سومین نمایشگاه تخصصی مبلمان،لوستر و دکوراسیون داخلی منطقه آزاد انزلی به کار خود پایان داد

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی سومین نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی در این منطقه پایان یافت.

این نمایشگاه که از سوی بخش خصوصی و با همکاری معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان برگزار شد با هدف آشنایی بیشتر فعالین این صنعت و مردم با آخرین تحولات و نوآوریهای موجود، ایجاد تعامل بیشتر میان تولید کنندگان و سازمان منطقه آزاد انزلی و بازار مصرف، ارائه تسهیلات نمایشگاهی به مردم جهت خرید مبلمان و لوستر با هزینه پائین تر بهمراه حمایت از تولیدکنندگان مبلمان، لوستر و دکوراسیون برگزار گردید.

در سومین نمایشگاه تخصصی مبلمان،لوستر و دکوراسیون داخلی منطقه آزاد انزلی محصولاتی همچون سرویس خواب، کمد، ویترین، جاکفشی، جالباسی، میزغذاخوری، انواع مبلمان راحتی، میز LCD، آباژور بهمراه انواع لوستر و چراغهای تزئینی، آئینه و شمعدان و …. عرضه گردید.

این نمایشگاه از تاریخ ۹ لغایت ۱۷ شهریور ماه در فضایی به مساحت افزون بر ۲۰۰۰ متر مربع در طبقه اول مجتمع تجاری ونوس برپا شد.

بنا براین گزارش سازمان منطقه آزاد انزلی با عنایت به توانمندیهای موجود در زمینه صنایع سلولزی و چوب در سطح منطقه و استان،نیروی متخصص فراوان، وجود مواد اولیه با کیفیت بالا، نزدیکی به بازار مصرف در داخل و کشورهای حاشیه دریای خزر و وجود ظرفیتها و مزایای قانونی فراوان این منطقه در عرصه های فرآوری کالا ومحصولات آمادگی خود را به منظور حضور سرمایه گذاران در این حوزه اعلام می دارد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *