samii_frontp

آکادمی جهانی جراحان مغز و اعصاب جهان، جایزه سال ۲۰۱۴ این آکادمی با عنوان Golden Neuron Award را به چهره ماندگار پزشکی ایران و جهان، پرفسور مجید سمیعی اعطاء کرد.

آکادمی جهانی جراحان مغز و اعصاب جهان، پروفسور مجید سمیعی، چهره ماندگار پزشکی ایران و جهان را به‌عنوان برترین دانشمند و جراح مغز و اعصاب جهان و برنده جایزه این آکادمی در سال ۲۰۱۴ انتخاب کرد.

این جایزه طی یک مراسم رسمی امروز ۱۱ اکتبر ، در شهر وین و با حضور مقامات رسمی کشور اتریش و اساتید طراز اول جهان در رشته جراحی مغز و اعصاب به پروفسور مجید سمیعی اعطاء شد.

ماه گذشته نیز طی یک مراسم رسمی نشان علمی کشور قزاقستان و استادی افتخاری دانشگاه آستارا خان به پروفسور سمیعی اعطاء شد و از وی برای آموزش جراحان مغز و اعصاب این کشور دعوت به عمل آمد.

IMG10330794 (1)

پروفسور مجید سمیعی پرافتخارترین جراح ایرانی است که ده‌ها جایزه و مدال علمی بین‌المللی را در زمینه گسترش مرزهای دانش در حیطه علوم مغز اعصاب به دست آورده است.

پروفسور سمیعی در سال ۲۰۱۳ نیز از سوی نشریه معتبر ورلد نوروسرجری به‌عنوان برترین جراح مغز و اعصاب جهان در سال ۲۰۱۳ انتخاب شد و در شماره ویژه این نشریه که به مناسبت انتخاب این جراح ایرانی به‌عنوان جراح برتر جهان در سال ۲۰۱۳ انتشار یافت، ده‌ها استاد و جراح طراز اول جهانی در خصوص خدمات شایان توجه وی به رشته جراحی مغز و اعصاب مقالات متعددی را به چاپ رساندند.

پروفسور مجید سمیعی استاد افتخاری دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و هم‌اکنون با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران رهبری و هدایت ساخت بزرگ‌ترین مرکز بین‌المللی علوم مغز و اعصاب جهان را در ایران دنبال می‌کند که در این برنامه، نخبگان جوان پزشکی کشور دوره های آموزشی فوق تخصصی را در قالب بورسیه مشترک پروفسور سمیعی و دانشگاه علوم پزشکی تهران طی می‌کنند./ خبرگزاری مهر

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محمد

۲۰ مهر ۱۳۹۳

آفرین بر این هم استانی عزیز و مرد پرتلاش از شهر رشت که مایه افتخار همه ایرانیان است.

پاسخ

علیرضا

علیرضا

۲۰ مهر ۱۳۹۳

آفرین بر این هم استانی عزیز که مایه افتخار همه ایرانیان است

پاسخ

Shahin

۲۰ مهر ۱۳۹۳

به وجود چنین انسان فرهیخته ای افتخار میکنیم و براشون ارزوی طول عمر با عزت دارم.

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

زنده باد

پاسخ

guilak

گیلک

۲۰ مهر ۱۳۹۳

براستی موجب فخر و مباهات گیلان و ایران عزیز هستند.برایشان آرزوی طول عمر با عزت و عاقبت بخیری دارم.

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۲۰ مهر ۱۳۹۳

واقعاً باعث افتخار هستند.من هم به داشتن هم استانی مثل ایشون افتخار می کنم.
انزلی دروازه اروپا

پاسخ

۲۰ مهر ۱۳۹۳

باسلام *** بررسی بفرمائید لطفا
===
انزلی کلاب: خیر این چنین نیست. با تشکر از شما و پوزش به علت حذف سوال

پاسخ