82062936-70702552[1]

 

عضو تیم ملی فوتبال ساحلی با اشاره به اینکه عدم تحقق وعده ها بازیکنان ملی پوش را خسته کرده گفت: فقط به عشق مردم کشورمان در تیم ملی بازی می کنیم و دیگر هیچ انتظاری از مسئولان نداریم.
فرید بلوک باشی عصر پنجشنبه در حاشیه برگزاری تمرین تیم فوتبال ساحلی قوی سپید انزلی در خصوص دعوت دوباره اش به تیم ملی اظهار کرد: تنها حسی که از این دعوت دارم، حس خستگی است.
وی با بیان اینکه باوجود کسب مقامهای مختلف بین المللی خبری از تحقق وعده های پاداش مسئولان نیست، افزود: ما برای تیم ملی جانمان را می گذاریم اما به به گفتن مسئولان، تنها پاداشی است که دریافت می کنیم.
بلوک باشی حضور بازیکنان برزیلی در تیم فوتبال قوی سپید انزلی و سایر تیمهای کشور را ناشی از توانمندی فنی و تکنیکی بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی در مسابقات دانست و خاطرنشان کرد: پیروزی در مقابل روسیه و برزیل ، قهرمانی درجام بین قاره ای و قهرمانی درجام ملتهای آسیا، حاکی ازتوانایی بالای بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی است.
بلوک باشی به بازیهای پیش رو مقابل ایتالیا و ویتنام اشاره و اظهار کرد: درتمام بازیهایی که با ایتالیا داشتیم تنها یک بار درجام جهانی درکشور ایتالیا و آن هم از روی ضربات پنالتی، بازی را واگذار کردیم.
وی با تشکر از هواداران که بدون توقع، حامی تیم فوتبال ساحلی در همه سطوح شهرستانی،استانی و ملی هستند خاطرنشان کرد: باز هم ایتالیا را شکست داده و با دست پر به خانه برمی گردیم.
بلوک باشی با بیان اینکه براساس تایید رییس سازمان جهانی فوتبال ساحلی، بندرانزلی شهری با پتانسیل های بالا است تصریح کرد: تکمیل و تجهیز استادیوم با کمک منطقه آزاد انزلی و آماده سازی آن برای میزبانی رقابتهای بین المللی فوتبال ساحلی دربندرانزلی امکان پذیر بوده و تنها نیاز به همت مسئولان دارد.
با دعوت ۱۳ بازیکن از سوی حسین میرشمسی سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی، اردوی آماده سازی سه روزه این تیم از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ماه در در استان بوشهر برگزار می شود.
این اردو با هدف آماده سازی برای دو دیدار تیم ملی فوتبال ساحلی ایران مقابل تیم های ملی فوتبال ساحلی ایتالیا در این کشور و همچنین آماده سازی برای رقابت های ساحلی قهرمانی آسیا در ویتنام برگزار می شود.
سید پیمان حسینی، محمد احمد زاده، مسلم مسیگر، امیرحسین اکبری، مصطفی کیانی، علی نادری، حمیدرضا دهقانی، محمدعلی مختاری، حمید بهزادپور، سیدعلی ناظم، حسن عبدالهی، فرید بلوکباشی و محمد مرادی ، بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *