photo_2016-08-10_11-04-40 photo_2016-08-10_11-04-47 photo_2016-08-10_11-04-50

یادتون اومد اینجا کجاست یا یادآوری کنم؟ آره آفرین اینجا پارک ۱۷ هکتاری معروفه، همونی که سالهاست قراره توش اتفاقات عظیم بیوفته، همونی که سالهاست سرمایه گذاران شیلیاردر پشت درش صف کشیدن و توی این گرما شر شر عرق می ریزن که پروژه های بیلیاردیشون رو در این پارک اجرا کنن!
اما این رویا چند وقت پیش و قبل از انتخابات مجلس تا حدودی محقق شد و استادیومی در این پارک افتتاح شد که تبلیغات و سر و صداش جوری بود که بنده احساس کردم ما اهالی برزیل هستیم و این استادیوم برای مسابقات المپیک ریو آماده میشه!
حالا که المپیک ریو شروع شد، گفتم یه سر به این استادیوم بزنم شاید اون همه سر و صدا بیخود نبوده و المپیک ریو یه شعبه تو انزلی زده اما با این منظره ها روبرو شدم! خیلی لابه لای علف ها چشم چرخوندم که شاید ورزشکاران رو پیدا کنم و کار به جایی رسید که می خواستم زنگ بزنم گروه تجسس و نجات بیان اما دیدم در استادیوم بسته هست و ورزشکاری هم در کار نیست!
خلاصه سرتون رو درد نمی یارم، خواستم بگم حواستون به پروژه های انتخاباتی باشه، درسته که زیبا هستن اما عمرشون کوتاهه، این پروژه با اون زیرساخت آبکی معلوم بود راه به جایی نمی بره، امیدوارم در انتخابات بعدی به اینگونه پروژه های مثل گل یه دیسلایک قاطع بدیم و حواسمون رو بیشتر جمع کنیم.

شما رو به خدای بزرگ می سپارم، امیدوارم مثل پروژه های انتخاباتی خوب و خوشکل باشین اما عمرتون مثل پروژه های انتخاباتی نباشه…

رضا نویدی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۲۰ مرداد ۱۳۹۵

احتمالا نتوانستند شعبه ای از استادیومهای المپیک ریو را در انزلی ایجاد کنند بناچار بخشی از جنگلهای بارانی آمازون را در این محل پرورش داده اند. خیلی نگران بد قولیهای حضرات نباشید و هرگز فکر نکنید که ما از انتخابات و اتفاقات گذشته درس می گیریم و تجربه کسب می کنیم و آنرا در آینده بکار می بندیم. قدیما می گفتند آدم عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمیشه.اما فکر کنم باید این ضرب المثل را هم اصلاح کنیم .اگر هزار بار هم گزیده شویم همچنان بی مبالاتیم. همچنان ساده لوحیم و به راحتی جو گیر میشویم.همچنان با رخوت و سستی و بی تفاوتی تیشه به ریشه خودمان و آینده شهر و فرزندان خود می زنیم. شهرتان آباد و دلهایتان پر امید.

پاسخ

علیرضا اسدی

۲۰ مرداد ۱۳۹۵

از ماست که برماست…

پاسخ