01101198[1]

در پایان بازی دو تیم پرسپولیس و ملوان که با شکست انزلی‌چی‌ها به پایان رسید دو بازیکن سابق پرسپولیس به شدت علیه این تیم و حتی فدراسیون موضع گرفتند و اظهاراتی به زبان آوردند که ممکن است برای آنها دردسرساز شود.

مازیار زارع که سابقه حضور در پرسپولیس را نیز در کارنامه دارد با اعلام اینکه می‌خواهند پرسپولیس را قهرمان کنند و پژمان نوری نیز با گفتن جملاتی مشابه با مضمون تمایل برای قهرمانی پرسپولیس در پایان بازی اینگونه در تلاش برای کمرنگ کردن برد سرخ‌های تهرانی بودند.

نکته جالب اینکه هر دوی این ۲ بازیکن سابقه حضور در پرسپولیس را دارند و مسئولان پرسپولیس در حال تصمیم‌گیری برای شکایت احتمالی از آنها هستند که با این اظهارات خود به دنبال لود کردن برد پرسپولیس و به حاشیه کشیدن آن بودند. باید دید‌ در نهایت این تصمیم از سوی پرسپولیسی‌ها قطعی خواهد شد یا آنها از این اتهام دو بازیکن سابقشان که در حال حاضر جز مهره‌های تاثیرگذار ملوان محسوب می‌شوند خواهد گذشت.

ملوان در حال حاضر شرایط سختی را برای بقا پشت سر می‌گذارد و این اتفاق می‌تواند آنها را با مشکل بزرگی مواجه کند.

منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۲۲ فروردین ۱۳۹۵

بقول معروف ” کی به کیه ” . اگر شکایت کنید حتما حق را به شما دردانه های پرسپولیس خواهنند داد. اصلا تیمهای شهرستانی حقی ندارند!!! از مرام و منش پهلوانی و ورزشی در میادین و در جامعه فقط اسمش مانده است.فقط حرفش زده می شود.اینروزها منافع مالی و مادیات قداست میدانهای ورزشی که نه همه امور زندگی مردم را تحت الشعاع خودش قرار داه است.باعث تاسف همه ورزشدوستان.

پاسخ

جاوید

۲۲ فروردین ۱۳۹۵

به نظرم : زارع باید بره دادگاه و مطالبه دیه کنه. شکستگی گونه دیه بالایی داشته و درضمن باعث اثبات حق ملوانیها میشه.

پاسخ