پوربخش و اشک تمساح

  • 6 سال پیش
  • ۶ ديدگاه

پوربخش را شاید بسیاری از هواداران ملوان در سراسر ایران و جهان نشناسند. مجری شبکه به اصطلاح استانی گیلان. شبکه ای بی محتوا که از سوی همه علاقه مندان به استان در موارد و موضوعات گوناگون همواره زیر سوال است. این شبکه که از درآمد بیت المال باید سعی در ارتقاء فرهنگ ایرانی، اسلامی در استان داشته باشد. ناکار آمدی خود را با بی توجهی به حفظ ریشه ها و گسترش فرهنگ در جامعه بارها و بارها به اثبات رسانیده است زیرا نتوانسته است با استفاده بی طرفانه از تریبونی که مختص به همه اهالی استان از گیلک، طالشی و شرق گیلانی و… است آنچنان که میبایست شایسته عمل کند و فارغ از تمام این کاستی ها این شبکه بی حرمتی را به جایی رسانده است که گوینده بخش خبری اش از باخت ملوان به وجد آمده و اصطلاحاتی در شان و مقام و مرتبه ی این شبکه ناکارآمد استفاده میبرد!
حال برای آقای حسن زاده ریاست محترم کمیته انظباتی مینویسیم که برادر گرامی این فرد موجه از نگاه شما در شبکه اجتماعی فیس بوک و در صفحه ای شخصی اش چنین نگاشته است :
خدا رو شاکرم که اونهایی که ادعای اخلاقمداریشون گوش فلک رو کر کرده بود نقاب از صورت برداشتند و با فحاشی ناموسی نشان دادند تاریخ مصرف مظلوم نمایی چقدر زود تمام میشه .مجتبی پوربخش خدا رو داره و مثل کوه میمونه …. یا علی

جناب آقای حسن زاده کافیست متن بالا را با دقت بیشتری مطالعه کنید تا به درک پایین مجری شبکه باران پی ببرید و چهره واقعی او را بهتر بشناسید :
خدا را شاکرم ( سپاسگذاری از پرودگار ) که اونهایی که ادعای اخلاقمداریشون گوش فلک رو کرده بود نقاب از صورت برداشتند. ( دست هواداران ملوان رو شد !!! )
به نظر شما چگونه یک مجری بی طرف و موجه باید از مساله ای که در صورت واقعیت ادعا تنها میتواند جای تاسف داشته باشد خداوند را سپاسگذار است ؟ او غافل است که خداوند بزرگ جای حق نشسته است و گاهی انسانهای حقیری نظیر او را با دست خودشان رسوا میسازد. او خدا را شکر گذار است که به قول خودش به ناموسش فحاشی شده و توانسته از این طریق نقاب از چهره هواداران ملوان بردارد!
او در ادامه می افزاید : و با فحاشی ناموسی نشان دادند تاریخ مصرف مظلوم نمایی چقدر زود تمام میشه.
در خط بالا او کاملا معتقد است که هواداران ملوان مظلوم نمایی کرده اند و در زمانی که رو سیاهی بر پیشانی او و همه هواداران داماش چسبیده است باید به طریقی آب رفته را به جوی بازگرداند و به جای تشویق و نمایش حرکات خوب هواداران ملوان در فصل جاری و دعوت از سایر فوتبال دوستان گیلانی برای الگو گرفتن از هواداران پرشور و فهیم تیم ریشه داری نظیر ملوان در تلاش است تا هر چه سریعتر شرایط را به گذشته بازگرداند.
او به عنوان یک هوادار داماش به خوبی ایفای نقش میکند. او آتش بیار معرکه میشود خودش را جلو می اندازد تا فضا را برای افرادی زرد نگار نظیر “رادانی” که از سواد ورزشی کافی نیز برخوردار نیستند باز کنند تا در جبهه ای دیگر به سمت هدف مشترکشان حرکت کنند و با تحریف تاریخ و آسمان ریسمان بافتن سعی کنند از آب گل آلود ماهی صید کرده و به عبارتی یک تپه کثافت را به نام خود سکه بزنند.
بله پوربخش در خط بالا دشمنی قلبی اش با ملوان را به وضوح ابراز داشته است و غیر مستقیم سندی ارائه کرده است از تلاشش برای اتمام مسیری که از سوی هواداران ملوان در فصل اخیر در پیش گرفته شده و آن هم اخلاق مداری است. این برداشت وقتی قوت بیشتری میگرد که تنها شعار سر داده شده علیه او شعار: “حیا کن، رها کن” بوده است که با بزرگ نمایی و ارئه اخباری نظیر : حملات تند سکوهای انزلی به گزارشگر گیلان !!! در سطح خبرگزاری ها، سعی در بزرگنمایی داشته و با مظلوم نمایی به حاشیه کشیده شدن ملوان را به عنوان هدف اصلی پیگیری میکنند.

در واقع همانقدر که موجودیت باشگاه بی ریشه داماش وامدار زورآزمایی به هر طریقی با ملوان است. محبوبیت و حضور از این دست افراد در شبکه ای نظیر باران نیز وابسته به دامن زدن به درگیری ها و کمک به افزایش تنش ها و بی فرهنگی ها در سطح جامعه ی گیلان است.
او در اخر چنین می افزاید: مجتبی پوربخش خدا رو داره و مثل کوه میمونه …. یا علی
مجتبی پور بخش  عزیز، اگر خدا را قبول دارید. بهتر است دست از این رفتارهای زشت و ناپسند بکشید و به مسیر انسانیت بازگردید. سایت انزلی کلاب حاضر است در تمام بازیهای ملوان در طول فصل به جای بیست هزار تومانی که جهت مظلوم نمایی اعلام نموده اید به شما و همکار هم کیش تان آقای وهابی پرداخت میشود به هر کدام نفری ۵۰ هزار تومان بپردازد  تا از این طریق حداقل بازی های ملوان بدون صدای شما عزیزان پخش گردد، حتی بدون گزارش پخش شود اما حداقل از این راه اعصاب و روان جماعتی را از شر صدای زیبای شما عزیز موجه با صدای دلنوازتان که بیشتر به درد همان کارهای خالتور میخورد رهایی بخشد.

جناب آقای پوربخش آنچه که تاریخ مصرفش به اتمام رسیده روشی است که شما در پیش گرفته اید. در زمانه ای که جهان به سمت جامعه جهانی در پیش است و در نهایت با ظهور منجی عالم بشریت عدالت در جهان گسترده خواهد شد با دامن زدن به درگیری های قومی قبیله ای چه چیزی دشت میکنید؟ به جای رفتارهای از این دست از تریبونی که در اختیار شماست به گسترش فرهنگ در جامعه کمک رسانی کنید، که آدمی با هر رنگ و نژاد زبانی وقتی فاقد انسانیت باشد دیگر چه تفاوت دارد اهل کجا باشد.

در صورت توافق با قیمت بیش از ۲ برابر به قول شما حقوق دریافتی تان جهت گزارش بازی از قسمت تماس با ما شماره حساب خود را اعلام کنید و رسما از گزارش بازیهای ملوان کناره گیری کنید. مطمئن باشید هواداران ملوان تاآخر عمر دعا گوی شما خواهند بود. 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۳ آبان ۱۳۹۱

آقا من هم برای پرداخت این هزینه حاضرهستم . آقای پوربخش چقدر خرجشه که شما بازی ملوان رو گزارش نکنی ؟ بسه هرچقدر سوهان شدید . تحملت رو نداریم.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ آبان ۳ام, ۱۳۹۱ ۲۰:۱۹:

این خواننده بهتره بره همون کارهای خالتورشو ببنده واسه مجالس عروسی بخونه. هر ننه قمری از راه میرسه میشه کار شناس. طرف الفبای موسیقی رو نمیدونه میخواد البوم بده بیرون باید در هنر رو گل گرفت . صداشم که انگار تو مستراح اجاره ی زنده داشته . :D

محمد

۳ آبان ۱۳۹۱

واقعا از نوشته فوق می توان با تنفر مردم انزلی نسبت به این شخص پی برد سخنی که از دل برباید بر دل نشیند.مسئولین شهری ما بی کفایتی خود را در این مورد بیشتر نمایان میکنند که در مقابل این فرد سکوت کرده و به تماشا نشسته اند.و این هم به خطاب به آقای پوربخش:جناب آقای پوربخش بهتر است شما بروید راجع به گوطاق مردم نظر دهید نه راجع به فوتبال ؟

پاسخ

مژگان

mojshekan

۳ آبان ۱۳۹۱

پارتیش خیلی کلفته خیلی…

پاسخ

۳ آبان ۱۳۹۱

ای ول . من از اول فصل این اولین بازی بود که استادیوم نبودم و بخاطر ساعت بد بازی بود چون کلاس داشتم.ولی وقتی ماجرا رو شنیدم کلی حال کردم .دم همه انزلیچیا گرم که اینقدر باهوشن و شرایط خواص رو درک میکنن و بهش عکس العمل نشون میدن.البته همه انزلیچیا دوست دارن ملوان و شهر انزلی یک شبکه مستقل داشته باشه تا افتخارات این شهر بدست نادان هایی امثال وهابی و پور بخش زیر سوال نره .و فکر کنم این مهم با اومدن آقای هدایتی و آدم خوش فکری همچون آقای درودگر و پتانسیل بالای مالی آقای هدایتی دور از دسترس نباشه.زنده باد انزلی

پاسخ

a.n.z

۳ آبان ۱۳۹۱

عزیزم برو ازفاضلاب های رشت گزارش بگیر خیلی دلتنگ تو اند!

پاسخ