sardar_vahidii

به گزارش انزلی کلاب؛ جلسه شورای اداری شهرستان بندر انزلی با حضور سردار وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شد و در ادامه متن مصاحبه ایشان را مطالعه خواهید نمود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در ابتدا به اهمیت خاورمیانه در جهان اشاره کرد و گفت: ایران در مجموعه خاورمیانه و آسیا صاحب پیامهای جدیدی است و امروز خاورمیانه به عنوان قلب جهان توسط سلطه جهانی دچار بحرانهای فراوانی می باشد.

ایشان در ادامه گفت: باید باور داشته باشیم که می توانیم حماسه ساز شویم و چقدر مهم است که رهبر ما شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی را انتخاب کردند و از مردم و مسئولین می خواهیم که حماسه ساز شوند زیرا کشور توان ایجاد حماسه را دارد.

سردار وحیدی در ادامه به ظرفیتهای بالای شهرستان انزلی اشاره کرد و گفت: بندر انزلی پر باران ترین شهر ایران است و هیچ جایی در ایران بالاتر از آن نیست و این ظرفیت آبی یک رحمت الهی برای این شهر محسوب می شود.

وی افزود: تالاب بین المللی انزلی در نوع خود بی نظیر است و از نمونه های بارز در جهان به حساب می آید و یکی از ظرفیتهای اقتصادی ارزشمند برای این شهرستان است.

ایشان با اشاره به ظرفیتهای دیگر این شهرستان گفت: حماسه شما این است که این ظرفیتها را فعال کنید، نباید فقط مدیر هزینه باشید و باید مدیریت در آمد نیز داشته باشید، هیچکس بهتر از شما نمی تواند ظرفیتهای این شهرستان را بشناسد و از آنجایی که در دولت نهم و دهم سعی شده اختیارات به دست استانها و شهرستانها داده شود، شما می توانید از این ظرفیتهای کم نظیر و بی نظیر بهره مند شوید.

ایشان در پایان خطاب به مسئولین شهرستان بندر انزلی گفت: این حماسه با ابتکارات اتفاق می افتد و باید به شدت پیگیری شود، نباید منتظر باشید منابع را از مرجعی بدهند تا کاری را انجام دهید، به عنوان مثال ساخت کنارگذر انزلی سالهاست طول کشیده است، نباید منتظر آمدن منابع باشید و باید پیگیرانه و مجدانه به دنبال انجام کارها و تامین منابع باشید تا کار را به نتیجه برسانید.

ایشان در ادامه افزود: نظام ما نظام شنوایی است و اگر شما حرفی بزنید به آن توجه خواهد شد اما ممکن است موضوعات زیاد باشد ، آنوقت نیاز به پیگیری دارد.

سردار وحید کلمه پیگیری را سه بار تکرار کرد و گفت: برای موضوعی نزد مقام معظم رهبری رسیدیم و ایشان گفتند: پیگیری، پیگیری، پیگیری و من این را از ایشان یاد گرفتم و این نکته مهم را به شما نیز منتقل می کنم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

واقعا حق با سردار وحیدی است، با جدایی این همه از مناطق شهرستان انزلی هنوز هم این شهرستان صاحب اقتصادی ترین و پر درامدترین قسمت شمال کشوره، مسئولین شهرستان باید واقعا بیشتر و بیشتر از پیش پیگیر باشند.

پاسخ

میلاد پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۰۴:

پیگیری، پیگیری، پیگیری

a.n.z

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

راست میگه توی ممکت ما هیاهو زیاده و صدای شهرهایی مثل انزلی رو هیچ کس نمیشنود
فرماندار و نماینده شهرستان و شورای شهر باید در چندین نوبت در ماه وزیر راه و شهرسازی ، و وزیر ورزش و جوانان ، وزیر کشور در ارتباط باشند و مسایل شهر را به انها بگویند ( درب اتاق وزیر رو از جا بکنند!)
تنها سیستمی که توی انزلی جواب میده همینه ، سیستم رودخانه که راه خود را از میان سنگهای سخت باز میکند وتنها وتنها با تلاش و تکرار و به مقصد رویاها دریا میرسد.
(شاید در انزلی اسفالت زیر خروجی ناودان باران خانه هایمان ازبین رفته باشد ، که این همان نتیجه تلاش و پیگیری و تکرار و تکرار است)

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۴۸:

مثال زیبایی بود …

مژگان

mojshekan

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

خوشمان آمد :-) همینطوره دقیقا، مسئولین نباید منتظر بشینن، باید پیگیر باشن! پیگیری پیگیری پیگیری!

پاسخ