82323100-712023961

معاون شهردار بندرانزلی گفت: با وجود بارش برف زیاد در انزلی تا کنون هیچ گونه خسارتی ناشی از برف در این شهرستان گزارش نشده است.
موسی فکور روز شنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: تنها در یک مورد فروشگاه پلاسکوی جنب بازار پردیس که به عنوان سازه موقت و با استفاده از میله های داربست ایجاد شده بود، فرو ریخت .
وی با اشاره به استفاده از ۱۲ دستگاه برف روب برای باز نگه داشتن معابرعمومی سطح شهر افزود: با توجه به آگاهی در مورد ورود سامانه بارش زا، پیش بینی های لازم درجلسات متعدد ستاد بحران شهرداری انجام شد و براساس تجربیات گذشته، تقسیم بندی کارها برای کلیه نیروها صورت گرفت.
فکور با اشاره به آماده باش کلیه پرسنل زیرمجموعه شهرداری خاطرنشان کرد:خوشبختانه با توجه به آمادگی لازم، تمامی مجموعه شهرداری درهمان ابتدای ساعت آغاز بارش برف موفق شدیم با مدیریت صحیح، از انباشت برف و مسدود شدن راه ها جلوگیری شود.
وی یادآور شد: باوجود اینکه دربرخی ازساعات، تردد با کندی صورت می گرفت اما تمامی مسیرهای اصلی و فرعی باز و تردد درآنها جریان داشت.
معاون شهردارانزلی با تشکر از همه عوامل و نیروهای شهرداری درخصوص سرعت عمل و حضورهمه جانبه درعرصه خدمت رسانی به شهروندان گفت: به جهت بازنگه داشتن مسیرهای تردد خودروها پس از بارش برف و ایجاد یخبندان، مسیرها با استفاده از خودروهای سنگین و نیروهای شهرداری نمک پاشی شد.
فکور با اشاره به تشکیل ستاد مدیریت بحران در شهرداری انزلی یادآور شد: علاوه بر ستاد مدیریت بحران شهرستان، شهرداری انزلی نیزبا توجه به مجموعه مدیریت های زیاد تشکیل ستاد بحران را درراستای مدیریت ، تجمیع و تجهیز نیروهای خود در دستور کار قرار داده تا درمواقع بحران، سازمان های زیرمجموعه شهرداری درقالب ستادبحران این نهاد در امر خدمتگزاری به مردم و شهروندان حضوری فعال داشته باشند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، با تداوم موج سرما ، بارش برف در بندرانزلی از نیمه شب چهارشنبه گذشته آغاز و تا عصر پنجشنبه ادامه داشت که براساس اعلام هواشناسی بندرانزلی درمرکز این شهرستان، ارتفاع برف ۱۱سانتیمتر گزارش شد اما درمناطق شرق و غرب شهرستان بندرانزلی به دلیل پراکندگی بارش ها ارتفاع برف تا ۲۰سانتی متر هم می رسید./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *