به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، از هفته سی و دوم لیگ دسته یک فوتبال کشور تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ماهشهر مهمان تیم شهرداری ماهشهر بود که در پایان میزبان موفق شد با نتیجه دو بر یک ملوان را با شکست بدرقه کند و رکورد شکست ناپذیری ملوان در نیم فصل دوم را بشکند.

از حواشی این دیدار می توان به درگیری دو سرمربی و اخراج آنها توسط داور اشاره کرد، همچنین روی گل دوم شهرداری ماهشهر که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید ملوانان به شدت معترض بودند و قصد ترک زمین را داشتند که در نهایت به زمین بازگشتند و بازی را ادامه دادند.

تک گل ملوان در این دیدار را بابک مرادی به ثمر رساند، وی بعد از پایان بازی در صفحه اینستاگرام خود به شدت به ناداوری هایی که به ضرر ملوان انجام شده اعتراض کرد.

ملوان در هفته پایانی لیگ دسته یک کشور میزبان شهرداری تبریز خواهد بود و شانسی برای صعود ندارد، تیم های نفت مسجد سلیمان، خونه به خونه بابل و نساجی مازندران به ترتیب بیشترین شانس را برای صعود در هفته پایانی دارند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

ممنون که سرعت سایتتون بالاست برای این تو خیلی از سایتا رفتم ولی سرعت سایتشون بد بود خداروشکر که راحت چیزی که میخواستم پیدا کردم

پاسخ