ccc sandali sepid

با سلام خدمت همراهان همیشگی انزلی کلاب، همانطور که وعده کرده بودیم، اولین صندلی سپید انزلی کلاب با حضور بالاترین مقام سیاسی شهرستان انزلی، جناب آقای سعادتمند داوودی، فرماندار محترم شهرستان انزلی برگزار گردید و ایشان بعنوان اولین میهمان صندلی سپید اقدام به پاسخگویی به سوالات کاربران سایت انزلی کلاب کرده اند، که در ادامه به استحضار خواهد رسید.

اما جا دارد از طریق همین تریبون تشکر ویژه ای داشته باشیم از فرماندار محترم شهرستان انزلی که با توجه به وظایف سنگین در انتخابات پیش رو و همه مشغله های کاری در باب پاسخگویی بر آمده و با دقت و حوصله پاسخگوی مخاطبان انزلی کلاب شده اند و الگویی اخلاقی ارائه دادند برای سایر مدیران و مسئولین شهرستان انزلی که پاسخگویی و توجه به مشکلات و دغدغه های مردم بخشی از وظایف آنهاست. امید است صندلی سپید انزلی کلاب، فصلی تازه را برای آینده سپید و روشن بندر انزلی رقم بزند.

یک خبر خوب دیگر که میتوانیم قول آن را به مخاطبان بدهیم، موافقت فرماندار با برگزاری نشست هایی با حضور جمعی از فرهیختگان با همراهی چند تن از مخاطبان پایگاه اینترنتی انزلی کلاب است، که انشاا… در آینده برای آن برنامه ریزی خواهد شد تا با افزایش این نشست ها مشکلات شهر انزلی در سایر عرصه ها مطرح و برای آنها چاره اندیشی شود.

با توجه به حجم بالای پاسخ ها، به خصوص طولانی بودن برخی از آنها، مجبور شدیم آنها را در چند بخش به شما عزیزان ارائه کنیم، ضمن آنکه قبل از ارائه هر پاسخ سوال مطروحه را نیز درج کرده ایم، امید است مورد توجه شما عزیزان واقع گردد.

  • میهمان: فرماندار محترم شهرستان انزلی جناب آقای سعادتمند داوودی  
  • پاسخ سوالات صندلی سپید انزلی کلاب شماره یک بخش اول :

 

بسم ا… الرحمن الرحیم

در ابتدا جا دارد سال نو را به محضر همشهریان عزیز، مردم شریف و صمیمی بندرانزلی تبریک عرض نموده و سالی پر از موفقیت، سلامت و عزت از درگاه الهی برایشان مسئلت نمایم.

از ابتکار خوب و جالب توجه سایت انزلی کلاب بویژه دوست عزیز آقای نویدی تشکر می نمایم که این رابطه سازنده بین مردم و مسئولین را به وجود آورده اند. از اینکه در بخش (صندلی سپید) اولین نفری هستم که پاسخگوی سوالات می شوم بسیار خوشحالم و از تمامی مسئولین ادارات و سازمانهای دولتی و وابسته به دولت و حتی بخش خصوصی دعوت می کنم تا برای اطلاع رسانی و شفاف سازی عملکرد خود همکاری لازم را بعمل آورند.

-با توجه به تعداد زیاد سوالات و تکراری بودن بعضی از آنها، اگر اجازه بفرمائید به صورت خلاصه و دسته بندی شده پاسخ بدهم:

سوال اول: Shahin

سلام جناب آقای داوودی قبل از هر چیز از اینکه حاضر شدید در این میزگرد حضور پیدا کنید از شما متشکرم.
سوال اولی که در حال حاضر به ذهنم میرسه با توجه به اینکه نظارت بر عملکرد شورای شهر انزلی در سطح کلان در حیطه وظایف شما نیز قرار دارد، “عدم برگزاری جلسات شورای شهر بندر انزلی به صورت علنی است” مدتهاست پیگیر جلسات علنی شورای اسلامی شهر بندر انزلی هستیم و متاسفانه هماهنگی اولین جلسه علنی نیز چند هفته به طول انجامید که متاسفانه هماهنگی دومین جلسه نیز تا به امروز بی پاسخ مانده که علنا پشت کردن به قانون محسوب میشود و بعلت ضعف فعالین مدنی در شهرستان و نبود انجمن های فعال مردمی که پیگیر حقوق مردم و منافع جمعی باشند به سادگی مردم زحمتکش شهر بندر انزلی (دومین شهر پر جمعیت استان گیلان و تنها شهر شهرستان بندر انزلی ) از ابتدایی ترین حقوق شهروندی خود محروم هستند که نیازمند دخالت و رسیدگی است.
این اتفاق در حالی روی میدهد که که شورای شهر موظف است اکثر جلسات خود را به صورت علنی با حضور اصحاب رسانه برگزار کنند و در موارد بسیار ضروری که نیازمند جلسه غیر علنی نیز هست باید ضمن اطلاع رسانی موضوع، پس از جلسه اقدام به ارائه گزارش از جلسه کند.
نمونه عملکرد شورای شهر بندر عباس که برای چهارصد و یکمین جلسه علنی خود در منبع ذیل اطلاع رسانی کرده است :
http://www.shora-hormozgan-bandarabas.ir/DesktopModules/News/NewsView.aspx?TabID=1&Site=DouranPortal&Lang=fa-IR&ItemID=69&mid=14514&wVersion=ستاگینگ
مطمئنا این موضوع با توجه به نقش تاثیرگذار شورای شهر در روند توسعه شهر بسیار مهم و تاثیرگذار است. اتفاقی که میتواند یک کمک متقابل به اعضای شورا و کمک متقابل به مردم انزلی باشد و موجب تسریع فعالیت های عمرانی و ساختاری در شهر انزلی باشد. مجددا از شما سپاسگذارم انشاا… این میزگرد موجب اتفاق های خوشایند و ماندگار در مسیر توسعه شهرستان انزلی و شهر بندر انزلی باشد.

  • پاسخ فرماندار به سوال Shahin

شاهین عزیز سلام، جلسات شورای اسلامی شهر باید علنی برگزار گردد مگر در موارد خاص، بنابراین اگر چنانچه اینگونه نیست باید این روند را اصلاح کرد، البته با بررسی که انجام گرفت تعدادی از جلسات با حضور اصحاب رسانه و داوطلبین یا متقاضیان حضور در جلسه برگزار گردیده است. با این حال تذکر لازم را خواهم داد.

سوال دوم: نام کاربری Abay 

سلام آقای فرماندار سال نو را به شما تبریک میگویم. از اینکه میبینم یکی از مسولان انزلی حاضر به پاسخگویی به مردم شده به آینده انزلی امیدوار شدم.
۱- از شما خواهش دارم طرح دروازه ماهی را شخصا بررسی کنید.
۲- راه ارتباط مردم با شما به چه صورتی است و در صورت مشاهده تخلف ادارات و سازمانهای دولتی انزلی چگونه میتوانیم به شما گزارش کنیم ؟

  • پاسخ فرماندار به سوال Abay 

آبای عزیز سلام

۱- دروازه ماهی جزء مصوبات سال ۹۱ شورای شهر می باشد که به تصویب اکثریت قاطع اعضای شورای شهر رسیده است، چون این مصوبه مغایرتی با قوانین و مقررات نداشت بنابراین از سوی فرمانداری و شورای عالی استان مورد تائید قرار گرفته است.

۲- نحوه ارتباط مردم با فرماندار با چند روش امکان پذیر است:

الف: ملاقات حضوری در روزهای سه شنبه هر هفته.

ب: ارتباط کتبی از طریق پست یا حضور در فرمانداری.

ج: ارتباط تلفنی با دفتر فرماندار با شماره تلفن های ۴۲۴۲۰۲۰ و ۴۲۴۲۰۸۱ و نیز تلفن همراه بنده به شماره ۰۹۱۱۷۱۵۷۶۱۷

د: در محل فرمانداری نیز صندوقی نصب گردیده با عنوان ارتباط مستقیم با فرماندار که شخصا” گزارشات و نامه های مردم را دریافت می کنم.

سوال سوم: جلال مرادی

دروازه ماهی را بررسی نمایید و اطلاع رسانی کنید

  • پاسخ فرماندار به سوال جلال مرادی

آقای جلال مرادی سلام، در خصوص جزئیات طرح دروازه ماهی آن چیزی که مربوط به فرمانداری باشد در ادامه توضیح خواهم داد.

سوال چهارم: نام کاربری a.n.z

با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت فرماندار گرامی
۱- استخدام های ادارات دولتی انزلی را مورد بررسی قرار دهید ، چرا وقتی میتوان از شهر خودمان نیروی کار جذب شود از شهرهای دیگر نیروی کار را تامین میکنند؟
۲- لطفا اگر امکان دارد در مورد تقسیمات ارضی نادرست در گیلان توضیحاتی را بفرمایید که چرا مهم ترین شهر اقتصادی شمال کشور باید کوچکترین شهر گیلان باشد ، چرا طی سالیان سال این شهرستان از لحاظ وسعت تحلیل رفته است؟
۳ – در مورد عدم توسعه شهری و افزایش امکانات شهری نیز توضیحاتی را ارایه نمایید ، چرا شهری که بزرگترین بندر شمال کشور را داراست و منطقه ازاد و مرکز فرماندهی منطقه چهارم دریایی میباشد از لحاظ امکانات عقب مانده است ، عدم تکمیل کنار گذر ، نبود استادیوم فوتبال استاندارد ، عدم تکمیل پل انزلی ، ضعف امکانات بهداشتی و درمانی ، عدم تکمیل مسجد جامع (مصلای انزلی) و …
* با تشکر از شما که این فرصت را برای طرح پرسش ها در اختیار ما قرار دادید.

  • پاسخ فرماندار به a.n.z

وبلاگ محترم یک کلام، سلام

۱- تصمیم گیریها در استخدام نیروهای بومی در سطح ادارات، سازمانها، شرکتها و کارخانه جات دولتی و غیر دولتی در همه موارد شهرستانی نیست. بخشی از گزینشها با آزمون سراسری یا استانی انجام می گردد. بخشی نیز به ویژه در بخشهای خصوصی از دایره اختیارات ما خارج است. اما در مواردی که ما تصمیم گیرنده هستیم نهایت تلاش برای استفاده از نیروهای بومی را انجام داده ایم. بویژه در مراکز درمانی، دانشگاهی، شهرک صنعتی، منطقه آزاد و…

۲- از زمانی که بنده مسئولیت خدمتگذاری در شهرستان را به عهده دارم (از تاریخ ۹۰/۰۶/۲۹ تاکنون) هیچ مسئله ای در تقسیمات اراضی که منجر به کوچکتر شدن شهرستان بندرانزلی شود رخ نداده و مطمعنا” تا زمانی که حقیر این مسئولیت را دارم رخ نخواهد داد. ضمنا” بندر انزلی با وسعت تالاب و دریا جزء کوچکترین شهرستانهای استان نمی باشد و صرفا” از نظر خشکی، ما کمترین وسعت را داریم.

۳- در مورد توسعه شهری و افزایش امکانات شهری به عرض می رسانم اعتبارات زیادی از سوی دولت جمهوری اسلامی در بندر انزلی جهت زیر ساختها هزینه شده است که به مرور در حال شکل گیری و بهره برداری است. فراموش نفرمایید که در استان گیلان خیلی از شهرها متقاضی ایجاد منطقه آزاد بودند اما این مزیت برای بندر انزلی در نظر گرفته شد، یا طرح توسعه بندر با میلیارها تومان اعتبار مراحل پایانی خود را سپری می کند. همچنین اتصال راه آهن قزوین به گیلان یکی از اهداف اصلی آن بندر انزلی می باشد، دومین بندر بزرگ استان و حتی شمال کشور به نام کاسپین در منطقه گلشن (منطقه آزاد انزلی) در حال ساخت است، تامین اعتبار و تهیه زمین برای ساخت کارخانه کشتی سازی در مراحل پایانی قرار دارد.

۴- تکمیل کنار گذر بندر انزلی با اینکه خیلی طولانی شده اما از یک جاده دو بانده به یک اتوبان چهار بانده تبدیل شده و انشا الله به زودی سرعت لازم را پیدا خواهد کرد.

۵- استادیوم جدید فوتبال مصوبه هیئت وزیران است اما متاسفانه با کارشکنی عده ای تاکنون آغاز نشده است که اگر لازم شد کارشکنان را معرفی خواهم کرد.

۶- پل انزلی به اتمام رسیده و آزاد سازی دو طرف آن در حال انجام است که در بخش دولتی ساختمان اداره آموزش و پرورش و بانک صادرات تخریب شد. اما املاک خصوصی باید مراحل اداری خاص خود را طی نماید. بویژه زمانی که افراد حاضر نیستند برای توسعه شهرشان حداقل همکاری را داشته باشند و صرفا” منافع شخصی خود را در نظر می گیرند.

۷- از نظر درمانی ما یکی از فعالترین بیمارستانهای غرب استان را دارا هستیم که اخیرا” با فعالیت مضاعف واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بندر انزلی کلینیکهای دندان پزشکی نیز با امکانات بسیار خوب در اختیار مردم قرار گرفته است، تمام مردم شهر و روستاهای تحت پوشش شبکه بهداشت هستند.

۸- در مورد مصلای بزرگ بندر انزلی نیز خبر خوش ما این است که اقدام لازم جهت تکمیل آن آغاز گردیده است و به زودی قرار گاه خاتم الانبیا (ص) شروع به کار خواهد کرد.

سوال پنجم: نام کاربری بچه محل

با سلام خدمت فرماندار محترم شهرستان بندرانزلی و تشکر از دست اندرکاران انزلی کلاب
اولین سوال من در خصوص طرح دروازه ماهی است که با توجه به سر و صدایی که به پا کرده تا کنون اقدامی از سوی جنابعالی نسبت به این طرح صورت نگرفته است؟
دومین سوال در خصوص ساماندهی ساحل دریا می باشد که متاسفانه تا کنون اقدامی در این خصوص صورت نگرفته ، هیچ طرح و برنامه ای برای جذب گردشگر و حتی استفاده ساکنین خود شهر از نوار ساحلی شهرستان وجود ندارد در صورت که در جزایر کیش و قشم از همین ساحل به نحو مناسب برای جذب گردشگرواستفاده اهالی استفاده شده است

  • پاسخ فرماندار به بچه محل

بچه محل عزیز سلام

۱- در مورد طرح دروازه ماهی عرض کردم چون به تصویب همه اعضای شورا رسیده و مغایرتی نیز با قوانین و مقررات نداشت تائید گردیده.

۲- در خصوص ساماندهی ساحل دریا نیز پرسیده بودید که به عرض می رسانم: شهرستان بندر انزلی حدود ۵۰ کیلومتر ساحل دارد که بخشی از آن در اختیار مراکز و پادگانهای نظامی می باشد، مثل پادگان حسن رود، فرماندهی ناوگان چهارم نیروی دریایی، مراکزی از سپاه، بخشی از آن در محدوده منطقه آزاد، بندر کاسپین، بندرگاه، اسکله و پس کرانه های آن در شهر انزلی و بخشی نیز با توجه به پیشروی و پسروی آب دریا جزء املاک خصوصی اشخاص است. با این حال برای این ۵۰ کیلومتر ۱۰ طرح پیش بینی شده که تاکنون ۶ مورد آن ایجاد گردیده و چهار مورد نیز آمادگی برای مشارکت بخش خصوصی را اعلام کرده ایم. ضمنا” برای نوار ساحلی داخل شهر نیز برنامه هایی آغاز گردیده که در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت که شامل خیابان پاسداران و خیابان موسم به اطبا می باشد.

البته زیباسازی نیز یکی از اهداف مسئولین شهری ماست که طرح هایی نظیر ایجاد پارک جنگلی، خیابانها و بلوارها و میادین جدید، ساخت مراکز فرهنگی، ورزشی و تفریحی، باغها و بوستانها، از جمله دروازه ماهی جزء آن می باشد.

 

سوال ششم: ناظر

با سلام خدمت جناب آقای داوودی فرماندار محترم شهرستان بندرانزلی و تبریک سال نو
۱- بندرانزلی به عنوان دومین شهر بزرگ و پرجمعیت استان ، متاسفانه فاقد امکانات خوب درمانی می باشد و وجود تنها یک بیمارستان به هیچ عنوان جوابگوی خیل عظیم مراجعه کنندگان نیست ، چرا بخش خصوصی را ترغیب به ساخت بیمارستان در این شهر نمی کنید ؟!
۲- خواهشن بطور شفاف علل تاخیر در تکمیل پل انزلی و پروژه تاریخی کنارگذر را بیان فرمایید ؟
۳- ساختمان بانک ملی سابق انزلی ، واقع در ضلع شمالی میدان امام (ره) در حال تخریب است ! گویا اختلافاتی بین سازمان میراث فرهنگی و بانک ملی درخصوص این ساختمان وجود دارد ، و از آنجایی که این ساختمان یک اثر ملی ثبت شده می باشد ، چرا در خصوص حل و فصل و بازسازی این ساختمان اقدام خاصی صورت نمی گیرد ؟!
۴- بازهم ساختمانهای مخروبه در اطراف میدان امام و پل انزلی که نمایی بسیار زشت به شهر داده اند ، خواهشن بفرمایید چه اقداماتی در این خصوص صورت گرفته است ؟
۵- بندر انزلی به عنوان قطب صیادی در شمال کشور فاقد یک بازار ، در خور شئن می باشد و در کمال تعجب شاهد افتتاح بازاز ماهی فروشان در ورودی یکی از شهرهای همسایه هستیم ! و این در حالی است که از زمان کلنگ زنی ساخت بازار جدید و شیک ، دز زیر پل جدید انزلی حدود یکسال می گذرد و تنها یک تابلوی نقاشی از آن مقابل دیدگان متحیر مردم است ؟!
۶- درخصوص تعطیلی کارخانه آسفالت و عدم تکمیل کارخانه کمپوست توضیح بفرمایید ؟
۷- در خصوص طرح احیائ تالاب و پیشرفت کار توضیح بفرمایید ؟
۸- در خصوص طرح جمع اوری ، لوله گذاری و تصفیه خانه های فاضلاب شهری که از منابع بانک جهانی می باشد ، توضیح بفرمایید و اینکه این طرح چه زمانی به اتمام می سد ؟ چون یکی از خیابانهای اصلی و گردشگرپذیر شهر ( خیابان پاسداران ) کاملا درگیر آن بوده و نمایی بسیار زشت به این خیابان داده است !
۹-در خصوص ۴ خطه کردن محور انزلی به رضوانشهر توضیح بفرمایید ، این محور یکی از پرترددترین و حادثه خیزترین محورهای استان می باشد ؟!
۱۰- قطعا اجرا و ساخت راه آهن گیلان بدون اتصال به بندرانزلی هیچ توجیح اقتصادی و بازگشت سرمایه ای ، برای دولت محترم و بخش خصوصی سرمایه گذار ، نخواهد داشت ، خواهشن در خصوص پیشرفت فیزیکی این طرح توضیح بفرمایید ؟
سئوالات بسیار و وقت جنابعالی محدود ، پیشاپیش از بذل توجه و پاسخگویی شما کمال تشکر را دارم ، موفق و پیروز باشید .

پاسخ فرماندار به ناظر

ناظر عزیز با سلام…

۱- در مورد ساخت بیمارستان دیگری باید به عرض برسانم با توجه به اینکه جمعیت شهرستان ما کمتر از دویست هزار نفر می باشد، مجوز ساخت بیمارستان دیگری به ما داده نمی شود. اما در خصوص ترغیب بخش خصوصی تلاش زیادی انجام شده است، همین هفته گذشته با تعدادی از پزشکان در این مورد جلسه ای داشتیم و امیدواریم این اتفاق بیفتد و از همین تریبون یک بار دیگر از پزشکان و افرادی که تمایل دارند، دعوت به سرمایه گذاری می نمائیم. اما برای اینکه بتوانیم تا حدودی مشکلات را بر طرف سازیم اورژانس در منطقه غازیان را تقویت کرده و خوب است مطلع باشید که بزودی دو عدد از مجهزترین کلینیکهای شهر در ناوگان چهارم دریایی و مرکز تامین اجتماعی غازیان ساخته خواهد شد که برای عموم قابل استفاده می باشد و با این حال حضور پزشکان جراح ، متخصص و فوق تخصص در شهر بندر انزلی افزایش قابل ملاحضه ای پیدا کرده است.

۲- در مورد تکمیل پل انزلی و کنار گذر قبلا” توضیح داده ام.

۳- در مورد ساختمان بانک ملی در میدان حضرت امام (رض)، با مدیریت کل میراث و نیز با سرپرستی بانک ملی در استان صحبت کرده ام و قرار شده طی جلسه ای در بندر انزلی این مشکل و اختلاف بر طرف گردد.

۴- در مورد بازار ماهی نیز به عرض برسانم که در کمیسیون ماده ۵ استانداری صدور پروانه برای این ساختمان منوط به تامین حدود ۱۶۰ محل پارک برای خودروها گردیده که اعضای محترم تعاونی در حال اقدام هستند و انشاالله با رفع این مشکل ساخت بازار ماهی شروع خواهد شد.

۵- کارخانه آسفالت شهرداری تعطیل نشده بلکه مدتی به خاطر نداشتن قیر از فعالیت بازمانده بود که در روزهای اخیر قیر مورد نیاز تهیه شده و مجددا” آسفالت خیابانها و کوچه های شهر آغاز خواهد شد.

۶- ادامه ساخت کارخانه کمپوست در دست اقدام است و با همکاری استانداری انشاالله به زودی به پایان خواهد رسید، چرخه جمع آوری مکانیزه زباله، انتقال و تبدیل آن به کمپوست همزمان در حال تکمیل می باشد.

۷- احیای تالاب در مرحله ایجاد تله های رسوب گیر قرار دارد و پس از آن مرحله لایروبی بستر نیز آغاز خواهد شد و البته با توجه به تنگنای اعتباری سرعت آن کند می باشد. لازم است مطلع باشید که پروژه احیای تالاب ملی است.

۸- جمع آوری فاضلاب شهری و ایجاد تصویه خانه با استفاده از تسهیلات بانک جهانی در دو شهر استان یعنی بندر انزلی و رشت به اجرا در آمده چون مراحل آن در موعد مقرر انجام نگردید، مهلت بهره مند ی از تسهیلات مورد نظر به پایان رسیده و ادامه آن می بایست با اعتبارات ملی به انجام برسد که دچار تنگنای مالی و اعتباری گردیده است، با این حال مکاتبات عدیده با مسئولین مربوطه حتی ریاست محترم جمهوری انجام شده که امیدواریم به زودی مراحل تکمیلی آن به اجرا در آید. البته در خیابان پاسداران مشکل فاضلاب برطرف شده است.

۹- چهار بانده کردن جاده انزلی به رضوانشهر قطعه اول آن در دو کیلومتر اجرایی شده اما پیمانکار مربوطه ضعیف است که تذکر لازم به اداره کل راه و شهرسازی داده شده تا در ادامه قطعات از پیمانکاران قوی تر استفاده نمایند.

۱۰- تمام تلاش دولت در بحث راه آهن اتصال آن در سال ۹۱ به مرکز استان می باشد که پس از آن در دو فاز ۲۰ کیلومتری (جمعا” ۴۰ کیلومتر) آن را به بندر انزلی و همچنین منطقه آزاد متصل نمایند و برای سرعت کار مقرر گردیده هر فاز به یک پیمانکار سپرده شود تا همزمان مراحل ساخت آن اجرایی گردد. البته بخشی از راه آهن برای اتصال به آستارا از طریق سرمایه گذاری خارجی (کشور چین) اجرایی خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

از جناب فرماندار سپاسگذاریم :inlove:

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

با سلام خدمت فرماندار محترم شهرستان انزلی و تشکر به پاس پاسخگویی به سوالات مطرح شده برای شما و همه مسئولان انزلی توفیق خدمت را از خداوند متعال آرزومندم و مطمئنا اقدام شما در پذیرفتن این نشست مجازی کمک بزرگی به تغییر رویه در سطح شهرستان انزلی خواهد کرد و مجددا از شما بخاطر حسن توجه تان تشکر میکنم.
آقای نویدی، خواهشا یک نامه رسمی جهت اعلام تاریخ دقیق جلسات شورای شهر تنظیم و به این نهاد ارسال کنید تا با حضور فعالین سایبری انزلی و سایر رسانه ها در همه جلسات شورای اسلامی شهر بندر انزلی، کلیه اخبار و اقدامات شورا به روز خبررسانی گردد و به آیه شریف : و امرهم شوری بینه که سیاست اصلی تاسیس شوراها در شهرهاست و به منظور مشارکت اهالی هر منطقه در سرنوشت شهرشان تشکیل گردیده است، در شهر بندر انزلی نیز جامه عمل پوشانده شود.

پاسخ

sajad m

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

شماره موبایل فرماندار واقعا مال خودشه؟
یعنی اگه زنگ بزنیم مستقیم با خودشون حرف می زنیم یا با منشی؟

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵:

بله عینا پاسخ های خود فرماندار در سایت درج گردیده است. سعی میکنیم هر روز یک بخش از پاسخ ها رو در سایت قرار بدیم با توجه به اینکه باید تایپ بشه. موفق باشید

guilak

گیلک

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

سپاس . درود به شما فرماندار عزیز که پاسخگوی سئوالات دوستان بودید.خدا خیرتان بدهد.

پاسخ

Abay

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام آقای داوودی از اینکه به سوال بنده پاسخ گفتید بی نهایت سپاسگذارم.

پاسخ

همشهری

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

این نوع پاسخگویی توسط یک مسئول در یک رسانه مردمی کار بسیار زیبایی است، البته به شرطی که فقط به حرف زدن و توجیه کردن ختم نشود و در عمل نیز کارهایی انجام شود.
در صورتی که فرماندار به حرفهایش عمل کند می توان گفت بهترین مسئول در سالیان اخیر است که به انزلی آمده است.

پاسخ

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام و سپاس از پاسخگویی فرماندار محترم

امیدوارم این پرسش و پاسخ فتح بابی باشد برای ارتباط هر چه بیشتر و بی واسطه مردم دیار دریادلان و مسئولین و همچنین عملی شدن خواسته های شهروندان محترم

در ضمن سپاس از انزلی کلاب منتظر پیگیری برگزاری جلسات شورای شهر محترم نیز هستیم.

به امید فردا و فرداهایی بهتر برای دیارم

پاسخ

Abay

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

بخش دوم پاسخ ها را کی قرار میدهید ؟

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۰۵:

راست میگه ، بیات میشه ، نشه حکایت بخش دوم مقاله قهرمان شهرمان وکیل منفرد! :-D

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۰۹:

امروز روز زمین پاک بود برادر من :evilgrin: اگه توی این حرکت فرهنگی مشارکت داشتید به ما حق میدادید که فرصت نکردیم به هر حال تا شب با اخباری جدید در خدمت خواهیم بود و تا فردا بخش دوم را هم آماده خواهیم کرد. با تشکر از شما ;-)

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۳۹:

نه متاسفانه ، نتونستم بیام ، شهر همسایه رفته بودم! :-( :-(( :worship:

Anzali Free Zone

Shahin

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

شوخی کردم مهم اینه که دلتون پیش دوستداران محیط زیست بوده ;-)

پاسخ

مصطفی

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

جالبه کل مطالبات مردم انزلی در حد پایینی همچون دروازه ماهی هست. واقعا براتون متاسفم :-(
اکثر پیام ها : لطفا دروازه ماهی رو پیگیری کنید :-X
عزیز من شما با این مطالبات سطح پایین خودتون ، انتظار دارین شهرتون پیشرفت هم بکنه؟!!
شما الان باید مطالبتاتتون بالا تر از این حرف ها باشه چرا که پولدارترین شهرهای دنیا کنار آب هستن و شهر شما هم کنار آب هست و میتونین از این آب استفاده کنین نه اینکه به یه دروازه گیر بدین که اصلا به معنی محدود کردن شهر نیست.
برید دروازه مینو(نمی دونم اسمش رو درست میگم یا نه) قزوین رو ببینید کجای شهر هست.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۴ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۱۳:

مصطفی عزیز نظر شما محترم . فقط متوجه نشدم مگه شما انزلی چی نیستین که میگید شهرتون ؟ مشکلات شهری همه جا هست حتی تهران هم با همه گستره ش مشکلات خودش رو داره. دروازه در معماری نوین شهرها به عقیده بنده جایی نداره اما خوب نظرات مطرح میشه و نقد بی اساس با یه بیانیه قابل توجیه خواهد بود. دروازه های قدیمی امروز اکثرا وسط شهرها هستن اما آیا وقتی تاسیس میشدن هم وسط شهر بودن ؟ به هر حال این طرح تصویب و در حال اجراست و وقتی استقبالی برای بررسی طرح از طرف شورا نشد ما هم دیگر تنها اخبارش رو پوشش خواهیم داد. موفق باشی یا علی …

مهدی

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

آقای فرماندار سلام
شما به عنوان نفر اول سیاسی امنیتی شهرستان چرا نظارت کافی در صلاحیت کاندیداها نداشتید.واقعا لازم یک فرد روزه خوار و دارای مکان … رو صلاحیت بدین

پاسخ