2

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، انتخابات هیئت رئیسه ۲۵ روستای شهرستان بندرانزلی برگزار شد.

منوچهر عاشوری در مصاحبه با خبرنگار انزلی کلاب اظهار کرد: از بین هیئت رئیسه ۲۵ روستای شهرستان بندرانزلی، در ۵ روستای گلشن، بشمن، کوچک محله، اشپلا و آبکنار شاهد تغییراتی بودیم و ۲۰ هیئت رئیسه بدون تغییرات به کار خود ادامه خواهند داد.

گفتنی است این انتخابات برای بار دوم در چهارمین دوره ی شوراهای اسلامی روستاها برگزار شده است.

خبرنگار: علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۳ شهریور ۱۳۹۳

بارها به این نکته اشاره نمودم که اگر بخواهیم ازسایت های معروف شهرمان بخصوص همین سایت وبچه های پر تلاش وصادق ودوست داشتنی این سایت درست استفاده نمائیم وبا اتحاد وهمدلی وهم فکری می توانیم به این شهر وجوانان این شهر کمک بزرگی انجام دهیم .زیرا بیشترین این عزیزان وکاربران تحصلکرده وبا شهامت ودوست داشتنی وصادق هستند .واگر بخواهیم اتحاد مان را بیشتر نمائیم می توانیم به نوعی برای شهرمان مفید باشیم .وهمه باید سعی کنیم دهن به دهن و یابه هر نحوی شده سعی کنیم دوستان زیادی را به سمت خودمان بکشانیم وبه این سایت ها معرفی نمائیم. اگر اینچنین پیش برویم .برنده ماها خواهیم بود.ومی توانیم بهترین ها را انتخاب وحامی شان باشیم.

وآن چیزی که از همه مهمتر است این است ما هم باید صادق باشیم وهمیشه واقعیت را بیان نمائیم واز حق وحقیقت دفاع نمائیم . ودیگر اینکه سعی نمائیم از افرادی پشتیبانی وحمایت نمائیم . که واقعا سالم وکاری وانسان باشند ودیگر اینکه از جنس خودمان باشد وبتواند احساس مان نمایند ودرد ما را تشخیص دهند .زیرا اگر هر شخصی از خودما وبومی باشد .اگر بخواهد کسی را دوربر خود حفظ نماید مجبور است از همین شهر انتخاب کند .تا پشت اش شود . اشتباه بسیاری از همشهری های ما که در این شهر مسئولیت داشتند این بود .افراد بومی را در کنار خود بکار نگرفتند واین امر باعث می شود فردا که او هم بازنشت ویا برکنار شود .کسی را نداشته باشد تا مشکل اش را رفع ویا فرزندان ویا آشنایان شان را به کار گیرند ویا به دردشان برسند.

از همه مهمتر این است .ما انزلی چی ها باید سعی نمائیم با پر روحی وسماجت وبدون ریا در هر کاری سماجت داشته باشیم وانقدرسعی نمائیم تا خودمان را جا بندازیم . چه در شهرداری باشدوچه در فرمانداری وچه در کارهای دیگر ان چیزی که ما انزلی چی ها را عقب انداخته خجالتی بودن ومحفوظ به حیایی می باشد واگر می خواهیم حرکتی انجام دهیم .سعی می کنیم همه جوانب را در نظر بگیریم که اینگونه تفکرات در بیشتر مواقع به ماها ضربه زده وما را از کاری که می خواهیم انجام دهیم منع می نمایم.ودیگر اینکه پشت هم حرف زدن ویا از دور بایستیم نظاره گر باشیم وقر قر بزنیم وخودمان را نابود نمائیم چیزی نسیب ما نمی شود. .بخاطر همین ما در شهر ما نمی توانیم موفق شویم وبخاطر همین اشخاص بیگانه بر ما وشهر ما حکمرانی می کنند. .هر چند گاه گاهی بیگانه وغیر بومی هم پیدا می شود از یک همشهری هم با ارزش تر می باشد.
ودیگر اینکه نباید زود قضاوت نمائیم.ودیگر اینکه باید هوشیانه وبا درست اندیشی حامی حقیقت باشیم وبه همه افراد وداوطلب هاریاست طلب هااعتماد نکنیم .زیرا ۹۰ در صد انگونه اشخاص صادق نیستند وبخاطر ریاست تلاش می نمایند .پس بهتر است که ماها هوشیار باشیم.زیرا ماها که سالم وپاک هستیم .احسا می کنیم دیگران هم .مثل ما هستند.

پاسخ

majid

majid

۱۳ شهریور ۱۳۹۳

میشه لیست هیئت رییسه روستاهای انزلی رو ارائه کنید؟
هم مطرح شدن اسمشون تبلیغ و انگیزه ای براشون میشه و هم ما اشنا میشیم با شورای روستاهای انزلی.

پاسخ

علیرضا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۵۶:

مجید جان به زودی اسامی دقیق روئسای شوراهای روستا اعلام میشه
ضمیمه خواهیم کرد

گل مرداب

۱۳ شهریور ۱۳۹۳

سلام. من خیلی دوست دارم برای روستاها و افراد مظلومش کاری انجام بدم.کاش میتونستم من حتی دهیار باشم ….. آرزویم خدمت به افراد بی بضاعت و مظلوم روستاهاست …….

پاسخ

ابکنار

۱۳ شهریور ۱۳۹۳

با سلام
در ابکنار دوباره اقای محمد پور به ریاست شورا رسید که واقعا حق این مرد بزرگ بود دوباره کرسی ریاست در دست ایشان باشه چون همیشه ثابت کرده برای ابادانی ابکنار تلاش میکنند
به امید ابادانی بیشتر ابکنار

پاسخ