DSC_9563

دو سال گذشت…

در این دو سال چیزی که بیش از همه توجه فوتبالدوستان را به خود جلب کرد، نگون بختی و فلاکت تیم پرسپولیس بود و آنها بدترین دوران تاریخ این باشگاه را در این دو سال پشت سر گذاشته اند، حتی هزینه های بسیار زیادی که از جیب مردم و از پول بیت المال خرج خرید مربیان و بازیکنان میلیاردی کردند هیچ کمکی به در آوردن آنها از لجن زار قرمز رنگشان نکرده است.

از طرف دیگر زمزمه هایی مبنی بر رسوایی فدراسیون نشینان وقت به گوش میرسد و رسانه های معتبر خبرهایی را از دستگیری آقای خنده منتشر کرده اند.

اما در انزلی همه چیز خوب پیش میرود و بندر نشینان موفق شدند جوان ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر را معرفی کنند تا به قرمزهای پایتخت بیاموزند همه چیز پول نیست و اینجا فوتبال در خون مردم است، اینجا صیاد و کشاورز و سماک فوتبالی هستند و فوتبال غذای روح و روان آنهاست. اینجا غیرت حرف اول را می زند…

فردا در استادیوم آزادی یک تیم نفرین شده با امید به در و دیوار و داور پا به میدان می گذارد و در مقابل خود ملوانی را می بیند که در نیم قرن اخیر همواره امیدش به خدا بوده و خداوند متعال نیز هرگز ملوان و ملوانیان را تنها نگذاشته است. بله عزیزان ما با امید به خدا راهی تهران می شویم و حتی اگر حذف شویم ایمان داریم که هرگز نمی بازیم، همانطور که گذر زمان بازنده اصلی فینال دو سال پیش را مشخص کرد.

به امید پرواز افتخار آمیز قوی سپید شهرمان…

 

anzali (29)

anzali (2)

anzali-16

 

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۲۸ آذر ۱۳۹۱

کاریزما : با سلام و خسته نباشید ، مطلب فوق العاده بود و انعکاس داده شد ، موفق باشد

پاسخ

۲۸ آذر ۱۳۹۱

خیلی خوب بود . فردا انشالله تیر خلاص رو می زنیم . جان ملوان . همه با هم به سمت استادیوم . انزلی چی بیا . فردا روز مباحله ست.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۸ آذر ۱۳۹۱

بسیار مطلب خوبی بود، برد و باخت مهم نیست باید یه بازی جوانمردانه ارائه بدیم و مکتب فوتبال انزلی رو به لنگی ها دیکته کنیم.

پاسخ

۲۸ آذر ۱۳۹۱

به امید برد دریادلان انزلی چی

پاسخ