DSC_0009

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، حدود دو هفته پیش تصویر قایقی در کنار خیابان و پارچه نوشته ای با عنوان «چو دریا را دیدیم، قایقی ساختیم» را منتشر کردیم که اهالی محله نامجو با کنایه به مسئولین از آبگرفتگی این منطقه انتقاد کرده بودند، اما بعد از یک روز متوجه شدیم این انتقاد خاص را هنرمند دوست داشتنی بندرانزلی آقای حسن خوشدل برای مسئولین ترتیب داده است.

امروز (یکشنبه) بعد از حدود دو هفته هیچ تحولی در این منطقه صورت نگرفته است و همین امر باعث شد تا سراغ رضا پور شعبان شهردار بندرانزلی برویم و پاسخ او را در این رابطه جویا شویم.

پور شعبان با بیان اینکه از مشکلات این منطقه آگاهی کامل دارم، اظهار کرد: همان روز اول انتقاد آقای خوشدل را در انزلی کلاب دیدم اما با خود گفتم تا زمانی که کاری برای آنجا انجام ندهم پاسخی نخواهم داد، اما امروز که پیگیر این مسئله شده اید باید بگویم درست است که آن منطقه در محدوده شهری قرار دارد اما آسفالت آن مسیر مربوط به شهرداری نمی شود و اداره راه  آن پروژه را در دست دارد که اقداماتی نیز توسط آنها صورت گرفته است.

شهردار انزلی با اشاره به اینکه از دروازه ماهی به آنطرف مربوط به اداره راه می شود، افزود: اداره راه برای آسفالت آن مسیر کار زیرسازی را انجام داده است و به همین دلیل شاهد این شرایط هستیم، اما ما نیز در حال پیگیری این موضوع هستیم و کارهای نقشه کشی آن را در دستور کار داریم و بعد از مساعد شدن هوا یک برآورد هزینه خواهیم داشت تا با همکاری اداره راه که تامل خوبی با ما دارد مشکل این منطقه را حل کنیم.

پور شعبان با بیان اینکه برای شنیدن انتقادات مردم گوش شنوا دارم، خاطر نشان کرد: من از انتقادات مردم ناراحت نمی شوم و انتقادات آنها را چراغ راه خود می دانم، این حق مردم است که به صورت محترمانه حقوق خود را مطالبه کنند، من انتقادات را می شنوم و سعی می کنم وعده پوچ ندهم، در دیداری که با اهالی کلویر دو داشتم وعده هایی دادم که اکنون برنامه ریزی های آن را انجام داده ام، یک تیم کارشناسی برای این منطقه تشکیل شده است و برای راه اندازی کتابخانه و کافی نت به همراه آقای اخوان رییس کتابخانه های عمومی از مکان در نظر گرفته شده بازدید خواهیم داشت و به زودی وعده هایمان محقق خواهند شد.

از همین تریبون نیز به هنرمند شهرمان آقای حسن خوشدل و اهالی شریف این منطقه قول می دهم که اقدامات لازم برای رفع این مشکل را در دستور کار خواهم داشت تا بیش از این بابت این آبگرفتگی ها اذیت نشوند.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۴ آبان ۱۳۹۳

از دروازه ماهی به آنطرف تحت وطایف اداره راه است.!!!
خاک بر سر انزلی شد رفت.!!!!!!
قبلا تابلوی انزلی نزدیک فروشگاه خاطره بود،حالا شده دروازه ماهی.!!!!!!!!
خدا شما را نفرین کنه.انشالله.

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۱۰:

چند وقت دیگه میارن تابلورو میذارن سر بی بی حوریه و دهکده هم میشه مال رشت :-D

milad

۴ آبان ۱۳۹۳

توی این سالهایی که من یادمه هیچ وقت انزلی شهردار به این خوبی نداشت.

پاسخ

یاشا

۴ آبان ۱۳۹۳

همه شهرها در تلاش و تکاپو واسه توسعه و کلان شهر شدنند اما بندر انزلی روز به روز در حال تحلیل رفتن و درجا زدن و پسرفته !!!
واقعاجای تاسف داره !
با احداث اون دروازه ماهی مسخره و زشت که هیچ خلاقیتو زیبایی واسه این سازه پر هزینه وجود نداره عملا محدوده بندر انزلی کوچیک کردن ……
اه…اه…اه… :teeth:

پاسخ

احمدجعفری......فرزندشهید

۴ آبان ۱۳۹۳

خدا عاقبت ما را بخیرکند….السلام علیک یا اعبدالله

پاسخ

امیرحسین محمدی

۴ آبان ۱۳۹۳

با سلام خدمت آقای شهردار. امیدوارم که این پیام را بخوانند. من یک گلایه بزرگ از سازمان تاکسی رانی و به خصوص رانندگان محترم تاکسی ها دارم. مطمین هستم که این فقط گلایه و دغدغه من نیست و مردم دیگر نیز شاکی هستند.چرا برخی رانندگان تاکسی تا مسیر کلیور یا آرایشگاه سید نمی آیند؟ امروز ساعت ۲:۱۵ از مدرسه تعطیل شدیم. فقط ۱ ساعت در زیر باران منتظر تاکسی ماندیم. ۱۰ تا تاکسی خالی رد شد هیچ کدام نگه نداشتن.واقعا میخوام بدونن چرا؟ آقایونی که شغل تاکسی رانی رو انتخاب کردن وظیفشون هست که مسافر رو تا هرجای سطح شهر برسونن.حتی اگه شده یک نفر رو از دهکده ساحلی سوار کنن وظیفشون هست تا کلیور ۲ برسونن. چون در قبال رسوندن پولشو میگیرن.واقعا نمیتونن کار کنن چرا تاکسی رانی رو انتخاب کردن؟همین امروز ۱ ساعت جلوی کارآموزی منتظر تاکسی شدم هیشکی نگه نداشت. شخصی سوار شدم تا کلیور اومدم. اون موقع حاضر بودم ۵ هزار تومن بودم تا برسم خونه.واقعا باید به این موضوع رسیدگی بشه.اگه واقعا نمیتونن یه یا علی بگن این کار رو بذارن کار. در قسمت برچسبی که نرخ کرایه ها در آن زده شده مسیر آخر از سمت غرب تا بشمن هست. تاکسی ها تا چهارطبقه کلی با زور افترا به آدم میزنن. این یه مشکل مهم در شهر ما هست که باید رسیدگی بشه. به سازمان تاکسی رانی که اطلاع میدیم میگن پی گیری می کنیم. کو پس… امیدوارم شهردار محترم شهر ما به این موضوع رسیدگی کنند.

پاسخ

جوون این شهر

۴ آبان ۱۳۹۳

ممنون از شهردار محترم برای پاسخ گویی
اما اون وقت که داشتیم پر پر میزدیم که نباید این دروازه کوسه در این مکان ساخته بشه به خاطر همین بود که الان نیاد شهردار شهر بگه : از دروازه ماهی به آنطرف مربوط به اداره راه می شود.
دو فردای دیگه هم از دروازه ماهی به آنطرف مربوط به منطقه آزاد است
یک هفته ی دیگر هم مربوط به کلان شهر همسایه
افسوس واسه اعضای شورای شهر وقت که این طرح رو که یک خیانت بزرگ به مردم انزلیه تصویب و اجرا کردن . مردم انزلی هیچ وقت این خیانت رو نمی بخشن آقایان وخانومی که …
افسوس برای مردمم . افسوس برای شهرم . صد افسوس به خاطر بی کفایتی بعضی از مسئولینی که بدجور به صندلی های گرم چندین ساله عادت کردن

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ آبان ۵ام, ۱۳۹۳ ۰۰:۱۷:

واقعا وقتی ما می گفتیم این مبلغ را صرف کارهای ضروری تری کنید آقایان می گفتند این یک هدیه است و ما هزینه ای پرداخت نمی کنیم اکنون کجا هستند؟!! تا کی شهر ما باید چوب ندانم کاریهای بعضیها را بخورد؟ از دو حال خارج نیست یا هالو و بی عرضه بودند یا آگاه و خیانتکار.بهر حال باید وضعیت طوری باشد که هر مسئولی مجبور به پاسخگویی در خصوص نتایج و عواقب اقدامات خود باشد.اگر بنا باشد هر کسی در برهه ای از زمان مسئولیتی که گاها حقش هم نیست تصاحب کند و به تبع آن کارهای نسنجیده یا خدای ناکرده مغرضانه ای انجام دهد و برود چیزی برای شهر ما باقی نخواهد ماند.به دوستان مسئول در استان و شهرستان توصیه میکنم کاری انجام دهند که موجب رضایت خدا و خلق خدا باشد.متاسفانه در این سالها به نحوی رفتار شده که موجب سلب اعتماد گردیده است و این اصلا علامت خوبی نیست. مسئولان عزیز بیایید با پندار و گفتار و کردار نیک و رعایت انصاف و عدالت همه آحاد مردم استان زیبایمان را همچون اعضای یک خانواده با هم متحد کنیم که راز پیشرفت و توسعه همه جانبه استان در همدلی و برادری است.نه تفرقه و براه انداختن جنگ حیدر نعمتی و یا بقولی دعوای ده پایین با ده بالا.

۴ آبان ۱۳۹۳

آقای شهردار شما سیاستمدار خوبی هستید،به طوری که سعی میکنید خودتان را با مردم نشان دهید و به آنها القا کنید که آنها هم در شهر نقش دارند!اما واقعیت این نیست…
نه شما و نه این مردم در این شهر نقشی ندارند.شما هم مثل کسانی هستید که شما را بر سر این پست گمشاته اند

پاسخ

جوون این شهر پاسخ در تاريخ آبان ۵ام, ۱۳۹۳ ۰۰:۴۵:

مردم انزلی سالهاست گوششان از حرف ها و قول ها و پل کابلی ها پر است . این شهر فقط عمل میخواهد .
به حرفت عمل کن تا مردم با تو باشند

سارنگ پاسخ در تاريخ آبان ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۰۴:

:yes: :yes:

I MAN

۴ آبان ۱۳۹۳

دوستان اون حالا خوبه مسولین تشریف بیارن یک روز بارانی،کوچه مختار جنب بازار پردیس،به علت آبگرفتگی غیرقابل عبور و مرور میباشد

پاسخ

جلال مرادی

۴ آبان ۱۳۹۳

از انزلی فقط خاطره ای باقی مونده

پاسخ

مهیار لایت

۴ آبان ۱۳۹۳

یکی از دوستان حرف قشنگی زد.از چند وقت دیگه انزلی میشه تا بی بی حوریه.احتمالا سر در دهکده هم میزنن دهکده ساحلی منطقه آزاد.روز به روز انزلی کوچیک و کوچیک تر میشه با این مسئولینی که ما داریم

پاسخ