13920221095734420504283

مدیر رسانه‌ای هیئت فوتبال گیلان اعلام کرد که هیچ خطری داماش و ملوان و فوتبال این استان را تهدید نمی‌کند.
مجتبی پوربخش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، گفت: نمایندگان AFC که برای بازدید به گیلان آمده بودند از ورزشگاه سردار جنگل و عضدی دیدن کردند.
وی درباره اینکه گفته می‌شود فوتبال گیلان با وضعیت فعلی و پس از بازدید نمایندگان AFC در خطر است، عنوان کرد: هیچ خطری فوتبال گیلان را تهدید نمی‌کند. اینکه بازدید آنها چه نتیجه‌ای خواهد داشت، بعد از بازدید از همه ورزشگاه‌ها اعلام خواهد شد اما می‌توانم با قاطعیت بگویم که هیچ خطری فوتبال گیلان و باشگاه‌های ملوان و داماش را تهدید نمی‌کند و مطالبی که در این باره اعلام می‌شود فاقد اعتبار است.
نمایندگان AFC امروز از امکانات و ورزشگاه‌های استان گیلان بازدید کردند و قرار است از چند ورزشگاه دیگر کشور هم بازدید کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مرتضی

۱۷ مهر ۱۳۹۲

خ.. تو سر روابط عمومی باشگاه ملوان که یه شخصی که نیت و اهدافش بر علیه ملوان مشخصه باید بیاد از باشگاه ملوان دفاع کنه .

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸:

مرتضی جان به روابط عمومی چه ربطی داره؟ درودگر شب قبل خواب با خبرنگارای فارس تلفنی حتما صحبت میکنه. به قول دوستان وابسته به باشگاه بابا این بنده خدا اینقدر عاشق فوتبال انزلیه و یه تنه با تمام وجود داره با مشکلات باشگاه میجنگه زده به کلش شیزوفرنی گرفته :D .

Mory-best پاسخ در تاريخ مهر ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲:

بیانیه و تکذیبیه چیزیه که این دوسال شده آرزومون . هر شایعه و حرفی که علیه ملوان زده میشه باید مدیر رسانه ای و روابط عمومی پاسگو باشه . اما درودگر یک تنه به قول تو می خواد همه کارارو انجام بده . حقوق چند برابری هم که میگیره حتما بخاطر چند پسته بودنشه !!!

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳:

درودگر بر خلاف اینکه میگن خیلی با سیاسته اتفاقا نه مدیره نه سیاست داره، با روش یارکشی و خراب کردن این و اون پشت مشکلاتی که خودش ایجاد کرده همیشه قایم شده و یه عده بی سواد هم ازش حمایت میکنن. این آدم میدونه بعد ملوان باید از فوتبال بازنشست بشه اما حتی رعایت حال خودش رو هم نکرد. کدوم مدیر لایق، توی تاریخ باشگاه ملوان عکسی دیدی که هر بازیکن تیم پایه مون یه لباس از فصل های مختلف تنش باشه. ننگ بر تو درودگر

آوا

۱۷ مهر ۱۳۹۲

این جریانات از خود درودگر آب میخوره، خبرگزاری که توسط این اقا خریداری شده

پاسخ