ملوان بندرانزلی از هفته به هفته بهتر شدن شرایط تیم و تلاش همه برای رسیدن به شرایط آرمانی گفت.

عزت اله پورغاز، مدافع بندرترکمنی ملوان راجع به بازی اخیر این تیم در لیگ گفت: خوشبختانه هفته به هفته بهتر می شویم. چهارتا برد خوب داشتیم و این باعث شد شرایط تیم در حالت نرمال و خوبی باشد. بازی اخیرمان در مقابل سپاهان بازی سختی بود، سپاهان از تیم های بزرگ آسیاست و بازی در مقابل این تیم بسیار دشوار است، در بازی با این تیم،هرجای زمین را که نگاه بازیکنان بزرگ را می دیدی و می شود گفت همین بزرگ بودن حریف، پیروزی را برای ما بسیار شیرین کرد.

وی ادامه داد: یک سری مشکلات داشتیم که با آمدن آقای کریمی روز به روز بهتر شدیم و انشاالله به آن چیزی که مدنظر ایشان است خواهیم رسید. به تعریف من نیست و همه آنهایی که پیگیر فوتبال هستند می دانند ایشان صاحب سبک است و حضورشان در هرتیم می تواند نعمتی باشد.

پورغاز در پایان راجع به حمایت تماشاگران انزلی از این تیم گفت: دم همه طرفداران ملوان گرم، می شود گفت با حمایت کامل آنها ما توانستیم این بازی ها را ببیریم. از اول فصل که شرایط خوبی نداشتیم تا الان که خدارا شکر وضعیت خوبی داریم، هرگز از حمایت آنها محروم نبودیم و دقیقا تفاوت فضای شهر را از اول فصل تا الان می شود دید، هر موقع این تیم نتیجه نمی گرفت مردم انزلی به معنی واقعی ناراحت می شدند و الان که می بینیم شهر واقعا زنده شده و مردم خوشحال هستند. می خواستم از تمام آنها تشکر کنم که همیشه هوای ما را داشته اند، مانند بازی با تیم سپاهان که در ورزشگاه جای سوزن انداختن نبود. می توانم بگویم با داشتن اینچنین تیم و هوادارانی احساس غرور می کنیم.

منبع:ورزش ۳

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۱۷ اسفند ۱۳۹۳

دم شما بازیکنان با غیرت ملوان هم گرم.پیش بسوی پیروزیهای بیشتر.

پاسخ