IMG_3817

بازیکنان تیم ملوان که حدود یک هفته است سرمربی جدید دارند از شباهت سرمربی جدیدشان با سرمربی فصل قبلشان می‌ گوید.

سعید یوسف‎زاده در گفت‌وگو با “ورزش سه” گفت: بازی فردا با تیم صنعت ساری بازی سختی خواهد بود و همیشه بازی مقابل تیم های دسته پایین تر سخت است و ما این بازی را صددرصد جدی گرفته ایم. فکر می‌کنم خیلی وقت است که مقابل تیمی از استان مازندران بازی نکرده ایم و بازی فردا می‌ تواند به نوعی داربی شمال کشور است و جذابیت خاصی دارد.وی در مورد سرمربی جدید ملوان بیان کرد: با تغییر مربی خیلی شوک مثبتی به تیم وارد شد و آقای مسیلوویچ بسیار مربی با دانشی است و د راین یک هفته چیزهای زیادی از او یاد گرفتم و او واقعا کارش را بلد است و از نظر کاری تقریبا نزدیک به اسکوچیچ، سرمربی فصل قبلمان است.

وی افزود: من کاری به مصاحبه های بقیه بازیکنان ندارم و به نظر من آقای ایراندوست زحمت زیادی برای تیم کشید و از ایشان تشکر می‌ کنم ولی تیم ما به همچنین شوکی احتیاج داشت و تغییر سرمربی سودمند بود.

یوسف‎زاده در پایان اظهار داشت: ملوان همیشه در جام حذفی مدعی بوده و این بار هم سعی می‌ کنیم تا مراحل پایانی بالا بیاییم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا اسدی

۲۴ مهر ۱۳۹۳

یه موردی در مصاحبه های قبل از بازی مد شده همه هم همینطور حرف میزنند که از تیم مقابل حتی اگر در دسته سه هم باشد الکی تعریف کنند که اگر مقابلش نتیجه دلخواه حاصل نشد بگویند ما که گفته بودیم اونها قوی هستند … واقع بین باشید و محکم بگویید ما حتما میبریم بزارین دل ما هم قرص و محکم باشه

پاسخ