وزنه برداری انزلی زیر بار مشکلات

  • 2 سال پیش
  • بدون ديدگاه

 

82144820-70856201[1]

قهرمان اسبق وزنه برداری گیلان و ایران و مربی رسمی فدراسیون وزنه برداری از گرفتار آمدن وزنه برداری انزلی زیر بار مشکلات گله کرد .
صادق فتحی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : بعد از تلاشهای بسیار از سال ۸۹ در انزلی توانستم با کمک مسولان ورزش شهرستان به در خواست رییس تربیت بدنی باشگاهی را ایجاد کنم .
وی یادآور شد: در آن زمان هیچ امکاناتی نبود و ما با حداقل امکانات کار را با یک میله هالتر درجه سه و صد کیلو وزنه درجه پنج کار را شروع کردیم .
وی اظهار کرد : در این مدت با این تجهیزات ابتدایی که حتی برای بدنسازی نیز کارامد نیست کار کردیم و ظرف یک تا دوسال قهرمان استان و کشوری داشتیم .
در حال حاضر جوانان مستعدی در این شهرستان وجود دارند که بدلیل نداشتن سالن و مخصوصا امکانات نمیتوانند خود را نشان دهند مسولان اداره ورزش و جوانان هم تاکنون فقط قول داده اند .
ما با آمدن پهلوانهای به نامی همچن فرخ بهبودی و برادران آبیاری به عرصه این ورزش به ارتقای هرچه بیشتر وزنه برداری شهرستان و کسب عناوین قهرمانی برای شهر و کشورمان امیدوار شده ایم ولی نیاز به امکانات وتجهیزات داریم .
وی اظهار کرد : سالنی که به نام هیات وزنه برداری تاسیس شد و امکانات و بودجه اش اکنون به پرورش اندام اختصاص داده شده در حالی که وزنه برداری یک ورزش قهرمانی و مدال آور برای کشور است.
این مربی و قهرمان اسبق با بیان این که تاکنون با چنگ و دندان هیات وزنه برداری را سرپا نگه داشته از مسئولان استان و شهرستان خواست تا به این ورزش توجه شایسته نشان دهند.
سرپرست اداره ورزش و جوانان انزلی گفت : رویکرد من رویکرد قهرمانی است و وزنه برداری از رشته های قهرمانی و امدال آور و المپیکی است .
حمید رضا قهرمانی اظهار کرد : ما تنگناهایی داریم و تجهیزات وزنه برداری قیمتش بالا است و تاکنون نتوانسته ایم هزینه خرید وسایل را تامین کنیم .
وی با اشاره به این که تجهیزات سخت افزاری ما مشکل دارند ولی ما هم چاره ای نداریم و امکانات شهرستان محدود است افزود : در صورت تامین اعتبار قطعا به این ورزش مدال آور توجه خواهیم کرد.
شهرستان انزلی با حدود ۱۴۰ هزار نفر جمعیت بالغ بر ۱۲ هزار ورزشکار سازمان یافته دارد که در ۳۴ هیات ورزشی با مجموع ۴۵ رشته ورزشی فعالیت دارند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *