yosefi

محسن یوسفی هافبک نفوذی ملوان با وجود زدن دو گل شاهد باخت تیمش مقابل نفت مسحد سلیمان بود.انزلی چی ها با این باخت همچنان در انتهای جدول باقی ماندند.

یوسفی در مورد این دیدار گفت: بعد از اخراج بازیکن حریف در دقیقه ۱۰ ما صاحب موقعیت های زیادی شدیم.تا دیروز فکر می کردم مقصر باخت ها کسان دیگری بودند ولی دیروز واقعا مقصر بودیم.همه جوره شرایط مهیا بود بچه های خیلی دویدند.فقط ۸و۷ کرنر زدیم و موقعیت های ۱۰۰ درصد گل داشتیم.آن ها یک ضد حمله می کردند توپ صاف می آمد و وارد دروازه می شد.شرایط بد روحی روانی و دلایل دیگر هم روی این مسئله تاثیر داشت.در این بازی چند تک به تک نزدیم.روی گل دوم نفت هم داور یک خطای بی مورد برایشان گرفت.گل های دریافتی ما روی ضد حمله ها بود.

او در مورد دو گلی که به ثمر رساند ادامه داد: نمی توانم از گل هایی که زدم لذت ببرم چون همراه با امتیاز نشد.حتی اگر یک مساوی هم می گرفتیم خوب می شد و کاش که من گل نمی زدم اما تیمم می برد.باور کردن این باخت سخت است.

وقتی از این بازیکن سوال شد بعد از زدن گل به میسیلوویچ چه گفت پاسخ داد: اتفاقا میسیلوویچ هیچ نقشی در این باخت نداشت.شاید تند خویی یکی از خصوصیاتش باشد اما با ما خوب کار کرده.من چیز خاصی به او نگفتم و فقط به داوری اعتراض داشتم که او دلداریم داد و گفت اشکال ندارد برو برای گل بعدی!
یوسفی در پایان در مورد شایعه اخراج مربی شان از ملوان افزود: به نظر من او کار خودش را خوب انجام داده.شرایط تیم ما از لحاظ روحی و روانی خوب نیست.دیروز باید هر طور می شد نتیجه را حفظ می کردیم.سرمربی واقعا در این باخت تاثیری نداشت.یکسری حرف ها در مورد رفتن او شنیده .می شود ولی صحتش را نمی دانم.از هواداران که باز هم شرمنده آن ها شدیم معذرت می خواهم.

منبع:ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

حسام

۳۰ آبان ۱۳۹۳

تو کارتو خوب انجام دادی .. اقای یوسفی.. کاش همه مثل شما در تیم بازی میکردند :-(( :rain:

پاسخ

علی نوروزی

علی نوروزی

۳۰ آبان ۱۳۹۳

تنها آبای تیم

پاسخ