000farmandar-anzali-davodi2

فرماندار انزلی از ورود چشمگیر مسافران و گردشگران نوروزی به این شهرستان خبر داد.

سعادتمند داودی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در انزلی با بیان این که چندین جلسه ستاد نوروزی تاکنون در انزلی برگزار شده است، اظهار داشت: یک جلسه با هتلداران، میهمانپذیرها و افرادی که در بحث گردشگری فعال هستند، برگزار شد تا در ایام نوروز خدمات شایسته ای را به مسافران ارائه کنند.

فرماندار انزلی با اشاره به این که استقبال مسافران نوروزی از این شهرستان بسیار چشمگیر بوده است، تصریح کرد: در نوروز سال گذشته حدود چهار میلیون نفر گردشگر و مسافر از بندر انزلی دیدن کردند و بیش از ۹۰۰ هزار نفر در این شهرستان اسکان یافتند.

وی عنوان کرد: با توجه به شرایط مناسب جوی پیش بینی می شود نوروز امسال تعداد مسافران نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیرتری داشته باشد.

داودی بندر انزلی را به عنوان یکی از شهرستان های توریستی گیلان نام برد و خاطرنشان کرد: انزلی هر ساله پذیرای تعداد بسیار زیادی از مسافران خارجی و داخلی است.

فرماندار انزلی با تصریح بر این که تلاش های زیادی از نظر زیباسازی محیط های فضای سبز و گردشگری انزلی صورت گرفته است، افزود: نوروز امسال برای میهمانان فرهنگی، مدارس با تجهیزات بیشتر و ظرفیت کامل در نظر گرفته شده است.

این مسئول انزلی را جزو محدود شهرستان هایی نام برد که دارای پروژه های عمرانی فعال است.

وی خاطرنشان کرد: کنارگذر انزلی، بندر و راه آهن جزو پروژه های ملی هستند که حرکت ایجاد آن ها رو به جلو است.

داودی آمادگی مسئولان شهرستان بندر انزلی برای ارائه خدمات بیشتر به میهمانان نوروزی را اعلام کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۳ فروردین ۱۳۹۲

انزلی جزو محدود شهرستانهایی هست که دارای پروژه های عمرانی فعال هست؟ فعال؟؟؟؟ فعال چیه اونوقت؟ :laugh:

پاسخ

carisma

۳ فروردین ۱۳۹۲

با سلام احساس می کنم به شعور ما توهین کردن آقای فرماندار !!!
انزلی از محدود شهرستان های عمرانی است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پروژه پانزده سال کنار گذر افتخار ندارد ……

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۳ فروردین ۱۳۹۲

متاسفانه برخی میهمانسرا ها که بعضا مدیران غیر بومی هم دارن نظارت شایسته ای بهشون صورت نمیگیره. چه از لحاظ قیمت گذاری چه برخورد با میهمانان که به صنعت گردشگری شهر انزلی و چهر شهر صدمه میزنه. انشاا… به زودی پیگیر این مساله خواهیم شد.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۳ فروردین ۱۳۹۲

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان از سرمایه‌گذاری۴۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی و سازمان بنادرو دریانوردی دربندر چند منظوره آستارا خبر داد. به گزارش واحد مرکزی خبر فرهاد منتصر کوهساری با اشاره به آخرین وضعیت بندرچند منظوره آستارا اظهارکرد: مرحله دوم ساخت آزمایشی بندر آستارا مورد تست قرار گرفت و یک کشتی۳هزار و ۶۰۰تنی به طول ۱۲۰ متربا درفش چهارونیم متر دراین بندر پهلو گرفت و عملیات تخلیه کانتینر آن انجام شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه مرحله دوم ساخت بندر چندمنظوره آستارا در بخش زیرساخت‌ها و تجهیزات آن استگفت: برای بندر چند منظوره آستارا ۴۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است. به گفته منتصر کوهساری، ۲۲ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی و ۱۸ میلیارد تومان از منابع داخلی سازمان بنادر در بندر آستارا صورت گرفته است.

وی بااینکه اینکه زمانی هیچ کشتی توانایی پهلوگیری در بندر آستارا نداشت، بیان کرد:در مدت ۲۲ ماه فعالیت، زیرساخت‌ها و روساخت‌های بندری آستارا به پایان رسیده است. مدیرکل بنادرودریانوردی گیلان ظرفیت بارگیری سالانه بندرچند منظوره آستارا را ۶۰۰ هزار تن اعلام کرد و یادآور شد: بندر چند منظوره آستارا آماده افتتاح است. منتصر کوهساری در ادامه به وضعیت توسعه بندر انزلی اشاره کرد و افزود: حدود ۱۵۵ میلیارد تومان پروژه بندر انزلی در دست اجرا است که می‌تواند ظرفیت عملکردی این بندر را چند برابر افزایش دهد. وی ظرفیت کنونی بندر انزلی را چهار و نیم میلیون تن ذکر کرد و یادآور شد: با اجرای پروژه‌های بندر انزلی این ظرفیت به ۱۱ میلیون تن افزایش می‌یابد.

پاسخ