kranchar_1
مسوولان باشگاه ملوان در تازه ترین اقدام خود با زلاتکو کرانچار وارد مذاکره شدند که البته به نظر می‌ رسد توان پرداخت مبلغ مورد نظر این مربی کروات را ندارند.

به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب، به نقل از “ورزش سه”، محجوب مالک باشگاه ملوان هفته گذشته مذاکرات خود را با زلاتکو کرانچار سرمربی مستعفی سپاهان اصفهان آغاز کرد و کرانچار نیز موافقت خود را برای حضور بر روی نیمکت انزلی چی ها اعلام کرد. اما موضوع این بود که کرانچار مبلغ ۱ میلیون و ۲۰۰هزار دلار را به عنوان دستمزد تا آخر فصل به ملوانی ها پیشنهاد داد و تلاش انزلی چی ها برای کم کردن این پیشنهاد به جایی نرسید.  قرار است محجوب ظرف چند روز آینده خبر نهایی را به کرانچار بدهد، هر چند که بعید به نظر می‌ رسد تیمی که به نصرت ایراندوست ۱۵۰ میلیون تومان پرداخت کرده به کرانچار ۱ میلیون و ۲۰۰هزار دلار پرداخت کند!

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

3eyedAli

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

محجوب: نه با کرانچار مذاکره کرده ایم نه با دایی/ ایراندوست در ملوان خواهد ماند

آی اسپورت- پس از نتایج ضعیف تیم ملوان و حضور این تیم در رده ی پانزدهم لیگ برتر شایعات زیادی مبنی بر حضور مربیان مختلفی در این تیم به جای نصرت ایران دوست وجود دارد. از محمد مایلی کهن که در بازی پیشین ملوان در ورزشگاه حاضر شد تا زلاتکو کرانچار و حتی علی دایی که یکی از دوستان سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان است.

اما محجوب تغییر در کادر فنی ملوان و حضور کرانچار و دایی را در ملوان تکذیب می کند و می گوید: با کرانچار مذاکره‌ای نداشتم و این خبر صحت ندارد. ما برنامه‌ای برای تغییر کادر فنی نداریم و نمی‌دانم این خبرها از کجا می‌آید. درباره ی آقای دایی هم باید بگویم من با ایشان دوست هستم و روزی ۵ بار با او صحبت می‌کنم اما دلیل نمی‌شود با هر کسی که صحبت می‌کنم برای هدایت ملوان باشد.

پاسخ