115

سایت آبکناری با مشارکت اهالی آبکنار اقدام به پاکسازی طبیعت خواهند کرد. مرحله دوم این اقدام مصادف با ۱۱ خرداد ماه راس ساعت ۱۷:۰۰ از مقابل درمانگاه آبکنار آغاز خواهد شد. 

این اقدام که مرحله دوم مشارکت اهالی در پاکسازی منطقه محسوب میشود از مسیر کوچه امام رضا (ع) تا مزار بکر آبکنار برگزار خواهد گردید و علاقه مندان به طبیعت اقدام پاکسازی آلودگی ها و کثیفی ها از دامن سرسبز طبیعت زیبای آبکنار خواهند کرد.

امید است مسئولین شهرستان انزلی با حمایت و ساماندهی از این اقدامات فرهنگی، که در سطح شهرستان انزلی به یک هنجار اجتماعی تبدیل گردیده است، شرایط را برای گسترش از این دست اقدامات فراهم سازند که طبیعت زیبا و بکر شهرستان انزلی بار این مسئولیت را بر دوش همه ما سنگین تر مینماید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۶ خرداد ۱۳۹۲

امیدوارم مثل پاکسازی پارک طالب آباد نشه که فرداییش از قبل پاکسازی کثیف تر بود… :-|

پاسخ

۶ خرداد ۱۳۹۲

خدا خیرشون بده ، این حرکت فوق العاده خوب و خداپسندانه ای است ، امیدواریم و آرزو می کنیم این فرهنگ یعنی فرهنگ پاک نگاه داشتن طبیعت و همچنین پاک کردن طبیعت در جامعه ما نهادینه بشه ، ان شاء الله

پاسخ

guilak

گیلک

۶ خرداد ۱۳۹۲

حتما همانطور خواهد شدmojshekanعزیز.البته زحمات دوستان جهت بهبود بخشیدن به بهداشت و پاکیزگی محیط زیست قابل تقدیر است. اما چون بصورت داوطلبانه و مقطعی انجام میشود ان نتیجه مطلوب را نخواهد داشت .موقعی این قبیل کارها موثرو ماندگار خواهد بود که از طریق مسئولان مربوطه و بطور مستمر انجام گرددحالا مشکل بزرگ این است که چگونه این برادران بزرگوار به این کارها ترغیب شوند.

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ خرداد ۷ام, ۱۳۹۲ ۰۰:۲۳:

موافقم :-)

۶ خرداد ۱۳۹۲

چه گویم که ناگفتنم بهتر است.

پاسخ