81534122-6322838 (1)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن دیدار از بخش های مختلف بیمارستان شهید بهشتی انزلی از تعدادی از بیماران این مرکز درمانی عیادت کرد .

 

سید حسن قاضی زاده هاشمی در این دیدار صمیمی از احوال بیماران و چگونگی رسیدگی به آنها جویا شد.

 

بیماران و همراهان بیمار و کارکنان بیمارستان در این دیدار ضمن ابراز رضایت از وضعیت درمانی، از اقدامات وزیر بهداشت دولت تدبیر و امید قدردانی کردند.

 

سید حسن قاضی زاده هاشمی در بازدید از این مرکز درمانی گفت: بیمارستان شهید بهشتی انزلی از بیمارستان های خوب گیلان است و تاکنون چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار به این بیمارستان اختصاص یافته است.

 

رییس بیمارستان شهید بهشتی انزلی نیز در سخنانی با قدردانی از اجرای طرح تحول نظام سلامت، این طرح را موجب ارتقاء وضعیت بیمارستان و کارکنان عنوان کرد .

 

کامبیز تنهایی اظهار کرد : بیمارستان انزلی یارانه بگیر نیست و از کل درآمدهای وصولی این بیمارستان، ۸۲ درصد آن به بیمارستان بازگردانده شده و هشت درصد نیز مربوط به تملک دارایی است .

 

وی ضریب اشغال تخت این بیمارستان را به طور متوسط ۶۰ درصد عنوان و خاطرنشان کرد : بیمارستان شهید بهشتی دارای تمامی بخش ها اعم از ارتوپدی ، زنان ، جراحی مغز و اعصاب به استثنای جراحی قلب است .

 

وی افزود : بیمارستان از ۷۰ پزشک متخصص ، چهار پزشک فوق تخصص ، حدود ۱۲ پزشک عمومی و حدود ۱۸۷ پرستار برخوردار است .

 

تنهایی که امسال بعنوان رییس بیمارستان نمونه استان نیز شناخته شده، یادآور شد: امسال حدود ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای اصلاح و ساخت و ساز و تجهیز بیمارستان ( هتلینگ) هزینه شد .

 

وی در ادامه با اشاره به این که بیمارستان از نظر درامد و هزینه ها خودگردان است، گفت: طرح ارتقای سلامت موجب ارتقای خدمات رسانی بیمارستان شده و پرداختی ها به کارکنان نیز به روز شده است.

 

وی با اشاره به اجرای کارهای زیربنایی در این بیمارستان از خرید دستگاه اکوجدید ، سونوگرافی جدید خبر داد و افزود : دستگاه سی تی اسکن ، فشار خون و مونیتورهای سی سی یو و اورژانس را سال آینده عوض می کنیم .

 

رییس بیمارستان شهید بهشتی انزلی تصریح کرد : بخش دیالیز بیمارستان نیز فعالیت خوبی دارد و ۸۰ بیمار دیالیزی داریم که در طول یک ماه، یک هزار و ۲۰۰ جلسه دیالیز دارند و حتی مسافران را پذیرش می کنند.

 

وی در ادامه به بهسازی زایشگاه با صرف ۲۰۰ میلیون تومان هزینه اشاره و خاطرنشان کرد : بهسازی بخش های اطفال ، جراحی مردان زنان و سی سی یو را نیز به زودی انجام خواهیم داد. .

 

تنهایی اضافه کرد : در طول ماه، ۱۰ هزار مراجعه سرپایی و یک هزار و ۸۰۰ بستری در ماه داریم و به عنوان بیمارستان آموزشی به ۵۰ دانشجو آموزش می دهیم .

 

بیمارستان شهید بهشتی انزلی از سال ۸۲ شروع به فعالیت کرده و با ۱۴۰ تخت فعال بعنوان بیمارستان مرکز بلوک غرب علاوه بر بیماران شهرستان، به ساکنان غرب استان گیلان خدمات درمانی ارائه می دهد .

 

وزیر بهداشت همچنین پس از بازدید از بیمارستان شهید بهشتی انزلی از بخش های مختلف واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی گیلان واقع در انزلی که از سال ۱۳۸۷ شروع به کار کرده و اکنون دارای ۳۶۷ دانشجوی رشته پزشکی و دندانپزشکی است، بازدید کرد.

81534122-6322836

منبع: انزلی – ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

3eyedAli

۱۸ اسفند ۱۳۹۳

مثل اینکه بازم مثل دفعه پیش که خانوم وحیده دستجردی برای بازدید اومده بود ایشون هم فقط از بخش اورژانس بازدید کردن و از بخش های دیگه بازدید نکردن

اورژانسی که دفعه پیش بعد اینکه وزیر می خواد بیاد فوری یه دستی به سر و گوشش کشیدن و بخش های دیگه رو بی خیال شدن

پاسخ

۱۸ اسفند ۱۳۹۳

بهتر بود تیتر میزدید :
بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان مرگ !!! :doctor: :pill:

پاسخ