به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، پس از چند روز بارندگی شدید در بندرانزلی مطلع شدیم پناهگاه حیوانات خیابانی انزلی واقع در توبه گوده دچار آب گرفتگی شدید شده است و حیوانات ساکن در این مکان به وضعیت اسفناکی گرفتار شده اند.

بعد از اخبار منتشر شده در رابطه با وضعیت بحرانی این محل دادستان جدید بندرانزلی از مسئولین مربوطه درخواست کرد در اسرع وقت به این حیوانات رسیدگی نمایند که در همین راستا امشب شهردار بندرانزلی پس از بازدید از این سایت اعلام کرد: دستور حمل و پخش مخلوط برای خشک کردن بخشی از محوطه صادر شده است.

وی افزود: شب گذشته نیز آتش نشانی شهرستان اقدام به تخلیه آب جمع شده در مکان مذکور نمود که به دلیل آب گرفتگی تمام زمینهای اطراف، موفق به انجام آن نشد.

گفتنی است این مکان به صورت کاملا خصوصی و توسط ۴۰ نفر از حامیان حیوانات اداره می شود که ماهانه ۴۰۰ هزار تومان نیز اجاره بها این پناهگاه می باشد و دامپزشک مجموعه نیز به صورت رایگان امور لازم حیوانات را انجام می دهد.

در پناهگاه حیوانات بندرانزلی حدود ۶۰ قلاده سگ نگهداری می شود که شب گذشته و پس از شرایط نامناسب حیوانات؛ انجمن حمایت از حیوانات شهرستان لاهیجان اقدام به انتقال توله های این پناهگاه به لاهیجان نمود.
dscn8887 dscn8888 dscn8889 dscn8890 dscn8892 dscn8893 dscn8894 dscn8895 dscn8896 dscn8897 dscn8917

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *