یوسفی: در آزادی یک امتیاز کافی است

  • 4 سال پیش
  • بدون ديدگاه

IMG_2108

به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب،به نقل از “ورزش سه”، یوسفی در مورد شرایط خودش گفت: هفته قبل ۱۵ دقیقه بازی کردم و در این هفته هم با تیم تمرین کردم شرایط خوبی دارم و مشکلی برای بازی فردا و جود ندارد.

او در مورد انگیزه اش مقابل استقلال ادامه داد: ناخودآگاه تیم ها مقابل استقلال و پرسپولیس انگیزه دوچندان دارند اما چون من سال ها در استقلال بازی کردم و این بازی برایم از حساسیت خاصی برخوردار نیست. اکنون پیراهن ملوان را می‌ پوشم و تمام تلاشم را برای موفقیت تیم می‌ کنم.

بازیکن ملوان در این باره ادامه داد: بازی کردن جلوی استقلال شاید برایم سخت باشد اما فتوبال همین است دیگر. امیدوارم بتوانم به تیمم کمک کنم.

وقتی از یوسفی سوال شد اگر گل بزند شادی می‌ کند یا خیر پاسخ داد: اگر گل بزنم هیچ عکس العمل خاصی نشان نمی‌ دهم. من فکر این نیستم که بتوانم گل بزنم، گل زدن یکی از راه های کمک کردن به تیم است.

او در مورد شرایط استقلال و مقایسه با تیم خودشان ادامه داد: شرایط هر دو تیم به شکلی است که به سه امتیاز نیاز دارند ولی اگر مادر آزادی و مقابل استقلال یک امتیاز بگیریم هم برایمان خوب است. یک امتیاز بیشتر به درد ما می‌ خورد تا استقلال شرایط جدول خیلی عجیب و غریب است تیم ما انتهای جدول قرار دارد و مربی ما به همان اندازه استرس دارد که سرمربی تیم دوم جدول یعنی قلعه‌نویی دارد چون آنها هم سه باخت پشت سر هم آورده اند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *