82026239-70635059[1]

با پرداخت بخشی از مبلغ قرارداد بازیکنان ملوان بندرانزلی توسط باشگاه، رئیس هیات فوتبال گیلان نیز وعده پرداخت پاداش ۲۰۰ میلیون ریالی به باشگاه در صورت پیروزی این تیم برابر سرخپوشان پایتخت را داد.
باشگاه ملوان بندرانزلی عصر دیروز (پنجشنبه) بمنظور تقویت روحیه بازیکنان این تیم، اقدام به پرداخت بخشی از قرارداد آنها کرد.
از سوی دیگر رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان نیز تاکید کرد که درصورت پیروزی این تیم مقابل پرسپولیس تهران در بازی فردا (شنبه) ، پاداش ویژه ای از سوی باشگاه برای بازیکنان درنظر گرفته می شود.
این درحالیست که شامگاه گذشته نیز قربانعلی الماسخاله رئیس هیات فوتبال استان گیلان در جریان برگزاری هشتمین همایش گرامیداشت یاد و خاطره سیروس قایقران در جمع حاضران، وعده پرداخت پاداش ۲۰۰میلیون ریالی به باشگاه ملوان در صورت پیروزی مقابل تیم پرسپولیس را داد.
ملوان بندرانزلی درحالی به مصاف تیم پرسپولیس تهران می رود که از ۲۴ بازی انجام شده در لیگ پانزدهم، تنها موفق به کسب ۲۳ امتیاز شده و در رده سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.
پرسپولیس تهران نیز با همین تعداد بازی و با کسب ۴۲ امتیاز ، جایگاه سوم جدول رده بندی را از آن خود کرده است.
ملوانان درصورت پیروزی در این دیدار و باخت فولاد خوزستان درمقابل سیاه جامگان، دوپله درجدول رده بندی صعود خواهد کرد.
پرسپولیس تهران سوشا مکانی و علی علیپور را به دلیل محرومیت دراختیار ندارد و ملوان بندرانزلی نیز امیدوار است با آماده کردن پژمان نوری، با تمام بازیکنان خود درمقابل این تیم تهرانی صف آرایی کند.
منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مریم2

مریم2

۲۰ فروردین ۱۳۹۵

وای چقدر زیاد! تزریق اینهمه پول به باشگاه خدا نکرده باعث اختلاف نشه یه وقت…

پاسخ