as2

از شرجی بندرانزلی تا بندرعباس و از شمال تا جنوب کشور ، فوتبال باید بهانه ای باشد برای افزایش دوستی ها ، همچنان که در دهه های قبلی بود .

یکی از سوژه‌های جالب آخرین تمرین قوهای سپید، بحث و تبادل نظر بازیکنان در مورد سریال پایتخت دو بود.

بازیکنان در ابتدای تمرین دور زمین می‌دوند و لبخند بر لبان همه آنها جاری است، این لبخند نتیجه صحبت‌های ملوانی‌ها قبل از شروع تمرین در مورد سریال مفرح پایتخت ۲ است که نوروز امسال از شبکه اول سیما پخش می‌شود.این شور و نشاط در دقایق بعدی نیز ادامه پیدا می‌کند تا بهترین تمرین ملوان در سال ۹۲ شکل بگیرد.

پشت دروازه هم ملوانی‌های کوچک برای خودشان عالمی دارند. پرشان نوری؛ پسر پژمان نوری کاپیتان بچه‌هاست و با آن دستکش‌های دروازه‌بانی‌اش توجه هواداران و البته ممی و دیگر بازیکنان از جمله سیدجلال رافخایی، احمد آهی و هادی تامینی را به خود جلب می‌کند.
هواداران از آمادگی بالای آرمان رمضانی به وجد آمده‌اند. بازیکن جوانی که در بازی با سایپا در کرج گل ارزشمند تساوی‌بخش قوهای سپید را زد. رمضانی، سعید عزت‌اللهی، شاهین ثاقبی، سهیل اصغرزاده فیاض، شایان کارگر، مهیار زحمتکش، محمد جعفری و نیما دلاوری بازیکنان جوان ملوان هستند که پابه‌پای باتجربه‌های تیم تمرین می‌کنند. جوانانی که سرمایه‌های بزرگ تیم شمالی محسوب می‌شوند و در فصل آینده قطعا از آنها بیشتر خواهیم شنید.
ملوان جمعه با آلومینیوم هرمزگان در بندرعباس بازی می‌کند. در آستانه پانزدهمین سالگرد درگذشت زنده‌یاد سیروس قایقران، این بازی خاطرات دوران مربیگری وی در تیم مسعود هرمزگان را هم زنده می‌کند. عزاداری هرمزگانی‌ها در رفتن سیروس و یادآوری کاپیتان اسبق تیم ملی در جشن صعودشان به لیگ برتر، این حقیقت را به اثبات می‌رساند که خصایل نیکوی خارج از مستطیل سبز بعد از آویزان کردن کفش‌ها و حتی بعد از مرگ  نیز هیچ گاه فراموش نمی‌شود. از شرجی بندرانزلی تا بندرعباس و از شمال تا جنوب کشور، فوتبال باید بهانه‌ای باشد برای افزایش دوستی‌ها، همچنان که در دهه‌های قبلی بود.
در بازی جمعه، آلومینیومی‌هابرای بقا و ملوانی‌ها برای فراموش کردن خاطرات بد نیم‌فصل دوم به شدت دنبال سه امتیازهستند و این به جذابیت‌های این دیدار می‌افزاید. باید منتظر ماند و دید کدام یک از دو تیم، سه امتیاز را به حساب خود واریز می‌کنند؟
کاوه چلمبری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۴ فروردین ۱۳۹۲

کاوه عزیز بسیار زیبا نوشتید، فوتبال باید بهانه ای باشد برای افزایش دوستی ها نه بهانه ای برای دل چرکین شدن فوتبالدوستان. :-)

پاسخ

carisma

۱۴ فروردین ۱۳۹۲

و باز هم

اینجا انزلیست !!!

در carismaaa.com بخوانید !

پاسخ