zzz ekhtelas

اختصاصی – به گزارش انزلی کلاب، در جلسه ی علنی شورای شهر بندر انزلی که مورخ: یکشنبه ۱۲ آبانماه برگزار گردید، مقرر شد تا پرونده مسکوت مانده ناپدید شدن مبلغی چند صد میلیون تومانی در شهرداری انزلی مورد بازبینی و بررسی مجدد قرار گیرد.
این مساله که توسط سرکار خانم مه سیما نصیری، یکی از اعضای چهارمین دوره شورای شهر انزلی مطرح گردید به حدود ۶ سال پیش باز میگردد که طی آن مبلغی چند صد میلیون تومانی از سرمایه شهروندان انزلی که میزان و مبلغ دقیق آن مشخص نیست  و اظهار نظر های متفاوتی در خصوص آن مطرح است به صورت غیر قانونی از حساب سرمایه های شهرداری انزلی خارج گردیده است.
لازم به ذکر است، این پرونده یک مرتبه مورد رسیدگی قرار گرفته است که متهم اصلی پرونده که از عوامل شهرداری وقت انزلی بوده است در نهایت تبرئه گردیده و حال شورای شهر چهارم بندرانزلی بعلت نکات مبهم موجود در این پرونده قصد دارد مجددا این پرونده را مورد بازبینی قرار دهد.
در ادامه این مبحث جناب آقای شعبان جعفری، با اشاره به نامه نگاری های صورت گرفته که به امضای تعدادی از اعضای شورا نیز رسیده است اشاره و اعلام داشت که منتظر دریافت پاسخ این نامه ها بوده و مجددا خواستار پیگیری و رسیدگی به این پرونده شدند.
در پایان رئیس شورای اسلامی شهر بندرانزلی، جناب آقای بدیعی فر نیز قول پیگیری و رسیدگی به این پرونده را اعلام داشته و مقرر گردیده است تا این پرونده مجددا بررسی و نتایج آن نیز رسانه ای گردد. منتظر اخبار تکمیلی پایگاه اینترنتی انزلی کلاب از جزئیات این پرونده در آینده نزدیک باشید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

3eyedAli

3eyed Ali

۱۴ آبان ۱۳۹۲

چرا تا الان صداش در نیومده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

khadije

۱۴ آبان ۱۳۹۲

۶سال پیش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! :shock: تا الان خواب تشریف داشتن که رسیدگی نکردن؟؟؟؟؟……………………..==با عرض پوزش بخشی از نظر شما قابل درج نمیباشد==…….. :-/ …..به خدا خیلی ضایع هستین،سرتونو مثل کبک کردین تو برف فکر می کنین ماها چیزی حالیمون نیست بعد منت رو مردم شهر میزارین که ما فلان کارو کردیم.برین از خدا بترسین :-|

پاسخ

khadije

۱۴ آبان ۱۳۹۲

مدیر جان حقیقت رو گفتم حذف کردی؟؟؟؟ :-/ باشه شما هم حذف کن،ولی این چیزا پیش خدا حذف نمیشه مطمئن باش

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آبان ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۱۹:

شرمنده

khadije پاسخ در تاريخ آبان ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۲۵:

پس خواهشا شعار ندید که سایت انزلی تریبون تمامی اهالی انزلیه :-| ،اینجا هم واسه از ما بهترونه که یه وقت ما حرفی نزنیم تا دلشون بشکنه :-/

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آبان ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۳۵:

خدیجه خانم، به هر حال شخصیت های حقیقی خطاب قرار داده میشن و ما طبق قوانین کشور سایت رو اداره میکنیم و در حد توان سعی میکنیم از سانسور نظرات خودداری کنیم. مفهوم شعار سایت اینه که این سایت خود شماست و میتونید مقاله ای از نگاه و طرز تفکر خود برای سایت ما ارسال کنید تا منتشر گردد آن هم در چهارچوب مقررات نظارتی. تا ما نیز نگاهی تک بعدی به مسائل پیرامون شهر نداشته باشیم. شما که خودتون از بچه های انزلی کلاب هستید باید ما را در مسیرمان کمک کنید. با تشکر و پوزش مجدد از شما.

۱۴ آبان ۱۳۹۲

امیدوارم خیلی شفاف بررسی و به اطلاع همه همشهریان برسه ، بارها گفته شده که اگر با شدت و کاملا شفاف و به دور از باند و جناح و ملاحظات برخورد شود بسیاری از مشکلات انزلی مرتفع خواهد شد
به نظرم باید به خدیجه خانم حق داد ، اما در هر صورت اینجا یک محیط رسمی و بر اساس قوانین است.

پاسخ

تبسم

۱۴ آبان ۱۳۹۲

مطمئنا پول قابل توجهی دست این عزیزان رو میگیره که تصمیم گرفتن قضیه رو پیگیری کنن :chic:

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آبان ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۰۱:

این نگاه درستی نیست، اگر واقعا مجدانه بای احقاق این حق از دست رفته تلاش بشه و باعث و بانیش مجازات بشه اقدام قابل تقدیریه از شورای شهر که هر چند دیر ولی به هر حال صورت پذیرفته.

Milad

۱۴ آبان ۱۳۹۲

امیدوارم اگه کسی خطایی کرده به سزای عملش برسه …

جانم انزلی

پاسخ

مجيد

۱۴ آبان ۱۳۹۲

خیلی جالبه. واقعا جالبه.
خانم نصیری یا هر عضو با سابقه ای یک جوری از این اختلاس رونمایی می کنند که انگار ۱۴ سال نیست داخل شورا هستند. یعنی چی واقعا که بعد از ۶ سال تازه میخوان اطلاع رسانی کنند؟!؟! در این که این کار خیانت در امانت مردم از سوی بعضی پرسنل فهــــــــــــیم شهرداری بوده،‌بحثی نیست و اگر لازمه باید بیچارشون کرد. اما این که الان که تازه شورا داره تحولی رو ایجاد میکنه -هرچند کم کم- یهو از راه میرسند که ای واااااااااای بردند مال مردم رو. اینها تا حالا چرا نگفتند؟!!!!! این یعنی سیاسی بازی. اینها دارن خودشیرینی می کنند.
تو رو خدا درک کنیم که این مسخره بازی جدیده که با بی لیاقتی تمام تا حالا مطرح نشده. ۱۴ سال داخل شورا هستی شما!!! چرا ۶ سال نگفتی در حالی که خبر داشتی!!!
واقعا که…
فکر کردند که مردم نمی فهمند که این خودشیرینیه!
بی مزه ترین خودنمایی بود به نظر من.

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آبان ۱۵ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶:

شاید دلیلش به نبود رسانه های پیگیر محلی مربوط میشده، ضمن اینکه قبلا یکبار مورد بررسی قرار گرفته و حالا که قصد بازبینی دارن انشاا… با همین شفافیت که توی دوره چهارم شروع شده بهش رسیدگی بشه و جزئیاتش رسانه ای بشه.

مجيد پاسخ در تاريخ آبان ۱۵ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲:

پس در نتیجه،‌هر وقت رسانه وجود داشته باشه، ما پیگیر عدالت میشیم. در غیر این صورت،‌نیازی نیست. هر وفت روزنامه ای باز شد،‌یک مرتبه میاییم و در تیتر خبرها خودمون رو معرفی می کنیم که شمشیر عدالت دست ماست.
نه عزیز دلم. این کار از اولش هم باید پیگیرانه در محاکم قضایی دنبال میشد…
به هر حال، امیدوارم بدون تیتر شدن واقعا پیگیر باشند. مهم عدالته نه روزنامه های محلی.
کار باید برای خدا و شفاف باشه
به امید اون روز

guilak

گیلک

۱۴ آبان ۱۳۹۲

راستی دوستان از پرونده اختلاس چند صد میلیونی شهرداری انزلی که آقای بدیعی فر قول پیگیری آن را داده بودند چه خبر؟

پاسخ