مربی تیم ملوان بندرانزلی واکنش های هواداران در زمین و سایتهای خبری را از دلایل استعفای حمید استیلی دانست.
محمد قدیر بحری اظهار کرد: استیلی با اعلام اینکه مردم انزلی او را دوست ندارند بارها حرف از رفتن زده بود و در نهایت در تمرین امروز پس از خداحافظی با بازیکنان استعفای خود را به باشگاه تسلیم و عازم تهران شد.
وی احتمال عدم کسب نتیجه لازم در مقابل تیم راه آهن و در نتیجه واکنش شدید هواداران نسبت به وی را از دلایل اصلی استعفای سرمربی ملوان دانست و افزود: انتشار اظهار نظرهای متعدد مخاطبان و هواداران در سایتهای خبری انزلی در این خصوص، موجب نگرانی وی شده بود.
قدیربحری با بیان اینکه حتی در صورت عدم پذیرش استعفای سرمربی از سوی هیات مدیره باشگاه ، استیلی به ملوان برنخواهد گشت تصریح کرد: حمید استیلی با صرف نظر کردن از مطالبات خود رسما خداحافظی و اعلام کرد حتی ریالی هم از ملوان نمی خواهد.
مربی ملوان با اظهار امیدواری از جذب مربی بومی توسط باشگاه ملوان خاطرنشان کرد: مربیان بومی به دلیل آشنایی با خلق و خوی هواداران و برقراری ارتباط بهتر با آنان می توانند نتایج بهتری کسب کنند.
قدیر بحری با تاکید براینکه پیروزی ملوان در مسابقات مهمترین هدف کادرفنی و باشگاه ملوان است یادآورشد: درصورتی که تا روز جمعه سرمربی جدید ملوان از سوی باشگاه، معرفی نشود به همراه محمدحبیبی مربی دروازه بانان ملوان تیم را در دیدار مقابل راه آهن تهران هدایت و رهبری خواهد کرد.
ملوان بندرانزلی روز جمعه در ادامه رقابتهای لیگ برتر فوتبال و از هفته ۲۱ در یک دیدار حساس به مصاف راه آهنی می رود که از ۲۰ بازی گذشته تنها موفق به کسب ۱۷ امتیاز شده و در رده ۱۵ جدول قرار گرفته و با این حساب شدیدا نیازمند سه امتیاز این دیدار است./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

حامد

۲۷ بهمن ۱۳۹۴

استیلی وظیفه اش رو در قبال تیمهای تهرانی انجام داد و رفت. دستمزدش رو هم اونا به حسلبش میریزن. کارش حرفه ای انجام داد.

پاسخ

مرتضی

۲۷ بهمن ۱۳۹۴

ایشالا روز جمعه حماسه ای دیگه تو ورزشگاه سن سیروس رقم می زنیم
با حمایت هواداران ملوان که در این برهه ی حساس قوی سپید رو تنها نمی گذارند …

پاسخ