hedayati

وقتی همه دست به دست هم کمر به قتل ملوان بسته ایم !!!

آن روزهای شور و شعف ابتدای فصل را چه شد که امروز به اینجا رسیده ایم ؟ چه شد که هوادار در مقابل پیشکسوت، پیشکسوت در مقابل پیشکسوت، مربی و مدیر به جان هم و هوادار به جان هوادار افتاده است ؟ کجای کار را غلط رفته ایم ؟

متاسفانه روز به روز از مکتب ملوان دور میشویم و در این دور شدن افراطی هیچ پی ریزی و فنداسیونی برای نو سازی ساختار ملوان مشاهده نمیشود. شب گذشته شاهد بودیم که باشگاه پرطرفدار و ریشه دار تراکتور سازی تبریز بعلت نبود امکان صعود در جام باشگاههای آسیا به گفته گزارشگر بازی دیدارش با استقبال ۲۰۰ نفری در تبریز مواجه گردید، در حالی که با وجود وضعیت بد ملوان در نیم فصل دوم لیگ برتر و نبود انگیزه و امید نزد هواداران ملوان، تعداد زیادی از هواداران ملوان خود را به استادیوم آزادی رساندند، آیا حق هواداران ملوان و مردم انزلی این است ؟

DSC_0475

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

بسیار ناراحت کننده است ، اگر امکان دارد یک مصاحبه با آقای دولابی یا آقای درودگر بگذارید ببینیم حرف حسابشان چیست

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۲ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۲۴:

تصمیم داشتیم آقای درودگر رو دعوت کنیم تا روی صندلی سپید بشینن و پاسخگوی مردم باشن، اما با شرایطی که به وجود اومده مصاحبه کردن فقط باعث تشدید درگیریها می شه و تصمیم گرفتیم فعلا مصاحبه ای نداشته باشیم، اما مطمئن باشید در عمل پیگیر مسائل هستیم و بی تفاوت نسبت به مشکلات نخواهیم بود.

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۲ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۳۹:

ممنون

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

واقعا حق مردم انزلی و همه هواداران ملوان این نیست.

پاسخ

عرفان نوروزی

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

دعواهای بچه گانه آقایان خجالت آوره

پاسخ