DSC_0377

سیزدهم فروردین روز طبیعت نامگذاری شده است اما متاسفانه در این روز هیچ احترامی به طبیعت گذاشته نمی شود و در غروب این روز شاهد حجم زیادی از زباله ها بوده و هستیم.

دهستان لیجارکی (حسن رود) نیز یکی از محله های توریستی شهرستان انزلی محسوب می شود و در روز سیزدهم پذیرای مسافران زیادی از نقاط مختلف کشور بود و طبیعت زیبای این دهستان هم تحت تاثیر مهمانهای ناخوانده ای به نام زباله ها قرار گرفت.

اما عده ای از جوانان منطقه آستینها را بالا زدند و با همکاری پایگاه اینترنتی انزلی کلاب اقدام به پاکسازی ساحل کردند تا طبیعت زیبای محله خود را برای مسافران بعدی آماده کنند و آثار به جا مانده از سیزده بدر را از بین ببرند.

پایگاه اینترنتی انزلی کلاب در نظر دارد فعالیتهای فرهنگی، ورزشی و هنری خود را در روستاها گسترش دهد و بعد از مشارکت با تیم فوتسال دهیاری طالب آباد و کسب مقام سومی شهرستان با مشارکت در حرکت فرهنگی جوانان دهستان لیجارکی به مسیر خود ادامه داده است.

همچنین در نظر داریم فعالیتهایی را در روستاهای غربی شهرستان داشته باشیم.

DSC_0371

DSC_0367

DSC_0394

علاقه مندان به محیط زیست و فعالیت های پاکسازی نقاط مختلف شهرستان انزلی از طریق قسمت نظرات سایت و یا آدرس ایمیل: info@anzaliclub.ir اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنند. در صورت ارسال اطلاعات از طریق قسمت نظرات شماره تماس و اطلاعات شما در سایت درج نخواهد شد و اطلاعات شما نزد انزلی کلاب محفوظ خواهد بود.

انزلی کلاب تریبون همه اهالی بندر انزلی

احترام به طبیعت احترام به خودمان است 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

دست همه دوستانی که در این پاکسازی حضور داشتند درد نکنه، کار بسیار زیباییه، کاش با حمایت مسئولین هم همراه بشه تا به صورت سازمان یافته تر شاهد اقداماتی از این دست باشیم. :inlove:
در صورت اعلام آمادگی سازمان برای نظافت و احیای تالاب انزلی همه با هم آستین بالا میزنیم تا جلوی آلودگی بیشتر تالاب رو بگیریم.

پاسخ

a.n.z

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

از همین تریبون از همه بچه های با فرهنگ حسن رود تشکر میکنم :inlove: :inlove: :inlove:

پاسخ

sajad m

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

دمتون گرم
با فرهنگ بودن رو در عمل نشون دادین

پاسخ

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

سلام

کار بسیار پسندیده ای است

ان شاءالله در روز جانی زمین پاک هم اتفاقات خوبی در بندرانزلی صورت خواهد گرفت.

پاسخ

ناظر

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

دست تک تک بچه هایی که تو اینجور طرحها شرکت می کنن را می بوسم

پاسخ

TAD

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

سلام
خسته نباشید کاره خوبیه ولی ای کاش یه فکر اساسی برای نظافت و پاکسازیه شهر زیبای بندرانزلی انجام بشه کار سختی نیست. ولی هم حمایت دولت رو میخواد و هم صد البته همکاری شهروندان رو. حیف شهر به این زیبایی نیست که قشنگیاش زیر زباله ها مدفون بشه, سواحل, کناره پل ها, مرداب , جنگل و یا هرجای دیگش. ای کاش کمی بیشتر دلمون میسوخت و حداقل ما شهروندان یه تغییر اساسی برای رسیدن به شهر پاک انجام میدادیم.

پاسخ