DSC_0041(1)

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، منوچهر عاشوری بخشدار مرکزی بندرانزلی در رابطه با فعالیت های روستاهای انزلی در ایام نوروز به خبرنگار انزلی کلاب گفت: در ایام نوروز شاهد همکاری خوبی بین مسئولین روستاها و اداره آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی بودیم و خوشبختانه توانستیم میزبان خوبی برای مهمانان نوروزی باشیم.

وی ضمن تشکر از همکاری و هماهنگی اداره آموزش پرورش گفت: ما به اتفاق آقای حسین دریابکی رئیس اداره آموزش و پرورش و همکاران ایشان از ستاد اسکان مسافرین فرهنگی در بخش روستایی بازدید کردیم که خوشبختانه با تلاشهای صورت گرفته در این بخش نیز توانستیم رضایت مهمانان نوروزی را جلب نماییم.

عاشوری با بیان اینکه در روستای بشمن ۱۶ کلاس درس را برای اسکان مسافران فرهنگی در نظر گرفته ایم، افزود: روستاهای بندرانزلی در این ایام پذیرای گردشگران زیادی بود که این مسئولیت ما را سنگین می کند و باید در سالهای آینده از حضور این گردشگران برای کمک به اقتصاد روستاها  استفاده کنیم.

وی در پایان به جلسه ای در همین رابطه با اعضای شورای روستای کپورچال اشاره کرد و گفت: در این جلسه آقای کاوش رئیس کمیته امداد انزلی و سرگرد غریبی فرمانده حوزه مقاومت بسیج کپورچال حضور داشتند که مسائل مربوط به این روستا در ایام نوروز مورد بررسی قرار گرفت.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

طاهری

۱۲ فروردین ۱۳۹۴

امروز چهارشنبه شندیم هنرمند خوب شهرمان آقای اصغر سندوسی به دلیل سکته مغزی در بخش icu بیمارستان انزلی بستری شدند. یک خبر ازش بگیرید. مردم هم برای سلامتیش دعا کنند.
خوبه در زنده بودن افراد قدر یکدیگر را دانست نه پس از مرگ بوق و کرنا کنند که فلانی آدم خوبی بود.
برای شفای همه بیماران دعای امن یجب فراموش نشه

پاسخ

مرتضی پاشا

۱۲ فروردین ۱۳۹۴

سلام اقای نویدی . من چند تا عکس دارم در رابطه با شیوه بد جمع اوری زباله . چجوری میتونم براتون بفرستم ؟

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ فروردین ۱۳ام, ۱۳۹۴ ۰۲:۳۱:

سلام مرتضی جان
Info@anzaliclub.ir