ccc sandali sepid3

با سلام مجدد خدمت همه شما عزیزان. بعلت برخی مشکلات کاری طی روزهای گذشته برای ارائه پاسخ های اولین صندلی سپید انزلی کلاب با مشکلاتی برای ارسال منظم و سریع پاسخ ها روبرو شدیم که انشاا… به بزرگی خود بر ما خواهید بخشید.

اما خوشبختانه امروز با سومین و آخرین بخش پاسخ های اولین صندلی سپید انزلی کلاب در خدمت شما هستیم، برای مشاهده سایر بخش ها از لینک های زیر میتوانید بهره ببرید:

برای مشاهده پاسخ ها بخش اول اینجا کلیک کنید

برای مشاهده پاسخ ها بخش دوم اینجا کلیک کنید

لازم به ذکر است فرماندار محترم شهرستان انزلی جناب آقای سعادتمند داوودی میهمان اولین صندلی سپید انزلی کلاب بوده اند. از عزیزان خواهش میشود پیشنهادات خود را برای دومین میهمان صندلی سپید انزلی کلاب در قسمت نظرات همین مطلب مطرح سازند.

 • سوال از shahin :

– در خبرها در خصوص تشکیل کمیته خیرین ورزشی و تصویب بودجه سالانه برای هیات های ورزشی شهرستان خبری داشتیم اتفاقی که بسیار خوب و البته واقعا لازم است. یک پیشنهاد دارم: با توجه به حضور ارگان دولتی متعدد در شهرستان انزلی نظیر: گمرک، شیلات، بنادر و کشتیرانی، منطقه آزاد که سالانه بودجه و درآمدزایی بالا و تاثیرگذاری نیز برای کشور در بر دارند و با توجه به تاکید رهبری به قهرمان پروری اهالی شهرستان انزلی شایسته است از یک درصد بودجه سالانه ای که ارگانهای دولتی میتوانند به ورزش اختصاص دهند برای تبدیل این شهرستان به جایگاه واقعی اش و تبدیل شدن به یک پایگاه قهرمانی در سایر رشته های ورزشی اقدامی صورت پذیرد حتی با نیم درصد از بودجه هر یک از این ارگانها کمک هنگفتی به ورزش شهرستان انزلی صورت خواهد پذیرفت و فکر میکنیم این کمک ها بتواند در چهارچوب همین بودجه سالانه لحاظ شود تا ورزش این شهرستان موجب عقب ماندگی در سایر زمینه ها نیز نباشد.

_با توجه به حضور جنابعالی در هیات مدیره باشگاه ملوان، خواهشمند است قبل از اتمام لیگ نشستی با مالکین باشگاه ترتیب داده شود و دلایل کاستی های موجود و عدم برآورده ساختن تعهدات مورد بررسی قرار گیرد و از باشگاه سند چشم اندازی برای آینده ملوان طلب شود و در حد توان موانع را برای پایبندی مالکین جدید به تعهدات فراهم گردد تا وعده هایی نظیر باشگاهی با زیر ساخت حرفه ای، ساخت یک استادیوم استاندارد مسقف و … جامه عمل پوشانده شود و انشاا… سال آینده شاهد روزهای بهتری برای باشگاه محبوب ملوان باشیم.
_ خواهشمند است شرایطی اتخاذ گردد تا نیروی انتظامی شهرستان انزلی و مسئولین باشگاه ملوان تعامل بیشتری با یکدیگر داشته باشند، چند پیش شاهد شکسته شدن پای یکی از هواداران ملوان توسط نیروی انتظامی در ورزشگاه بودیم و سال گذشته پرتاب گاز اشک آور روی سکو و بین هواداران موجب مصدوم شدن تعداد زیادی از هواداران ملوان و قهر تعداد زیادی از هواداران این باشگاه در فصول اخیر شده است.
در حالی که تیمی که در همین استان دارای بیشترین تعداد محرومیت است با اسکورت نیروی انتظامی در بازیهای خارج خانه نیز در امنیت کامل اقدام به شکستن صندلی میکند و در دو بازی رفت و برگشت حتی اوباشگری ها را به خیابان ها هم میکشاند حمایتی که هیچوقت از هواداران ملوان صورت نگرفته و حتی در داخل خانه نیز همانند غریبه ها با آنها برخورد میشود.
با تشکر

شاهین عزیز مجدداً سلام :
_همانطوریکه فرمودید مقدمات تشکیل شورای عالی ورزش شهرستان فراهم گردیده و بزودی اولین جلسه آن با حضور اعضای پیش بینی شده از جمله رؤسای ادارات کل  تکشیل خواهد شد و لازم است باطلاع برسانم که اداره کل گمرکات پشتیبانی از باشگاه فوتبال ساحلی قوی سپید را بعهده گرفته است و انشاء الله سایر ادارات کل نیز مساعدت خواهند کرد .
_درخصوص باشگاه ملوان همانطوریکه شما گفتید قبل از آغاز فصل جدید لیگ این جلسه تشکیل خواهد شد و با تمام وجود از تیم ملوان حمایت خواهیم کرد .
_وظیفه نیروی انتظامی برقراری امنیت و نظم و انضباط اجتماعی است و در همین راستا برقراری نظم در مسابقات ورزشی را بعهده دارد برای اجرای مناسب این مأموریت نیروی انتظامی می بایست حمایت و همکاری مردم و ورزش دوستان را جلب نماید ، تاکید ما در صحنه های ورزشی به نیروی انتظامی مدارای حداکثری است و برخوردهای پرسنل نیروی انتظامی بایستی تحت نظارت فرماندهان این نیرو باشد تا خدای ناکرده اقدام خودسرانه ای انجام نشود . البته فرمانده محترم انتظامی شهرستان بندرانزلی از افسران پرتلاش و خوب استان ما هستند . انشاء الله با همت خود تعامل هر چه بیشتر با تماشاگران برقرار بکند . یقینا ً تماشاگران و طرفداران تیم ملوان هم در این میدان کما فی السابق همکاری می نمایند .

 • سوال از a.n.z :

آقای فرماندار در یکی از مصاحبه های خود قول ساخت یک دهکده المپیک را به مردم انزلی داده بودند و از استادیومی که به شکل گل نیلوفر ابی طراحی شده است سخن به میان اورده بودند در این باره لطفا توضیحاتی را ارایه نمایند

وبلاگ محترم کلام با سلام :
بنده در مصاحبه اعلام کردم جزیره چراغ پشتان درتالاب بندرانزلی می تواند به یک مجموعه ورزشی تبدیل گردد چیزی شبیه دهکده المپیک که با تائید محیط زیست برای ساخت استادیوم ۱۵ هزار نفری فوتبال استارت آن زده خواهد شد . این استادیوم که جزء مصوبات سفر دولت محترم می باشد به شکل گل نیلوفر آبی طراحی شده و از زیباترین استادیومهای کشورخواهد بود . اما متاسفانه سازمان محیط زیست با مخالفت خود مانع از اجرای این طرح شده است که امیدواریم با بررسی مجدد و تجدید نظر سازمان محیط زیست این امکان برای شهرستان ما فراهم گردد

 • سوال از sajad m : 

سلام آقای فرماندار
آقای فرماندار مگه مسائل ملوان به شما مربوط نمیشه؟ اگه میشه پس چرا اینقدر بی تفاوت هستین؟
آقای فرماندار زندگی ما جهنم شده
چرا آقای هدایتی رو باز خواست نمی کنین؟
آقای خسته بند که موقع انتخابات از ملوان حمایت می کنن الان هیچ واکنشی به بی تفاوتی حسین هدایتی نشون نمی دن و ما از شما انتظار داریم برای تیم ملوان چاره ای بیاندیشین.
یک سال بازیچه دست آقای هدایتی شدیم. آقای فرماندار شما اطلاع دارید که شب قبل از فاجعه شش تایی شدن ملوان آقای هدایتی به اعضای تیم ملوان گفت دیگر نمی خواهد تیمداری کند؟
آقای هدایتی بی تفاوتی مسئولین انزلی را دیده و هر کاری که دلش می خواهد می کند و بازیکنان هم در جواب بد قولی های او کم کار شده اند و این وسط ما هواداران هستیم که ذره ذره آب می شویم.
آقای فرماندار عاجزانه تقاضا دارم تکلیف ملوان و مالکیتش را مشخص کنید.
منتظر جواب شما و در ادامه آن عملکرد شما در این مورد هستم.

آقای sajad m با سلام :
-به هیچ وجه نسبت به مسائل ملوان بی تفاوت نیستم بلکه با توجه به واقعیات موجود پیگیری ما ادامه دارد ، یادتان باشد در فصل گذشته همین موقع یکی دو هفته به پایان لیگ باقی بود ، همه نگران سقوط ملوان به دسته اول بودیم ، ولی امسال شرایط نسبت به پارسال متفاوت است .
آقای هدایتی مثل هر انسان دیگری مشکلات خاص خود را دارند و ما امیدواریم با رفع برخی از موانع و مشکلات ایشان توجه بیشتری به تیم ملوان داشته باشند . بنظر من مسئولین و طرفداران ملوان باید این فرصت را به ایشان بدهیم .

 • سوال از مهرداد : 

آقای فرماندار عزیز
جناب آقای داودی
من به عنوان یک بازاری و مغازه دار تو ماههای پایانی سال امید به فروش خوب داریم اما با برپایی نمایشگاههای بهاره یا پاییزه یا با هر نام دیگری یا بازار مبل یکسری افراد از استانهای دیگر میان بدترین اجناس رو به مردم میفروشن و یه پول خوب جمع می کنن و از اینجا می رن
بعد امثال من بعد باید مالیات و عوارض رو هر سال پرداخت کنیم آیا بهتر نیست با برگزار نکردن این نمایشگاهها اجازه بدهید این پول در داخل شهر خودمون خرج بشه تا کمکی به اقتصاد مرده این شهر بکنیم این کارها باعث از بین رفتن اقتصاد این شهر می شه و به اقتصاد شهر های دیگه کمک می کنه .
لطفاً درباره ی بازار ماهی که تو رشت زدن توضیح بدهید که چرا این بازار ماهی انزلی هنوز هیچ اقدامی نشده ؟
رشتی که دریا نداره داره از ماهی شهرهای مثل ما استفاده میکنه و درامد خوبی کسب می کنه چرا این درامد نباید تو انزلی بمونه

مهرداد عزیز سلام :
بنده با نمایشگاههای فصلی مخالف هستم و تاکنون از صدور مجوز برای چندین مورد نیز خودداری کرده ام ، اما بندرانزلی یکی از شهرهای گران در استان می باشد . اگر اینجا شهری توریستی و گردشگرپذیر است، همشهریان و ساکنین دائمی در این شهرستان چه گناهی کرده اند که باید این گرانی ها را تحمل بکنند. بنابراین، این همکاری دوجانبه است و چنانچه کسبه و بازاریان عزیز با مردم مدارا بکنند یقیناً ما نیز با برگزاری نمایشگاهها مخالفت می کنیم .
بازار ماهی نیز در بخش تامین پارکینگ باید مشکل خود را برطرف نماید تا پروانه ساختمانی صادر گردد خوشبختانه مسئله در حال پیگیری و رفع مانع می باشد و در مورد اینکه بازار ماهی در رشت دایر شده است توضیح اینکه یکی از بازارهای مصرف ماهی انزلی شهر ششصد هزار نفری رشت است و این جای نگرانی ندارد . انشاء الله امیدوارم بزودی بازار ماهی انزلی نیز ساخته شود .

 • سوال از عرفان نوروزی: 

فرماندار محترم چند سوال داشتم:
*برای از بین بردن مشکل بیکاری در شهرستان چه اقداماتی انجام داده اید؟ و چه برنامه هایی برای آینده دارید؟
*آیا خدمات شما برای شهر انزلی با چشم انداز بلند مدت انجام می شود و یا اینکه می خواهید صرفا” در مدت حضورتان مشکلات را برطرف کنید؟
*همانطور که همشهریان در نظرات قبلی به دروازه ماهی اشاره داشتند می خواستم از شما سوال کنم آیا اجرای پروژه دروازه ماهی در فاصله یک ماه مانده به انتخابات شوراها نمی تواند جنبه تبلیغاتی برای شورای شهر کنونی داشته باشد؟ آیا نمی شد این پروژه کمی زودتر و یا دیرتر اجرا شود؟
*جناب آقای داوودی همه بدبختی ورزش ما از زمانی شروع شد که همه چیز را در ملوان خلاصه کردیم و رشته های دیگر و تیمهای فوتبال دیگر شهرستان را به حال خود رها کردیم. آخرین تیم هم شهرداری انزلی بود که تعطیل شد آیا برنامه ای برای توسعه ورزش شهرستان دارید؟

آقای عرفان نوروزی با سلام :
_هر نوع فعالیت و اقدام دولت در شهرستان در قبال برنامه های پنج ساله و چشم انداز بیست ساله جمهوری اسلامی ایران انجام می گردد و در این چهارچوب اعتبارات تخصیص داده می شود . یکی از اهداف اصلی همه طرحها و پروژه ها جهت تامین اشتغال پایدار است که امیدواریم با نهایی شدن طرحهای توسعه در بنادر ، شیلات ، منطقه آزاد ، شهرک های صنعتی و آموزش عالی و … شاهد کاهش در بیکاری جوانان عزیز شهرستان باشیم .
_مصوبه شورای اسلامی شهر برای اجرای پروژه دروازه ماهی مربوط به اوایل سال ۹۱ که مراحل اداری و اجرایی آن به این زمان کشیده شده ، البته از چند ماه پیش پیمانکار در کارگاه ، کار ساخت را آغاز کرده است . بهر حال در کشور عزیز ما تقریباً هر ساله یک انتخابات داریم و گواهی خواهید داد که به این خاطر نمی توان جلوی اجرای پروژه ها را گرفت .
_البته ملوان افتخار ورزشی شهرمان است و حتی معتقدم حضور این تیم موجب رونق ورزش در بندرانزلی بوده که از این زاویه اگر نگاه بشود می توان ادعا کرد ورزشهای دیگر مدیون ملوان هستند . بنوعی دیگر عرض می کنم پرچم ورزش شهرستان اگر در کشور برافراشته است بواسط حضور باشگاه ملوان بندرانزلی است . اما عدالت در توجه به سایر رشته ها نباید فراموش بشود ، همه رشته ها برای من ارزشمند و مورد توجه می باشد و امیدوارم خداوند توان اثبات این مسئله را به حقیر عنایت بفرماید .

 • سوال از mojshekan : 

اول تشکر و قدردانی میکنم از آقای سعادتمند داوودی که این پیشنهاد انزلی کلاب رو قبول کردن
و دوم تشکر میکنم از همه کسایی که نظر دادن Smile
مشکلات که یکی دو تا نیست اما در حیطه ی وظایف شما یه سری مشکلاتی هست که میتونین رسیدگی کنین ولی …
از جمله مشکلات باشگاه ملوان در همه ی زمینه ها و همه ی رده ها، مشکلات مربوط به وضعیت بهداشت و درمان شهر انزلی با یه بیمارستان! عدم پیشرفت طرحهایی که سالهاست در حال انجامه مثل کنارگذر و …، عدم رسیدگی به وضعیت تالاب انزلی و اینکه برنامه ای برای نجاتش از این وضع نیست و به جای پیشرفت، پسرفت شهر انزلی در همه موارد از جمله محدود و محدودتر شدن شهر… و هم چنان ادامه دارد، دروازه ماهی هم که دیگه جای حرف نمیزاره!!!
جا داره از “کاریزما” ی عزیز واسه نظر خوبش تشکر ویژه کنم

موج شکن با سلام :
_از اظهار نظر صادقانه شما سپاسگذارم ، در سئوالات سایر عزیزان راجع به ملوان بقدر کافی توضیح داده ام . اما قبول دارید در شرایط کنونی باشگاهداری کار بسیار سخت و هزینه برداری است . بنابراین باید با دقت و توجه گام برداشت و انشاءالله مشکلات برطرف خواهد شد .
_از نظر بهداشت و درمان شرایط ما از اغلب شهرستانهای استان مناسب تر است . تمام مردم شهرستان ( شهر و روستا ) تحت پوشش شبکه بهداشتی می باشند ، بیمارستان بندرانزلی نیز در سطح غرب گیلان از جایگاه ویژه ای برخوردار است ، روزانه تعداد زیادی عمل جراحی درآن انجام می شود ، بخش های مختلفی بصورت فعال دارد ، دانشکده پزشکی ، دندانپزشکی درشهرستان فعال است و درآینده دانشکده داروسازی نیز ایجاد خواهد شد ، چندین داروخانه و درمانگاههای شبانه روزی ، کلینیکهای مختلف تامین اجتماعی ، ارتش و … دایر است و این موارد در مجموع شرایط بهداشتی و درمانی شهرستان ما را در وضعیت مطلوبی قرار داده و انشاء الله با اجرای طرح پزشک خانواده خیلی بهتر نیز خواهد شد .
عنوان کرده اید وضعیت شهر بجای پیشرفت در حال پسرفت است ، من این قضاوت را نمی پذیرم . زیرا به هیچ آمار و ارقامی اشاره نکرده اید و قیاسی با گذشته انجام نداده اید تا نمایانگر این ادعا باشد ، در حالیکه پیشرفت شهرستان کاملاً قابل اثبات است . البته اگر مدعی می شدید سرعت پشرفت زیاد نیست قابل قبول بود . در مورد دروازه ماهی در پاسخ سوال سایر دوستان باندازه کافی توضیح داده ام . چنانچه تمایل داشته باشید با مراجعه به فرمانداری میزان توسعه و پیشرفت شهرستان را با عدد و رقم اثبات خواهم کرد .

 • سوال از رضا : 

ما در دهکده ساحلی زندگی میکنیم و در ایام عید به مهمانهایمان آدرس دادیم: انزلی – دهکده ساحلی
مهمانها رسیدند و گفتند ما در دهکده ساحلی هستیم اما هر نشانه ای که آنها برای پیدا کردن منزل ما می دادند برای ما ناشناخته بود و بعد زمان زیادی متوجه شدیم که یک دهکده ساحلی جدید در انزلی تاسیس شده است.
بله آقای فرماندار بازار دزدی اسم در شهر ما داغ است و بعد از دزدیدن اسم تالاب و شهر باران و دروازه اروپا اکنون به خودزنی رو آورده ایم و دهکده ساحلی جعلی در شهر خودمان تاسیس می کنیم.
مثل این می ماند که در یک شهر یک اسم مشابه را بر روی دو خیابان متفاوت بگذاریم.
البته نمی دانم اسم گذاری در حیطه کار شما است یا نه؟ اما فرصتی بود تا این مشکل شهر را اینجا بازگو کنم.

آقا رضا با سلام :
تاکنون نشنیده ام دهکده ساحلی دیگری نیز داشته باشیم تا جایی که بنده اطلاع دارم چنین چیزی وجود خارجی ندارد. لذا اگر شما اینگونه دیده اید آن مکان را معرفی بنمائید تا پیگیری بشود . ما درشهرداری شورای نامگذاری داریم و چنانچه چنین اتفاقی افتاده باشد یقیناً رسمی نبوده و ما رسیدگی خواهیم کرد .

 •  سوال از mory-best:

با سلام – امیدوارم این حرف ها فقط سوال و جواب نباشه و یک جریان عملیاتی رو راه اندازی کنه .

۱- آقای فرماندار شما چقدر از جریان ضد انزلی و انزلی چی مطلع هستید ؟ چقدر از جریانی که هر روز چیزی از انزلی را به یغما می برد آگاهی دارید ؟
خمام و زیباکنار رفت و هیچکس چیزی نگفت الان هم روستا های اطراف میروند و ساکتید . عنوان شهر باران و دروازه تمدن اروپا هم به یغما رفته و مسئولان در خوابند.تالاب انزلی هم به لطف رودخانه کثیف زرجوب در حال نابودی است . چرا هیچکس کاری نمی کند؟آیا حق نداریم بازگرداندن چیزهایی که نسل گذشته برای ما به یادگار گذاشتند را از شما طلب کنیم ؟

پاسخ MORY-best با سلام :
حقیقتاً از جریان ضد انزلی و انزلی چی که نوشته اید مطلع نیستم . اگر شما اطلاعاتی موثق دارید خوشحال خواهم شد در اختیار بنده بگذارید تا پیگیری بکنم . البته اینکه عنوان شهر باران برای انزلی که رکورد بیشترین بارندگی کشور را دارد خیلی زیبنده تر است . ولی الان که این اسم برای مرکز استان جا افتاده چکار باید کرد ؟ البته خیلی موافقم گروهی بنشینند و اسم های خوب را گزینش و ارائه بدهند . در خصوص اسم دروازه تمدن اروپا متوجه منظور شما نشدم ، آیا انزلی دروازه تمدن اروپا می باشد یا دروازه ورود ایران به اروپا؟

 • سوال از امیر نوری : 

از آقای فرماندار سوالم اینه چشم انداز آینده انزلی در بخش عمرانی و توسعه شهری وقتی کمترین بودجه ها در بزرگترین بندر ایران پرداخت میشه و راه توسعه و اتصال راه پیشرفت منطقه آزاد انزلی و شهر انزلی و ایجاد فضاهای تجاری و آزاد کردن زمین های ساحلی یا کنار جاده ای یا زمین های موجود و خالی از سکنه از جفرود تا رودپشت برای سرمایه گذاران برای ساخت شرکت ها و هتل سازی ها و ایجاد فضاهای جذب توریست و سایر مسافران و سرمایه گذاران بزرگترن در سطح کلان به کجا خواهد رسید .. نگاه به پیشرفت استان مازندران در حالی که فقط از هتل سازی ها و شرکت های بزرگ سود میبرن در حالی که ما از منطقه آزاد و بندر سود میبریم ولی علنا پیشرفت و سودش را در انزلی حومه نمیبینیم باعث نگرانی و ناراحتی ما مردم انزلیست

امیرنوری عزیز با سلام :
« اگر در خصوص بعضی از اسامی و کلمات بیان شده توسط شما عزیزان توضیح می دهم جهت اطلاع بیشتر همشهریان است و پیشاپیش عذرخواهی می کنم . شما فرمودید انزلی بزرگترین بندر ایران که احتمالاً منظورتان شمال ایران است » مسلماً آن چیزی که شما برای توسعه یادآوری کرده اید کاملاً صحیح و قابل اجراست و در چشم انداز توسعه شهرستان وجود دارد . اما توسعه باید همه جانبه و پایدار باشد و این امکان ندارد مگر اینکه زیرساختهای آن تامین گردد که برای ایجاد آن تاکنون قدمهای بسیار مهمی برداشته شده است که در پاسخهای قبلی گفته شد . اما محض یادآوری عرض می کنم ، منطقه آزاد ، توسعه بندر ، ساخت بندر جدید کاسپین ، اتصال راه آهن ، ایجاد شبکه فاضلاب بانک جهانی ، ایجاد صنعت کشتی سازی ، تبدیل بندرانزلی به یک شهرستان دانشگاهی ، ایجاد شهرکهای صنعتی جدید و تبدیل بندرانزلی به قطب تجارت شمال کشور و انشاء الله سایر اقدامات مهم درعرصه صید و صیادی ، گردشگری و غیره آیند بسیار درخشانی را نوید می دهد که خیلی منتظر نخواهیم بود انشاء الله .

 • سوال از حسام: 

سلام و خسته نباشید به جناب آقای داودی فرماندار انزلی
میخواستم بدونم شرایط ملوان در لیگ بعد به چه صورت میشود ؟؟
ما امسال میخواستیم آسیایی بشیم ولی الان تیم ملوان در ۱۱ جدول است و فکر نکنم نتیجه های خوبی هم گرفته باشد.
آیا شما پیگیر تیم ملوان در سال آینده هستید ؟؟
آیا در لیگ بعد مالک تیم بر جای خود خواهد ماند یا تیم را رها میکند ؟؟
آقای درودگر در مورد ملوان گفته اند که میخواهند ملوان را آرسنال انگلیس کنند آیا شما در این موردصحبت هایی با مالک ملوان و کادر فنی تیم داشته اید ؟؟؟
این تیم در لیگ بعد به چه صورت به میدان میرود با همین شرایط یا بهتر از قبل ؟؟؟
لطفا پیگیر ملوان باشید که تنها دلخوشی ما انزلیچی ها است

حسام عزیز با سلام :
در پاسخهای قبلی نیز عرض کردم و مجددا ً تاکید می کنم حتماً اتفاقات باشگاه محبوب ملوان را تحت نظر داریم و تلاش می کنیم در فصل آینده شرایط خیلی بهتر از امروز باشد ولی حمایت شما عزیزان بسیار موثر خواهد بود .

 •  درخواست از mehrdad : 

سلام.من دوس دارم یکی از خیابونا یا میدونا به اسمه قایقران ، و یکی به اسمه ملوان باشه…ممنون

مهرداد عزیز سلام :
پیشنهاد بسیار خوبی است ، مطمئن باشید پیگیری خواهم کرد .

 • سوال از milad adati : 

با عرض سلام …
۱-لطفا به وضعیت باشگاه ملوان رسیدگی کنید و با مسوولین باشگاه یه جلسه برگزار کنید .
۲.با گذاشتن دروازه ماهی به شدت مخالفم چون شکل وظاهرش در حد بندرانزلی نیست و اینقدر عقب اومده که شهر رو محدود میکنه .
۳.خواهشـــــــــــا به فکر زیبایی شهر باشید ، میدان شهر افتضاحه به خدا ، با گذاشتن چندتا گلدان، این شد میدان ؟؟؟؟؟
۴.در مورد آسفالت شهر هم که اصلا صحبت نشه بهتره ،خدا قدیمیا رو بیامرزه که هنوز هم آسفالت اولیه ی داخل شهر همونه !
۵.چرا اینفدر میدان هست تو انزلی آخه ؟ از آخر خط تا کارآموزی ۳ تا میدان هست . نمای میدان جهانگانی (رجبی مقدم) که وافعا افتضاحه ، باز هم با گذاشتن چند گلدان و تکه سنگ …
۶.من یک خواهش از شما دارم جناب فرماندار ، به فکر یک پیست دوچرخه سواری باشید لطفا ، ماشالله انزلی دوچرخه سوار زن و مرد زیاد داره ، آسفالت شهر هم که شرایط خوبی نداره برای دوچرخه سواری متاسفانه.
در آخر بازم دوست دارم بگم که به زیبایی شهر دقت کنید ، این وضعیت حق انزلی و مردمش نیست …

میلاد جان سلام :
_در مورد وضعیت ملوان ، دروازه ماهی مفصل توضحیح داده ام انشاء الله که کافی باشد و برای میدان مرکزی شهر ( میدان حضرت امام خمینی( رض ) ) طرح بسیار زیبایی انتخاب شده که بزودی اجرا خواهد شد .
_در رابطه با آسفالت شهر در سال گذشته شهرداری خیلی خوب عمل کرده و این روند امسال هم با قدرت پیش خواهد رفت و میدان شهید رجبی مقدم نیز دارای نماد زیبایی خواهد شد .
_در مورد پیست دوچرخه سواری البته در بخش عمومی در بلوار شهید اخترکاویان پیش بینی شده اما اگر منظورتان به شکل حرفه ای و قهرمانی است ، چشم برنامه ریزی خواهیم کرد .
_در پایان به شما قول می دهم درآینده ای نه چندان دور ، بندرانزلی به اندازه ای زیبا باشد که به آن افتخار بکنید.

 •  درخواست از malavan : 

با سلام خدمت آقای فرماندار لطفا برای فصل بعد ملوان دنبال یک سرمایه گذار بگردید با کسی جز شما در ارتباط نیستیم !
و درباره دزدیدن شهر های انزلی به رشت لطفا پیگیر باشید وگرنه شب میخوابیمو صبح انزلی رشت می شود!!!!!!!!!!

در پاسخ malavan با سلام :
حتماً در فکر ملوان در فصل آینده هستیم . آسوده بخوابید انشاء الله هیچ اتفاق ناگواری نخواهد افتاد تا شرمنده شما عزیزان باشیم. مطمئن باشید در دفاع از تمامیت شهرستان کوشاتر از گذشتگان خواهیم بود .

 • سوال از سیروس زمانی : 

با سلام خدمت فرماندار محترم شهرستان بندر انزلی
چند مورد از مسائل مربوط به دهستان لیجارکی را خدمتتان عرض می کنم:
۱- مدرسه امیر کبیر توسط منطقه آزاد تخریب شده است و قرار شد که مدرسه جدیدی ساخته شود، تقاضا داریم پیگیر این مورد باشید.
۲- هزینه زیادی توسط دولت در اداره پست و مخابرات لیجارکی شده است اما شخصی آمده و ادعای مالکیت زمین اداره پست و مخابرات را دارد، چه باید کرد؟
۳- در لیجارکی یک پدر شهید زمینی را وقف محل کرده است و سازمان فنی و حرفه ای سالنی در آن زمین ساخته، اکنون جوانان لیجارکی از این سالن برای ورزش استفاده می کنند اما این سالن به صورت موقت در اختیار ورزشکاران قرار دارد و این سالن در دست فنی حرفه ای است، تقاضا داریم این سالن را به ورزش اختصاص دهید.
با تشکر از شما
عضو شورای اسلامی دهستان لیجارکی: سیروس زمانی

آقای سیروس زمانی با سلام :
همانطوریکه می دانید جلساتی با حضور ما و سایر عزیزان و مسئولین منطقه آزاد برگزار شد و انشاء الله تا حصول نتیجه نهایی ادامه خواهد داشت .

 • سوال از همشهری : 

جناب فرماندار مشکلات زیادی برای مالک کشتی میرزا کوچک خان از سوی مسئولین به وجود آمده است و خودتان بهتر می دانید که این کشتی ماهانه حدود ۴۰ میلیون تومان هزینه نگهداری دارد اما همکاری لازم برای جابه جایی مسافر و دیگر کارها انجام نمی شود.
آیا این موانع از سوی مسئولین انزلی است یا اینکه از استان؟
لطفن در این مورد توضیح دهید.
در ضمن از اینکه به صورت علنی پاسخگوی مردم شده اید جای تقدیر دارد.

همشهری عزیز سلام :
مالک کشتی میرزاکوچک خان در شهرستان سکونت ندارد و برخی از کارکنان کشتی مواردی از قوانین ومقررات را نادیده گرفته بودند که مالک کشتی برخورد مناسب را انجام داده و اشکالات برطرف شده و هم اینک مشغول فعالیت است و در مکان بسیار خوبی نیز پهلو داده شده ، انشاء الله که با رعایت مقررات امکان همکاری هرچه بیشتر و دائمی فراهم گردد .

 • سوال از M.D : 

با سلام…
سوالی که چند وقته دلم میخواد از مسولین بپرسم
اینه که…. برای نظافت و نظارت بر زیبایی ساحل زیییییییبای شهرمون چه برنامه ای دارن ایشون….؟
با تشکر

پاسخ m.d با سلام :
یکی از فاکتورهای اساسی و مهم زیبایی و نظافت شهر و ساحل آن است . شهرداری برای این موضوع بسیار تاثیرگذار هزینه های زیادی درسال ۹۱ انجام داده و در سال جاری و سالها آتی نیز اقدام خواهد شد و در پاسخهای قبلی نیز عرض کردم .انشاء الله در آینده نزدیک انزلی به یکی از زیباترین شهرهای شمالی کشور تبدیل خواهد شد

 • سوال از کربلایی:

با سلام خدمت دوستان عزیزم در انزلی کلاب
ایده جالبی بود اما به نظر بنده شخص دیگری بود که باید به این سوالات جواب میداد . کاش به جای جناب داوودی جناب خسته بند روی این صندلی می نشست …
بنده جناب داوودی را انسان پاک و شریفی میدانم اما برای جایگاه فرمانداری خیر !!! ایشان خیلی تلاش میکند که کارها به بهترین نحو انجام شود اما مشکل اینجاست که نمیشود که نمیشود …
با آروزی بهترین ها برای همشهریان عزیزم

 

کربلایی عزیز سلام :
ما که متوجه نشدیم خلاصه از ما تعرف کردید یا تکذیب ! اما بهرحال از بیان دیدگاه شما بسیار سپاسگذارم و بنده تمام تلاش خودم را برای توسعه بیشتر شهرستان انجام خواهم داد و معتقدم مسئولین دلسوز در این راه با بنده همکاری خواهند داشت و برای شفاف سازی و ارائه گزارش به مردم عزیز درهر زمان و مکانی در خدمت عزیزان خواهم بود و انشاء الله این ابتکار خوب انزلی کلاب همه مسئولین محترم و سخت کوش را روی صندلی سپید خواهد نشاند .

در پایان از همه کسانیکه سوال خود را صادقانه و با ادبیات خاص خود مطرح کردند، صمیمانه تشکر می کنم . همه شما برایم عزیز هستید انشاءالله توانسته باشم به اطلاعات شما از عملکرد مسئولین در شهرستان افزوده باشم . از سایت محترم انزلی کلاب نیز مجدداً قدردانی می کنم .

والسلام

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

عطا

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

وضعیت ملوان خیلی خرابتر از این حرفها ست، آقای فرماندار نوشدارو پس از مرگ سهراب فایده ای نداره (گول برار )یک فکری برای بیمارستان انزلی بکنید .نسل ما انرلیچی ها داره از بین می ره علتش هم اینکه هیچ خانمی حاضر به دنیا آوردن بچه اش تو این بیمارستان نیست و بدبختانه همه بچه هاشون رو تو رشت بدنیا می آرن و تو شناسنامه محل تولد رشت نوشته می شه واقعا باعث ننگ ما انزلیچی هاست.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۵۷:

میدونم ، متاسفانه همین بلا سر خودم اومده :-((
متولد رشت ، صادره از انزلی

a.n.z

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

از پاسخگویی فرماندار گرامی سپاسگذاریم ، امیدوارم در عمل نیز این سخنان به ما اثبات گردد :inlove:

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

جناب آقای فرماندار با تشکر مجدد از شما به خاطر حضور در صندلی سپید و پاسخگویی به مردم که امید رو در دل همه ما برای آینده شهر بندر انزلی و شهرستان انزلی زنده کرد دورادور به شما خسته نباشید و خدا قوت میگویم و انشاا… شاهد هر روز شاهد اخبار خوش و اقدامات ارزنده آن ارگان محترم باشیم.
ضمنا لازم میدونم پیشنهاد خودم رو کمی بیشتر توضیح بدم، من معتقدم اگر نیمی از یک درصد بودجه ارگانهای دولتی که طبق قانون میتواند به ورزش آن ارگان اختصاص پیدا کند به شورای عالی ورزش شهرستان اختصاص پیدا کند بسیار حرفه ای تر میتوان در سایر رشته ها سرمایه گذاری کرد و معتقدم شورا میتواند از این بودجه برای ورزش شهرستان تصمیم گیری بهتر و عملکرد بهتری داشته باشد.
انشاا… در این خصوص برای تحقق فرمایش حضرت آقا اقدامات مردمی هم صورت خواهد پذیرفت تا شهرستان انزلی به پایگاه قهرمانی ورزش ایران تبدیل شود. با تشکر از حسن توجه جنابعالی و با امید به حمایت شما از جوانان ساعی و زحمتکش و دلسوز شهرستان و کشور.

پاسخ

صبا

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

اگه می دونستم اینقدر خوب جواب میدن منم یه سوال میپرسیدم.
ایشون میگن انزلی زیبا میشه بر چه اساسیه؟ زیبایی شهر برای ما خیلی مهمه ولی ما اقدامی برای زیباسازی نمی بینیم.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۶ام, ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷:

یکی از مشکلات کشور ما اینه که مسوولان خیلی خوب بلدن چطوری رگ خواب جامعه رو در دست بگیرن ، فرماندار هم فن بیان خوبی داره ، البته فکر میکنم از بچه ای بالا کمک گرفته بودن ;-) :-D

همشهری

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

ممنون از پاسخ شما.
عده ای از استان مازندران تلاش می کردند این کشتی را از انزلی به مازندران ببرند اما مالک آن زیر بار نرفت.

پاسخ

carisma

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام مجدد و تشکر مجدد از فرماندار محترم ، امیدوارم با این سوال و جواب ها سبب پیشرفت انزلی شویم ، امیدوارم دوستان کلاب ترتیبی دهند تا فرماندار محترم گزارشی از عملکرد های مثبت خود دهد تا نکات مثبت ایشان نادیده گرفته نشود به طور مثال به صورت اتفاقی روزی ایشان را در مسجد قائمیه مشاهده نمودم در حالی که گزارش های خوبی از عملکردشان می دادند
هر آنقدر که انتقادهای ما به ایشان جدی است نقاط مثبت و شخصیت ارزشی ایشان نیز غیر قابل انکار است.

پاسخ

a.n.z

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

شواهد نشان می‌دهد که بر التهابات ناشی از تغییر در تقسیمات کشوری آن هم در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها پایانی نیست. هر چند در مورد شهر تهران و چگونگی برگزاری انتخابات شورای آن و جایگاه ری در این انتخابات تصمیماتی در تعامل و تقابل بین مجلس و استانداری تهران گرفته شد و پرونده این مساله چندان به اختلاف و درگیری بین مردم کشیده نشد، ولی گویا در مناطقی که فاصله زیادی با پایتخت دارند این گونه نیست.
تغییر در تقسیمات کشوری از پیش از نوروز ۹۲، سبب چالش‌ها و بداخلاقی‌هایی در مناطقی از کشور و بین مسئولین شده است. قتل یک شهروند در درگیری در استان خراسان شمالی و دعوای بین یک نماینده مجلس و استاندار این استان، سرآغازی بر موجی از تغییرات در تقسیمات کشوری بوده است که هر یک مخالفان و موافقان خاص خود را داشته است.
تصاویر و اخبار منتشره از سفرهای استانی اخیر دولت حاکی است که در این سفرها، مردم درخواست‌ها و مخالفت‌هایی با چنین تغییراتی داشته‌اند.
چنین تغییراتی به دلیل ایجاد فرصت‌های سیاسی و اقتصادی و نیز تاثیر بر کیفیت زندگی مردم همواره سبب چالش بین اهالی مناطق مجاور شده است و گاه به درگیری بین مردم و احیانا با نیروهای حافظ امنیت مردم شده است.
در حالی که تابناک پیش از این نیز نسبت به اجرای تصمیمات شتابزده در حوزه تقسیمات کشوری هشدار داده بود، اخبار و تصاویر رسیده به تابناک حاکی از این است که به طور مشخص در مورد شهرستان بستک در استان هرمزگان، سیر حوادث در جهت مناسبی نیست.
چندی پیش مردم مرکز بخش کوخرد استان هرمزگان، با اعتراض و تجمع در جلو فرمانداری، خواهان توقف اجرای مصوبه ای شده بودند که یک روستا را به این مرکز بخش الحاق می کرد. به دنبال انعکاس رسانه ای این تجمع، مسئولین قول داده‌اند که فعلا اجرای این مصوبه متوقف شود. اما گویا مسئولین با معرفی بخشدار و آماده نمودن محل احداث شهرداری برای شهر مورد مناقشه، باز هم باعث اعتراضاتی شده‌اند.
این بار مردم دو روستا و نیروی انتظامی با هم درگیر شده و بنا به ادعای منابع محلی متاسفانه چند دستگاه موتور و مغازه به آتش کشیده شد و تعدادی از اهالی و نیروی انتظامی هم مجروح شدند، چند دستگاه خودرو هم به شدت آسیب دیده و تنشها کماکان ادامه دارد و ازدحام مردم، ارتباط جاده ای دو شهرستان بستک و بندرلنگه را قطع نموده است.
صرف نظر از این که چه طرفی در این ماجرا محق است و یا این که احیانا چه کسانی از احساسات مردم در جهت منافع خود بهره‌برداری سوء می‌کنند، جای این سوال باقی است که چرا ساز و کارهای قانونی تغییر در تقسیمات کشوری اجرایی نمی‌شود و یا اگر اجرایی شده است، برای مردم توضیح داده نمی‌شود تا اتفاقاتی از این دست تکرار نشود؟
فصل انتخابات، آن قدر کار و مسئولیت برای مقامات وزارت کشور و مسئولین محلی و انتظامی دارد که چنین مسائلی در مناطق مرزی کشور پیش نیاید. بدتر آن است که چنین وقایعی به ابزاری برای تاثیرگذاری بر تصمیمات سیاسی مردم تبدیل شود.
منبع:تابناک

پاسخ

مژگان

mojshekan

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

دوستان بنده تمایل دارم با مراجعه به فرمانداری میزان توسعه و پیشرفت شهرستان را با عدد و رقم مشاهده کنم! باشد که رستگار شوم!
ممنون از آقای فرماندار برای این پاسخی که به من دادن…

پاسخ