به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، فرماندار بندرانزلی عصر یکشنبه به صورت سر زده از نانوایی های شهرستان بندرانزلی بازدید نمود و با دغدغه های مردم در خصوص امر نان با خبر شد.
در حاشیه این بازدید صفرنژاد به خبرنگار انزلی کلاب گفت: با توجه به مراجعات مردمی و درخواست های عمومی شهروندان؛ به صورت سرزده از نانوایی های سطح شهر بازدید نمودیم. وی افزود:  در این بازدید متوجه شدیم در سال ۹۴ ناظران ما به طور میانگین در هر سال تنها چهار بار از هر نانوایی بازدید نموده اند که این عدد بسیار پایین تر از سطح استاندارد می باشد.
فرماندار بندرانزلی با بیان اینکه در این بازدید از نظر بهداشتی شرایط در حد مطلوب بود خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی از نانواها چهارچوب مقررات را زیرپا گذاشته و مسائلی مانند کم فروشی و استفاده از جوش شیرین در پخت نان به چشم میخورد.
عبدالصمد صفرنژاد در ادامه اظهار داشت: بنا داریم جلسه ای را با نانوایی های سطح شهر و ادارات مربوط به امور نان در فرمانداری برگزار نماییم و در خصوص مشکلات و برنامه های آینده برای بهبود سطح کیفی نان و جانمایی نانوایی ها بحث و گفتگو بنشینیم.
نماینده عالی دولت در بندرانزلی در خصوص تنبیه نانوایان در این بازدید گفت: به طور جدی با متخلفان برخورد خواهیم نمود و در سال جاری چنانچه یک واحد صنفی چندین تخلف پیاپی داشته باشد در صدد لغو پروانه کسب آن خواهیم بود تا افراد کارآمد تری برای خدمات رسانی به مردم و شهروندان مسئولیت کار را بر عهده بگیرند.
مصاحبه تکمیلی این گزارش و صحبتهای شهروندان در خصوص نانوایی ها، این هفته از پادکست هفتگی رادیو انزلی در اختیار همراهان انزلی کلاب قرار خواهد گرفت.

DSCN1414 DSCN1410 DSCN1421 DSCN1404 DSCN1399 DSCN1395 DSCN1382 DSCN1384 DSCN1389 DSCN1378 DSCN1373 DSCN1361

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *