82174466-70911728[1]

به مناسبت فرارسیدن روز دختر و ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و به همت کانون های تربیتی شهید چمران و رهپویان ولایت بندرانزلی جشنواره بادباکها در ساحل منطقه آزاد انزلی برگزار شد.
رییس آموزش و پرورش شهرستان انزلی روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: این جشنواره در راستای انجام برنامه های طرح اوقات فراغت تابستانه مدارس و کانونهای تربیتی شهرستان و به مناسبت روز دختر برگزار شده است.
سیدحسین دریابکی با اشاره به مشارکت کمیته امداد و مساعدت خیرین مدرسه ساز شهرستان انزلی در برگزاری این جشنواره افزود: این جشنواره با حضور ۸۰ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد و با هدف استفاده بهینه دانش آموزان از تعطیلات تابستان و آموختن مهارتهای زندگی در راستای استفاده از آن در طول سال تحصیلی و زندگی آینده شان است.
وی تصریح کرد: با برنامه ریزی در ۲۶ کانون پسرانه و دخترانه شهرستان انزلی برنامه های ویژه ای درجهت پرکردن اوقات فراغت تابستان دانش آموزان تدارک دیده شده است.
لادن اوسطیان مربی کانون تربیتی و پرورشی شهید چمران بندرانزلی نیز درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: امسال به مناسبت ولادت حضرت معصومه (ع) برای ایجاد تنوع و نشاط بیشتر در برنامه های اوقات فراغت تابستانه جشنواره پرواز بادبادک آرزوها انجام شد.
در پایان این مراسم از طرف خانم موقر و آقای موثق خیرین مدرسه ساز شهرستان انزلی هدایایی به همه دانش آموزان اهداء شد.
همچنین از سوی اداره آموزش و پرورش شهرستان انزلی و کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان لوح تقدیری در جهت قدردانی از زحمات خیرین مدرسه ساز به آنها اهداء شد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *