به گزارشسامانه تحلیلی خبری انزلی کلاب به نقل از ایلنا ، مجری طرح پست‌های معاونت طرح وتوسعه شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان، عملیات اجرایی پروژه پست ۶۳/۲۰ کیلوولت مسکن مهر انزلی که با هدف تامین برق مطمئن و پایدار شهرستان انزلی و افزایش ضریب اطمینان شبکه در شرایط پیک بار از تاریخ ۹۲/۳/۲۰ شروع شده است، طبق برنامه‌ریزی‌های انجام یافته در بهار ۹۶ به بهره برداری خواهد رسید. شرکت مبنا نیرو به عنوان پیمانکار و شرکت مشانیر به عنوان مشاور در این پروژه فعالیت می کند.

پروژه پست ۶۳/۲۰ کیلوولت مسکن مهر انزلی دارای دو دستگاه ترانس قدرت ۶۳/۲۰ کیلوولت ۴۰ مگاولت آمپر ، دو فیدر خط کابلی ۶۳ کیلوولت، دو فیدر ترانس ۶۳ کیلوولت ، دو فیدر ورودی ۲۰ کیلوولت  و دوازده فیدر خروجی ۲۰ کیلوولت و نیز تعداد شش فیدر خازنی ۲۰ کیلوولت می باشد. این پروژه هم اکنون در مرحله عملیات ساختمانی و خرید تجهیزات برقی می باشد. اعتبار این پروژه بالغ بر ۹۰  میلیارد ریال می باشد.

مطالعات این پروژه از سال ۸۹  آغاز شده و در بخش  برنامه ریزی وطراحی اولیه ۵ درصد، در بخش تهیه تجهیزات (تهیه اسناد مناقصه،تعیین برنده وعقد قرارداد، تهیه تجهیزات وحمل به انبار و تهیه ترانس وحمل به انبار) ۱۱/۵۰ درصد و در بخش عملیات ساختمانی (بررسی وتعیین محل پست، تسطیح وعملیات خاکی، دیوارکشی و ساختمان عمومی وفونداسیون) ۲۴/۲۶ درصد پیشرفت داشته و پیشرفت فیزیکی کل آن ۴۰/۷۶ درصد است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *