m&p

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس عصر امروز (جمعه ۲۵ مرداد) پیگیری شد و تیمهای فوتبال پرسپولیس تهران و ملوان بندرانزلی در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم تهرانی به پایان رسید.

تک گل این دیدار را امید عالی شاه در دقیقه ۷۴ به ثمر رساند.

کفشگری از تیم پرسپولیس به دلیل خطای بدی که روی سید جلال رافخایی انجام داد در دقیقه ۳۴ از زمین بازی اخراج شد.

ملوان در این دیدار به خصوص در نیمه دوم توپ و میدان را در اختیار داشت اما بازیکنان این تیم هیچ تمایلی به گلزنی نداشتند و این تیم بدون اینکه موقعیت خطرناکی روی دروازه حریف خلق کند ورزشگاه آزادی را به مقصد بندرانزلی ترک کرد.

در کنفرانس خبری بعد از بازی اسکوچیچ از ترس بازیکنانش در مقابل پرسپولیس انتقاد کرد که با توجه به اضافه نکردن مهاجم توسط او می توان نوک پیکان ترسو بودن را ابتدا به سمت خود او نشانه گرفت. البته ایشان اسماعیل صمدی را روانه بازی کرد اما قبل از آن ثاقبی را از زمین بازی بیرون آورد تا همچنان خط حمله ملوان کم تعداد باشد.

لازم به ذکر است قصد ما انتقاد از سرمربی نیست و معتقدیم باید زمان بیشتری به این مربی با دانش داده شود تا تفکرات خود را به تیم منتقل کند اما ترسو بودن در این دیدار مختص شخص یا گروه خاصی نبود و باید گفت امروز تیم ملوان ترسو بود و کادر فنی هم جزئی از تیم است.

نکته امیدوار کننده این دیدار پاسکاریهای خوب بازیکنان و به حرکت در آوردن توپ روی زمین بود.

در حاشیه این دیدار قرار بود ۴ دستگاه اتوبوس در اختیار هواداران ملوان قرار داده شود که متاسفانه این امر محقق نشد و از مسئولین باشگاه می خواهیم حتما در این مورد توضیح دهند.

شاید با این وضعیت جای خالی کانون هواداران بیش از پیش احساس شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *